Strona 2124 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1124 1624 2024 2074 2114 2122 2123 2124 2125 2126 2134 2174 2224 2624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21,231 do 21,240 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzien dobry! Na poczatek podziekowanie za kawusie-dzisiaj jest taka , jaka ja zwykle pije Agnieszko. Z jednym ciasteczkiem. Tylko nie lubie tych z czekolada, zupelnie dla mnie niezrozumiale zreszta... Wole biszkopciki...

W podziekowaniu obrazek... Sa na nim i kwiatki i morze... czyli dla kazdego cos dobrego!

P.S No to morze jest takie raczej w domysle... wiecej nieba niz morza...no ale tez piknie!

P.S.2 Tereni przekaze ustnie o czym wczoraj byla mowa na apce... bo tak lubie najbardziej. Nic na to nie poradze, ze ja wole gadac niz pisac!
    Ostatnio edytowane przez kasiaogrodniczka ; 16-03-2018 o 07:40

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Właśnie mialam iść do gimnastyki więc wiadomo,po drodze jest czas na wszystko

Agnieszko,to rzeczywiście z szyją słabawo,jak nie chce się kręcićMoja koleżanka miała tam...korzonkiI trzymalo ją ponad 2 miesiąceAle w końcu minęło i jest dobrze
    Nie chciałam wcześniej nic pisać o diecie 8 godzinnej,ale miałam dokladnie tak samo.W godzinach jedzenia po dobrym początku zaczęło się jedzenie bez umiaru i stanowczo za dużo.Widzę,ze większość się z tym boryka....

Krysi nie bylo wieczorem,wygląda na to ,że internet całkiem jej się zbiesił

Kawki nie stawiam,ale chętnie się przysiadam ze swoją czarną gorzką i bez towarzystwa ciasteczekAle z wielką przyjemnością za to

Idę do ćwiczeń i porozmyślać nad ogarnięciem jedzenia.Trochę już mi weszłyście na ambicję,bo wygląda na to,że tylko ja się migam,a przecież z mini wakacji już kilka dni temu wróciłam....Jestem trochę rozdarta - i to nęci,i to kusi,tamto obiecuje ale jeść się chce,bo wróciło zimno i z plenerami słabo.

Szczególnie Maniusi ,bardzo zapracowanej,życzę,żeby ten tydzień już się skończył,a reszcie to wedle życzenia
    Morze...czy ja jeszcze pamiętam jak ono wygląda....Ale za to w ogródku po sąsiedzku morze krokusow różnokolorowychOne chyba wiedzą co robią i wiosna tuż,tuż
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

hej dziewczynki, rano juz byłam u klienta po kolejne papiery więc weekend bedzie podobnie pracowity ale co tam, da sie radę bo jak by inaczej.
    Wczoraj nareszcie był dobry dzień, żadnej skuchy
    i mam nadzieje ze dziś będzie podobnie
    Gruszko u mnie tez krokusy wzeszły - widziałam na zdjęciu... sucharek zrobił.... może w weekend będzie okazja na żywo zobaczyc
    znów u mnie pojawiły sie propozycje wspólnego kijkowania z trenerem i po świętach mam zamiar się zapisać , choćby po to by mi ktoś pokazał jak prawidłowo chodzić, szkoda tylko że ode mnie daleko. I obym tym razem to zrobiła, bo całe lato zeszło na obietnicach...
    Tereniu, piękne te twoje kociaki, dobre masz serduszko, ze uratowałaś te biedactwa, a one odwdzięcza się miłością
    Jolu cieszy mnie twój pozytywny wpis
    Sabinko, Krysiu, Agnieszko - całusy

moja mała dziś pisze kolejna próbna maturę . może lepiej pójdzie jak poprzednia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Aga, mój Kuba też od wtorku pisze próbne. Dziś ostatni egzamin- rozszerzona fizyka.
    gruschka, maniusia72 and sabinka57 like this.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Już po gimnastyce to mogę z czystym sumieniem czytać i pisać
    Trzymam kciuki mocno za "wasze" maturyAle cieszę,się że to już za mną
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Cześć dziewczyny

Ale dzisiaj u mnie paskudnie-zimno,wietrznie i od świtu leje[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]brrr....gorzej,że u mnie ma być w weekend ok. -10 stopni.Nie wiem co będzie z roślinami-wszystko będzie mokre po deszczu i to zamarznie

Wczoraj z mężem pojechaliśmy kilka spraw załatwić,potem on trochę w piwnicy działałam,ja trochę koło domu,a dziś mieliśmy mieć wolne na spacer.....a tu tak leje,będziemy siedzieć w domu i pewno będziemy senni i dzień będzie się ciągnął jak guma do żucia

Dziś ważenie i jest spadek-nieduży ,ale jest.Dawno nie pisałam o diecie,ale na razie robię sobie na przemian tydzień z ryżową i tydzień normalny z pilnowaniem kaloryczności w granicach 1500.

Wagowo wygląda to tak:
    1 luty 97.8 kg
    18 luty 96 kg i początek diety ryżowej
    16 marzec 92,2
    Spadek od 1 lutego 5.6 kg

Jestem zadowolona,choć pewno spadek byłby większy jakby ruch dołączyć,ale nie zawsze mam na to siły-wkrótce wróci na dobre ciepło,to zacznie się fitness w ogródku

Idę na śniadanie-wrócę tu jeszcze dzisiaj na pewno,to Wam odpiszę-miłego dnia życzę.

A dla Was dziś deszczowa piosenka po polsku

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ostatnio edytowane przez Jolinkaa ; 16-03-2018 o 09:33

Mieszka w
    Częstochowa

Jolinko, to bardzo ładny spadek
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dzień dobry, chociaż dzisiaj pławię sie w dobrodziejstwach emerytury i grzeję miejsce na kanapie.
    Cytat Zamieszczone przez Jolinkaa Zobacz posta
    Spadek od 1 lutego 5.6 kg
    Piękny spadek Jolu, aż mnie ostrze zazrości kolnęło. Ale na mnie takie przykłady pozytywne dobrze działają. Usiłuję wtedy nie zostać w tyle. No i jak ty bierzesz leki bardzo wpływające na wzrost wagi to powinno się ten spadek do potęgi wręcz podnieść. Możesz być dumna.

Kochane dziewczęta bardzo mnie wasze serdeczne odniesienia do moich wpisów ucieszyły, poczułam się taka "odwzajemniona" w sympatii.
    Mogę oczywiście niechcący popełnić jakieś
    nieumyślne naruszenie niepisanych reguł danej społeczności ·
    czyli faux pas.
    Ale proszę wtedy o wyrozumiałość.
    Każdy ma inny temperament, manierę rozmowy na forum.
    Jeden starannie ustosunkowuje się do każdego poruszonego tematu, drugi woli pociągnąć najbardziej mu bliski temat lub skierować uwagę na problem , który go akurat w tej chwili dotyka.
    Zarówno wasz wątek i kilka, które od 2010 roku znałam przechodzi co jakiś czas burzę z piorunami.
    Zdarzyło mi się być i na obrzeżach i w centrum takiej burzy.
    Jesteśmy kobietami i wydaje mi się, że to nieuniknione, bo kierują nami emocje, zmienne nastroje, mamy na różnych polach różnie cienką skórkę.
    Z góry więc proszę o wyrozumiałość, bo zanim nie poznam lepiej piszących tutaj osób możliwość wejścia na minę jest u mnie duża.
    Chociaż dobre poznanie też przed tym może nie uchronić.
    Staram się pisać o sobie i za bardzo nie odnosić do tekstów, których nie do końca rozumiem.
    Kasia moja kochana przekazała mi miły oddźwiek jaki przedstawione kociamberki uzyskały na grupie whatsappowej.
    Dziekuję we wspólnym imieniu.
    PS. Agnieszko w Manufakturze bywam często i chętnie

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Zrobilam sobie przerwe w pracy...ktorej tak naprawde dobrze nie rozpoczelam, bo zabieram sie do niej jak do jeza...
    Mam dzis w planie gruntowne porzadki w pokoju naszej corki, zmieniamy u niej wykladzine a przy okazji odsuwania mebli- ktorych nie chce za zadne skarby zmienic.... (konserwa jedna) panuje odkurzyc pokoj lacznie z zaslonami etc.
    Nie zebym sama z siebie byla taka wyrywna, bo szczerze mowiac wolalabym zeby corcia sama to zrobila, ale sie nie moge tego doczekac. Bo jak ona jest w domu, to albo sie uczy, albo pracuje w tym cateringu, albo...nie ma ochoty!
    No, wdalo sie moje dziecie w matke nie ma co mowic i robienia porzadkow...szczegolnie tych gruntownych nie kocha!
    Jaka mac taka nac...

Jolinko- 5,6kg??? Niesamowite! Mowilas , ze waga spada, ale nie sadzilam, ze az tyle! Super! Super! Super!
    Pogoda u mnie tez taka jak u ciebie. Chcialabym aby juz bylo po tym "strasznym" weekendzie i oby juz wreszcie nastala wiosna i mozna bylo wyrzucic chandry z serca, w naszych ukochanych ogrodeczkach...

Tereniu- ty kokietko! Jak to sie na wszelki wypadek zabezpiecza i usprawiedliwia...Krokodyl jeden pasiasty, ale ukochany!
    I nie chodzic mi za wiele na kawki do manufaktury, bo bede zazdrosna!

To prawda -niezrozumienia i nieporozumienia w kazdej grupie moga sie zdarzyc- ale przy dobrej woli jej czlonkow wszystko da sie naprawic, a przynajmniej jak sie nie da calkiem naprawic- to polepszyc...
    No, a niektore rzeczy trzeba po prostu zaakceptowac... Jak to w zyciu...

Moja dietka od srody troche kuleje-sasiadka wrocila z Polski z 60-tych urodzin siostry i nawiozla tye dobrotek, ze strach!
    A najbardziej to mam sabosc do tego...

Ale sie nie poddaje. Mam nadzieje jutro wpisac w tabelke rowniez calkiem mily spadeczek...

Mieszka w
    Częstochowa

Kasiu te ciasteczka z makiem uwielbiam
    gruschka and sabinka57 like this.

Uprawnienia umieszczania postów