Strona 2230 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1230 1730 2130 2180 2220 2228 2229 2230 2231 2232 2240 2280 2330 2730 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22,291 do 22,300 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Krysiu czyli jesteś po prostu na diecie truskawkowej ale wszystkie chwyty dozwolone i każda dieta dobra, byle była odchudzająca albo jakaś zdrowotna bo w zasadzie podobno wszystko co jemy, spożywamy to jest jakaś tam dieta ale często nie taka jak być powinna.
    Agnieszka jest na podobnej diecie, jest albo i nie jest no ale coś o truskawkach wspomniała, to może je je a może i nie je i do tego czereśnie, czyli dieta - niedieta jest urozmaicona
    Zwrotu "po kokardki" używała Natka i to dosyć często, dlatego zapamiętałam ten zwrot.
    Agnieszko 3 dni w pracy i 4 dni wolnego to mogłoby być tak chyba na stałe co?
    Postaram się nie ulegać podszeptom szatanicy i nie podjadać między posiłkami, dzisiaj zrobiłam pierwszy krok w tym kierunku, zwykle moje latanie odbywało się przed obiadem a najwięcej jem i podjadam po obiedzie to dzisiaj poszłam polatać właśnie po ale jest tak gorąco, że długo nie polatałam, teraz zajęłam się korespondencją do was, żeby czymś się zająć, zaraz obejrzę ostatni odcinek serialu Safe, który bardzo mi się podoba i który oglądam na Netfliksie. Widzę, że przyszły rok szykujecie się hardkorowy, trudne klasy dostałaś ale na pewno sobie poradzisz, w końcu masz już parę lat doświadczenia w tej dziedzinie ale klasy łączone od IV - VIII to musi być wyzwanie...
    gruschka and Agnieszka111 like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Maniusiu czy jezdzisz swoim samochodem czy nie bardzo?
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Sabinko, u nas tez potwornie gorąco . Na szczęście w domu jest super, wiec nigdzie nie wychodzimy .
    Aga, Kuba jeździł z mężem już wcześniej , ale teraz jeździ sam z kolegą, wiec dla nich to wyzwanie, ale mąż mówi że dobrze sobie radzą .
    gruschka lubi to.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    teraz jesteś zapracowana po kokardki jak mawiała nasza była już koleżanka z forum
    To chyba Gammusia?

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Maniusiu czy jezdzisz swoim samochodem czy nie bardzo?
    Sabinko jeszcze jeżdzę, czekam na wyrok, a sądy nie są pośpieszne
    gruschka lubi to.

Mieszka w
    Częstochowa

Sabinko no i doczytałam, że nie trafiłam...
    Moja psinka czuję się troszkę lepiej, ale weterynarz nie daje gwarancji stałej poprawy to juz niestety wiek daje się we znaki i rózne dolegliwości są z tym związane, no ale chodzi,dużo pije i malo je. A to może być tez spowodowane upałem, wczoraj było 32 stopnie dziś też dość mocno grzeje
    gruschka lubi to.

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez gruschka Zobacz posta
    Ustawianie sylwetki na początku wydaje się bardzo dziwne,niewygodne i pokraczne
    Ćwiczę to ustawienie i wydaje mi się że bardzo głupio wyglądam no i jest to mocno niewygodne, ale jeśli ma dać efekt to może warto się pomęczyć.
    Z moimi treningami jest tak, że prowadzi je fundacja i jest kilku trenerów, naliczyłam cos koło 8, nie wiadomo nigdy na kogo się trafi, ale każdy jest fajny i kazdy jakoś inaczej prowadzi zajęcia, tzn sam sposób chodzenia jest taki sam, ale już cała reszta jest inaczej prowadzona. A dziś idę znów z moją sąsiadką
    gruschka lubi to.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie

Agnieszko, u mnie ilość jedzonych czereśni mniejsza, natomiast truskawki też zajadam w kilogramy . Dzisiaj niestety podkusiło mnie jeszcze na czekoladę . Pewnie, że jestem na siebie zła, ale trudno, jutro znowu jest dzień.
    Kolega Kuby pewnie się cieszy, że też skorzystał z możliwości podjęcia sezonowej pracy . Czy to kierunek, w którym będzie się chciał kształcić wasz synu?

Sabinko, jak sama widzisz my z Agnieszką jesteśmy na dietce truskawkowej (tzn ja raczej na truskawkowo-czekoladowej), ale bardziej mnie ciekawi, jak Ty sobie radzisz. Dobrze, że próbujesz nie podjadać. W ramach zajęć innych poopowiadaj nam trochę o tym serialu Safe, bo przyznaję że nie kojarzę. No i może pisz o tym co i ile jesz?

Maniusiu wygląda na to, że macie bardzo prężnie działający klub kijkowy. Tylko pozazdrościć. Fajnie, że go znalazłaś . No i do tego jeszcze sąsiadkę, więc jest szansa na to, że będziecie się wspierać. Ładnie zaczyna Ci się to powoli kręcić .

Gruszko, Maniusiu zafrapowałyście mnie tą dobrze ustawioną sylwetką. Teraz już na pewno będę chciała ją poznać.

Gruszko, a Ty pewnie teraz zajęta siostrzenicą . Na długo przyjechała?

Kasiu, wygląda na to, że pogodę mamy tu jeszcze ładniejszą niż Ty, ale tak pięknych widoków nie przeskoczymy .

Tereniu, czekamy na twoje opowieści.
    gruschka and maniusia72 like this.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Natknęłam się przedwczoraj na wywiad z Jane Fondą (wy może też) i jestem pod takim pozytywnym wrażeniem jej osoby. Osiemdziesiąt lat, a wygląda na dwadzieścia mniej. Mądra kobieta, a jaka kondycja i figura! W rozmowie kładła nacisk na znaczenie więzi z kobietami. To tak a propos filmu „Pozycja obowiązkowa”, w którym grała (i który chyba Agnieszko miałaś okazję już obejrzeć). Bardzo spodobał mi się pomysł - regularne spotkania z innymi kobietami, rozmowy o książkach, a potem przy okazji o różnych innych sprawach. Jakie oczyszczające.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witam

images (9).jpg

Dziś długi wtorek, a jutro równie długa środa , ale to już będą tylko takie trzy w tym roku

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Kolega Kuby pewnie się cieszy, że też skorzystał z możliwości podjęcia sezonowej pracy . Czy to kierunek, w którym będzie się chciał kształcić wasz synu?
    Nie Krysiu, Kuba chce studiować fizykę teoretyczną, ale pracę mojego męża zna, więc kto wie, jak to będzie Można sobie coś fajnego postudiować, a potem pracować w zupełnie innym zawodzie

Jane Fondę cenie za niezwykłą pogodę ducha i witalność. Nie jest zasuszoną staruszką jak większość ludzie w jej wieku, tylko aktywną, pewną siebie kobietą Zamiast kapci woli trampki, a zamiast kanapy salę gimnastyczną

Uprawnienia umieszczania postów