Strona 2153 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1153 1653 2053 2103 2143 2151 2152 2153 2154 2155 2163 2203 2253 2653 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21,521 do 21,530 z 30477
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Gruszko ruch na forum umiarkowany ale życie nie toczy się specjalnie tam gdzie podejrzewasz
    dla mnie tamto miejsce to głównie fotki i tak je traktuję ale może niektórzy chcieliby przenieść nasze życie tam? ja się nie dam - forum jest forum
    gruschka and maniusia72 like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

gruschka, TinnGO and sabinka57 like this.

Mieszka w
    Częstochowa

Sabinko, nie wydaje mi się że ktoś by się tam chciał przenieść, tu jest nasze miejsce, tamto to miły dodatek
    gruschka lubi to.

Maniusiu i ja tak właśnie traktuję tamto miejsce
    No dzisiaj wybieramy się z Martą na długi spacer - same
    Włączę endomondo żeby zobaczyć ile przejdziemy.
    Młodsza w żłobku a starsza idzie do koleżanki na 2 godziny i tyle przeznaczamy na marsz.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Maniusiu,ja na razie wybrałam to drugie z obrazkaAle nie porzucam nadziei na pierwsze
    Sabinko
    to fajny dzień przed wami
    U mnie takie wyprawy z siostrą,kiedy dzieci porozsyłane w świat są jeszcze fajniejsze.Jeszcze więcej możemy a mniej musimy

To mnie pocieszyłyście z forum
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dzień dobry, mnie wciągnęły i zmogły wiosenne porządki na działce. W zasadzie byłam tak na serio na niej po raz pierwszy po zimie i miałam urwanie głowy. Plaga myszy mi się dostała do domu. Nigdy mi się to dotąd, a mam tą działeczkę 8 lat, nie zdarzyło. Sama się chyba sobie przysłużyłam. Zorganizowałam słomę z ziarnem (no taką nie kombajnowaną) do owinięcia róż. I w dodatku zostawiłam jeden 7 l worek żwirku kukurydzianego. Myszy potraktowały mój domek jako zimowe SPA. W jednej nie domkniętej szufladzie założyły gniazdo. Zmyślne stworki, ponczo deszczowe zgryzły na falbanki, naściągały tego żwirku (worek rozgryzły i jeden panel też) i się chyba okociły czy coś podobnego bo śmierdziało z tego gniazda okrutnie. Dobrze, że to padło na szufladę z narzędziami i takimi przedmiotami pomocniczymi (uszczelki, zaworki, haczyki ,gwoździe). Mogły mi zapaprać sztućce czy talerze.
    No ale mimo braku wody w kranach rzuciłam się na ogarniecie tego armagedonu.
    Nosiłam wiadra od hydrantu, grzałam na kuchence gazowej i zmiatałam, szorowałam, odkażałam wodą z octem.
    Miałam też silne zawilgocenie i sporo pleśni na ściankach i przedmiotach.
    Umówiłam się na wtorek z budowlańcem ze starej pracy. Muszę chyba zasypać piwnicę bo to głównie z niej ta wilgoć atakuje.Zobaczymy ile pieniędzy zaśpiewa.
    Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    Gruszko u Marty historia sztuki w poniedziałek, na razie była tylko obrona pracy
    Maniusiu przybliż mi proszę co kończy Marta, czy to dyplom po średniej szkole plastycznej ????
    Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Maniusiu płyta podoba mi się
    Podobać mi się też podoba, ale to nie moje klimaty. Ja w tym względzie to jestem chyba bardzo w typie Agnieszki.
    Moje 3 dni białek i "mysi armagedon" dały spadek wagi z 71.3 po Wielkanocy na 69 dzisiaj rano.W zasadzie muszę zwalczyć teraz wrzutke , która załapałam przy makaronowym odżywianiu podczas choroby chłopców.
    Ale Agnieszka, czy jej chiński lekarz wspominany przez Gruszkę, ma rację, trzeba działać błyskawicznie i nie odkładać.Czuję się znowu "gibka" i pełna energii.
    Dziś zimniej, chyba odpuszczę sobie działkę, zrobię domowy klar, załatwię bank PKO i pocztę(nie lubię wezwania po polecony) i nauczę się angielskiego na poniedziałek. Zapisałam się znowu na kurs.
    Mam takie jeszcze dwa marzenia poznać angielski i nauczyć się tańca towarzyskiego. W tym drugim przeszkodą jest brak partnera.
    Trzecie marzenie , nauczenie się pływania(tyle o ile) zrealizowałam w wieku 55 lat.
    No mogłabym jeszcze udoskonalić poruszanie się na rowerze, bo prawa jazdy to już niestety nie zrobię.
    Ach jak mało czasu , a jak dużo pragnień do zrealizowania na tej emeryturze jest.Narka
    P.S. Było pytanie o moją grupę krwi. Mam A1Rh+, i wszystko co zgodnie z tą grupą zalecają powoduje u mnie gwałtowny sprzeciw jestestwa. Nie za bardzo więc w dietę grup krwi wierzę
    Ostatnio edytowane przez TinnGO ; 06-04-2018 o 09:39
    Agnieszka111 lubi to.

Mieszka w
    Częstochowa

Tereniu dyplom to technik plastyk o specjalności jubiler. Robiła prace w postaci kilku pierścionków, do tego dwa obrazy, portofilio z całości prac wykonanych w szkole , niestety moje dziecko z rogata duszą ostatni rok wybrała sobie na buntowanie się i niezgodności z nauczycielem prowadzącym, no ale na szczęście dobrze się skończyło
    7523f1da5fc54882b5894e3fb6056207-0.jpg7523f1da5fc54882b5894e3fb6056207-1.jpg
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 06-04-2018 o 09:48
    TinnGO and Agnieszka111 like this.

Wkurzylam się trochę bo mam tu od lat trochę ciuchów bo latam tylko z bagażem podręcznym i spodnie okazały się baaaardzo ciasne, skurczyly się w pasie i udach...
    TinnGo przygody z myszami nie zazdroszczę a nawet podziwiam bo pewnie zwialabym z tej altanki gdzie pieprz rosnie bo ja taka raczej delikatna miastowa jestem i wszelkie szopki, piwnice i dziwne miejsca nie dla mnie
    Agnieszko hop hop
    Krysiu rok na rehabilitację może trzeba czekać? To można już zapomnieć bo skleroza atakuje już w tym wieku, przynajmniej niektórych
    maniusia72 lubi to.

Śliczne cudeńka robi ta twoja córcia Maniusiu
    gruschka and maniusia72 like this.

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Krysiu rok na rehabilitację może trzeba czekać? To można już zapomnieć bo skleroza atakuje już w tym wieku, przynajmniej niektórych
    ha ha , no własnie ja zapomniałam, i jak poszłam dzień po, to się okazało , że kolejke trzeba od nowa zamawiać, ha ha, bardzo śmieszne
    gruschka and sabinka57 like this.

Uprawnienia umieszczania postów