Strona 202 z 3048 PierwszyPierwszy ... 102 152 192 200 201 202 203 204 212 252 302 702 1202 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,011 do 2,020 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Witam wieczornie!

Pobalowalam, pojadlam, popilam...stosowna fotodokumentacje zamiescilam na fb...a jutro wracam do dietetycznego szeregu...

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

dobry wieczór, ja też się przymierzam do zdrowego odżywiania, podczytuję, bo czytaniem tego nie nazwę Dąbrowską, Tombaka... może zacznę w tym tyg oczyszczanie, po tych nerwach byłoby wskazane.
    Póki co wróciłam ze szpitala zadowolona, jest poprawa i wszystko idzie w dobrym kierunku mam nadzieję, ale ja jestem wykończona.
    Kąpiel i łóżko !
    Pozdrawiam Was, już wkrótce może wrócę do Was, ale chyba nie nadrobię zaległości... dobranoc...

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Kasiu obejrzałam fotki , imprezka jak widać udana, a ciasta mniam......
    Ewuniu nawet nie wiesz jak się cieszę, nareszcie dobre wiadomości od Ciebie.

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

stylowi_pl_inne_30606685.jpg

Dzień dobry, miłego, pełnego słońca dnia Wam życzę i zapraszam na kawusię

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Caluski Ewuniu!
    Dzieki za kaweczke!
    Naciu- ciasta byly przepyszne- ale ja ich sama nie pieklam-utarl sie bowiem zwyczaj, ze przyjaciolki zawsze w duzych imprezach cos przynosza... ja robilam tylko serniczek- torty i inne babeczki piekly moje kolezanki!

Jolinko- co u was slonko? caly czas mysle o tobie... Napisz prosze choc troszke...
    Ja lece dzis do ortopedy-moze wysepie jakies skierowanie na Krankengymnastik...czyli cwiczenia...bo zabiegi na te rwe kulszowa mi sie skonczyly.
    Dobrego wtoreczku!
    Dzis Dzien Matki- pamietajmy o naszych Maminkach...
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry
    Ewa...
    dzieki za kawe...jestem po nocce wiec siorbne z ochota . .. ciesze sie , ze sytuacja z twoim L znow jest pod kontrola i zycze jemu szybkiego powrotu do zdrowia, a tobie sily i wiary bo napewno bedza ci jeszcze bardzo potrzebne...

Jolinko...
    przytulam, bo wyobrazam sobie jak ci ciezko, kiedy twoj syn tak cierpi ...

Natko, Krysiu i wszystkie zmartwione wynikami wyborow..
    jamysle ze najlepsza metoda zamkniecia ust niezadowolonym z prezydentury Komorowskiego , jest pozwolenie wykazania sie jego przeciwnikowi ... rezultatu jestem niemalze pewna... szkoda tylko, ze musi sie to odbywac kosztem coraz bardziej skloconego spoleczenstwa...

Sabinko...
    to cudownie,ze ziec cie tak rozpieszcza ... gorzej by bylo gdyby pod pretekstem twojej diety morzyl cie glodem ...

zaraz lece do swojej podopiecznej ... wypisano ja ze szpitala, ale nie dlatego ze jest lepiej ,lecz dlatego, ze chce umrzec w domu... jej najblizsza rodzina tez potrzebuje czasami troche snu i wszystko co moge w tej sytuacji dla niej i dla nich zrobic, to ich czasami podmieniac , aby Ute nie byla sama bo najtrudniej jest oddchodzic w samotnosci...
    to bardzo smutne, ale tez wpisane w nasza ziemska wedrowke ...

Milego dnia i duuuuzo zdrowka wszystkim zawzietaskom zycze

28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

ciao,
    to jak zwykle ja,
    i znowu za duze to zdjecie.
    chcialam tylko powiedziec, ze nie poszlam na wystawe matisse-a poniewaz byla kiepska--tak mi wszyscy mowli,bylo tylko 13 obrazow i w dodatku tylko te malowane podczas jego pobytu w pln, afryce.
    w zwiazku z powyzszym....poszlismy zobaczyc wspanialego, zakochanego w swojej zonie i ogolnie w calym zyciu Marca Shagalla....
    wspaniale obrazy, interesujace tematycznie, roznorodne i niektore bardzo fascynujace...inne zaskakujaco odwazne interpretacje rzeczywistosci.( poczatek surrealizmu)
    cala wystawa zorganizowana w pieknym miejscu : chiosco del bramante -kruzganki kosciola w centrum rzymu.
    uwazam , ze byla to dobra inwestycja ....
    wzbogacilam sie o wiele wrazen, kolorow,mysli i o artystyczne piekno...
    chyba tego mi od dawna brakowalo?

zapraszam was do obejrzenia .......

ciao, ciao
    m

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Dobry wieczór wszystkim ...

Kalahari – ładne to, co nam pokazałaś - wcale nie za duże! To oczywiście moje subiektywne uczucie, ale naprawdę mi się podoba! Oczywiście zaraz weszłam na stronę i pooglądałam więcej. Jest parę obrazów, które zdecydowanie przyciągają wzrok. Dzięki za to, ze nam co jakiś czas serwujesz taką małą ucztę dla oczu i duszy

Natko – A Ty o poszukiwaniu pracy i wyprowadzce to tak na serio?!

Gammo – masz teraz trudny zawodowa czas Tak myślę, bo mimo całej akceptacji, odchodzenie drugiego człowieka nigdy chyba nie jest łatwe?
    A jeżeli chodzi o naszego nowego p … Jeżeli jakaś przyzwoita reszta polityków, przy zdrowych zmysłach, nie da się nowemu prezydentowi wykazać, to i tak wyjdzie, że on cacy, a tamci be. A jeżeli dadzą mu się wykazać, to co będzie za parę lat? Od kogoś przecież te pieniądze będzie musiał wziąć!

Ale co tam ci chrzanieni politycy. Dzisiaj Dzień Mamy. To cudowne, kiedy można powiedzieć – to fantastyczny dzień. Dobrej nocy …
    Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Kalahari – właściwie to ten obraz bardzo mi się podoba! Cały czas ciągnie mnie do niego. Kolory? Klimat? Nie wiem, dla mnie jest w nim coś zachwycającego!
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam pieknie i ja w te srode...

Agniesiu...u ortopedy bylo przewidywalnie...recepta i do domu! Chcialam jednak ja dostac, bo tak jak juz kiedys pisalam-wole cwiczyc z kims niz sama w domu...

Kalahari... ja wole malarstwo realistyczne...ale faktycznie piekne kolory sa u tego pana Chagalla i jakas magia zreszta tez...

Krysiu- na temat polityki postanowilam sie nie wypowiadac...ale jestem zdania, ze trzeba dac czlowiekowi szanse...

Ewuniu, Jolinko...czekam na obiecane wiecej "napisania"... sciskam was dziewczynki mocno wspolczujac waszych zawirowan w zyciu...

Sabinko- to wspaniale ze masz ziecia, ktory gotuje i lubi rozpieszczac kulinarnie ...

Gammo- piekne to co robisz...i oby bylo wiecej takich osob na swiecie jak ty!

Maniusiu- uwazaj na siebie troche bardziej, bo widze, ze podobnie jak Krysia masz sklonnosc do upadkow... Oby stluczenia predko sie zagoily!
    Jolinkaa lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów