Strona 2066 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1066 1566 1966 2016 2056 2064 2065 2066 2067 2068 2076 2116 2166 2566 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 20,651 do 20,660 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Pisałam,że sprawdzałam ofertę Sabinki.
    65 zł/os/noc,czy jest opłata za sprzątanie to nie wiem,jest jeszcze jakaś opłata miejska 10 zł i chyba jest doliczana dodatkowo.
    Jest tylko kwestia lokalizacji.
    City on foot jest w samym centrum, Asapart jest lekko na obrzeżach i trzeba doliczyć dojazdy.Liczylam 7 osób bo Kalahari też się zdecydowała.
    i wyszło po 149/os/2 noce.
    Poza tym niewiele jest do wyboru.Tam gdzie są rozsądne ceny są głównie podwójne spania.Po uwzględnieniu naszych życzeń z 400 ofert robi się 28 z czego większość to ponad 200/os/2noce
    Pozostałe tanie oferty to głównie noclegi pracownicze i mają fatalne opinie.
    Ja się dostosuję,ale nie ukrywam,że lekko skłaniam się do tej oferty w centrum

Pomyślałam jeszcze o innym wariancie.Niektóre z nas będą jechały pewnie samochodem.Gdyby mialy,moglyby zabrać dmuchane materace ,pościel będzie na miejscu i wtedy rozmnożymy sobie pojedyncze łóżka.Mogę spokojnie spać na materacu
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 14-02-2018 o 12:48
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Witam,

W nawiązaniu do rozmowy przesyłam propozycję mieszkań we Wrocławiu:

Mieszkanie Kamienna - mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem, wifi, opcja parkowania w pobliżu, na sąsiedniej ulicy.

Cena 65 zł za dobę za osobę przy 6 osobach.

Mieszkanie Korzeniowskiego - mieszkanie 2 pokojowe, aneks kuchenny, łazienka, 2 balkony, wifi, opcja parkowania pod budynkiem, dojazd do Rynku komunikacją ok. 10 minut

Cena 70 zł za dobę za osobę przy 6 osobach.

Proszę o informację czy któreś z mieszkań będzie Państwa interesować?

Pozdrawiam,

Paulina Jarząbek

To jest wiadomość dot.oferty Sabinki

Na Korzeniowskiego jest za malo łózek,poza tym jest ciekawsze.
    krysiapysia and sabinka57 like this.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Gruszko przedstawiając oferte pisałaś o 6 osobach, ale to nic, przy 7 osobach cena wraz ze sprzątaniem to 1090 zł czyli na osobe 156 zł, faktycznie jeśli doliczymy dojazdy to różnica w cenie szybko się wyrówna, zresztą pamiętamy z Gdyni, że dojazdy potrafią być upierdliwe, w takim razie znów jestem za propozycją Gruszki, tylko w tym przypadku trzeba podac nymer karty lub zaplacić paypalem od razu

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

ciao, proponuje jak najblizej centrum..bedie malo czasu ,zeby jezdzic i dojezdzac
    gruschka and sabinka57 like this.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie walentynowo-popielcowo albo raczej popielcowo-walentynkowo, bo to chyba u nas bardziej właściwa kolejność (ostatecznie walentynki, to całkiem niedawna tradycja )

Maniusiu, sama pisałaś, że jesteś ostatnio bardziej zajęta, więc te dodatkowe zajęcia w fundacji (cokolwiek by to nie było) są jednak kosztem czegoś .

Madziu sorry, ale podejrzewam, że Twoja zima nie za bardzo zrobi na nas wrażenie . Mamy dosyć swojej, zwłaszcza że zapowiadają dalsze ochłodzenia. Ale trochę rozumiem, że możesz się cieszyć . Też zawsze na początku grudnia prawie z utęsknieniem wyczekuję śniegu (to, że potem szybko mi mija, to już inna sprawa ).

Kasiu, rozumiem Twoje zaniepokojenie związane z córcią. Tak już mamy my mamy . Ale prawda jest taka, że obecne pokolenie ma zupełnie inny pogląd na życie. Trudno to oceniać w kategorii lepszy, czy gorszy. Po prostu dają sobie więcej czasu na dorastanie. W jednym na pewno masz rację - trzeba po prostu wierzyć, że to ważne po prostu w którymś momencie samo ją znajdzie.

Madziu, czekamy jeszcze na Twoją ewentualną propozycję .

Na razie tyle, bo mam bardzo dużo pisania. Jeszcze tylko serduszko, ale to już na grupce .

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

kurczę nagotowałam sobie zupy pokutnej na jutro bo muszę cos zacząć robić, żeby nie popłynąć zupełnie, apetyt mnie nie opuszcza niestety
    Agnieszko kiedyś próbowałam diety ryżowej, bardzo bardzo dawno temu...ze sto lat i o ile pamiętam to nawet mi dobrze szło i waga spadała ale teraz nic mi nie wychodzi...sorry...obżarstwo wychodzi mi pięknie
    Kalahari no u was snieg to pewnie atrakcja ale u nas bywa częściej, chociaż nijak mu do zimy stulecia, pamiętam jak jechałam dobę z Poznania bo zachciało mi się do domu, do chłopaka, pociąg utknął w szczerym polu, długo czekaliśmy w nieogrzewanym pociągu na inną lokomotywę, która nas popchała czy pociągnęła ale nie do mojego miasta tylko do innego miasteczka i ostatnim PKS który wyjechał w trasę dojechałam do domu...ach to były czasy...młodość
    Kasiu spokojnie, twoja córcia jeszcze młodziutka jest, teraz młodzi nie bardzo spieszą się do ustatkowania i wiązania się na dobre i złe ale zobaczysz że jak miłość nadejdzie to i twoja córcia znajdzie na nią czas
    Agnieszko w pracy masz Armagedon jak wspomniałaś gdzieś tam to życzę ci aby szybko minął i żeby kolejne dni były spokojniesze
    a co to znaczy bal dla setki dzieci to doskonale wiem ale tak dawno nie miałam z takimi atrakcjami do czynienia, że prawie zapomniałamale pamiętam, że to było czasem hardkorowe przeżycie
    gruschka and Agnieszka111 like this.

Awatar kalahari
    Mieszka w
    italia

ciao, rozmawialam z moja kolezanka mieszkajaca we wroclawiu, jesli chcecie to mozemy poczekac ze 2 dni na to co ona powie. obiecala sie popytac. ona pracowala na UW. i od razu zaproponowala akademik, ktory w tym czasie staje sie hotelem. no nie wiem... powiedzialam, ze chcemy 6 lozek-prywatnosc itd. dowie sie o szczegoly i o inne mozliwosci pobytowe.

zima-jak zima, ale u mnie po 8 latach przerwy proszyl snieg. a zime stulecia w pl. pamietam jak wczoraj...

ps. sniegu juz nie ma, ale pobliskie gory sa white!!!

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Magda hostele w akademiku odradzam, mieszkałam z Martą w takim i jak dla nas było ok, ale warunki tam sa kiepskie jak to w akademiku i wspólne prysznice i toalety no i hałas bo ludzie tam mieszkają rózni

Awatar kalahari
    Mieszka w
    italia

jasne maniusi, ale moze tam sa oddzielne mieszkanka z lazienka i kuchnia, inaczej nie wchodzi w gre rzecz jasna.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Sprobuje jeszcze raz wrzucic ten link do propozycji Gruszki City-on-foot, ktora dzisiaj omawialismy na grupie whatsappowej...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Uprawnienia umieszczania postów