Strona 2233 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1233 1733 2133 2183 2223 2231 2232 2233 2234 2235 2243 2283 2333 2733 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22,321 do 22,330 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Zaczęłam ksiązke "Sekretne życie drzew" i albo temat średnio bogaty w treść, albo autor niemiecki leśnik mało zdolny bo działa na mnie wybitnie nasennie(ta ksiązka) zasypiam po 1 dwóch stronach.
    To jesteśmy już 2Ja próbowałam audiobooka do szycia.
    maniusia72 lubi to.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

No to stawiam kawę ale widzę że i bez kawy pogaduchy trwają od rana timthumb.jpeg
    gruschka and Agnieszka111 like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Apropo mądrości zwierząt, moja kochana psinka ma się już całkiem dobrze, no ale się trzęsiemy nad nią, bo kilka dni nie jadła, to jej się rózne przysmaki podaje, wczoraj nakroiłam jej miesa wrzuciłam do miski i mówię: idz Ninka bo masz miesko w misce , pobiegła biegiem prosto do michy

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    No to stawiam kawę ale widzę że i bez kawy pogaduchy trwają od rana
    bo moja kwa zaś zniknęła

Mieszka w
    Częstochowa

znalazłam coś takiego:
    Dla każdego z nas nie jest nic nowym, że nasze babcie są specjalistkami w stosowaniu naturalnych środków do leczenia różnego rodzaju dolegliwości i chorób. Poniższa receptura także pochodzi z babcinych przepisów i ma ona za zadanie usunąć nadmiar tłuszczu z naszego organizmu.
    Wiele kobiet i mężczyzn w dzisiejszym czasach ma problemy z nadwagą i nie wiedzą jak sobie z tym poradzić. Ta desperacja powoduje, że uciekają się oni do drogich zabiegów chirurgicznych i medycznych, nie wiedząc, że w zasięgu ręki mają lepsze rozwiązanie.

Ta receptura pomoże Ci usunąć nadmiar tłuszczu w organizmie w bezpieczny i naturalny sposób, przy użyciu bardzo zdrowych składników, które nie wyrządzają żadnej szkody dla organizmu.

Składniki tego napoju pokazać posiadają właściwości moczopędne i oczyszczające, które pomagają oczyścić organizm z toksyn i usunąć nadmiar tłuszczu.
    Składniki:
    -2 litry wody
    -1 cytryna
    -1 ogórek
    -1 gałązka mięty
    -1 korzeń imbiru (2cm)

Przygotowanie:
    1.Umyj wszystkie składniki w zimnej wodzie.

2.Obierz ogórka, cytrynę i imbir, a następnie pokrój na małe kawałki lub plasterki.

3.Zagotuj wodę.

4.Kiedy dojdzie do wrzenia przelej ją do szklanego pojemnika, dzbanka i umieść w niej wszystkie pokrojone składniki oraz miętę.

5.Poczekaj, aż napój ostygnie i następnie umieść go w lodówce.

Wyeliminuj nagromadzony tłuszczu z organizmu, pijąc szklankę tego wspaniałego napoju przed śniadaniem i jedną przed każdym posiłkiem w ciągu dnia.

Napój ten ma wspaniałe właściwości oczyszczające, które pomogą przyspieszyć metabolizm i spalić kalorie w zaskakująco szybkim czasie. Napój ten działa również jako naturalny napój energetyczny.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Rozumiem Maniusiu, że napój pijemy zamiast jedzenia ...no, na bank schudniemy , bo przed posiłkami, nie działa- sprawdziłam
    Chyba że przed niskokalorycznymi,
    maniusia72 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Zaczęłam ksiązke "Sekretne życie drzew" i albo temat średnio bogaty w treść, albo autor niemiecki leśnik mało zdolny bo działa na mnie wybitnie nasennie(ta ksiązka) zasypiam po 1 dwóch stronach.
    - o rany, a mnie się straszne podobała Byłam zafascynowana tematyką i sposobem pisania, Dla mnie, to cudowna książka
    gruschka and maniusia72 like this.

Awatar Unti01
    Unti01 jest nieaktywny Nowy na forum

Myślę, że przydadzą mi się to porady Dzięki wielkie, na pewno skorzystam
    maniusia72 lubi to.
    Jeśli nie potrafisz wykorzystać minuty, to zmarnujesz i godzinę, i cały dzień, i całe życie!

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie, wcześnie dzisiaj wróciłam. Wybrałam się do Wodzisławia na urazówke, żeby zapisać się na zabieg. Znalazłam najbliższą stację (w małym miasteczku na uboczu) i podjechałam. Pociąg miał niedługo przyjechać, więc usiadłam czekając spokojnie na informacje z megafonu. Zaczęłam czytać, a kiedy się oderwałam i podniosłam oczy to zobaczyłam niespiesznie oddalający się pociąg . Mój pociąg!!! Na tej stacji nie było żadnych megafonów! Następny pociąg miałam dopiero za trzy godziny, wiec odpuściłam. Zdarzyło mi się kiedyś zaczytać autobus, ale pociąg?
    Tak piszę o tym, bo chociaż jestem zła na siebie, to też śmieję się sama z siebie z niedowierzaniem . M. nie powiedziałam dokładnie co się stało, bo miałby ubaw na długo . Piszę też o tym w kontekście burzy do której nawiązałaś Agnieszko. To działa na trochę podobnej zasadzie. Jak coś mnie bardzo zaabsorbuje (np. czytanie ), to wchodzę w to jak w masło (chociaż na megafon się nastawiłam, to może bym usłyszała ).

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Maniusiu, a ja tam chętnie spróbuje tego specyfiku . Dzień i tak zaczynam od wody z cytryną, więc dodanie do tego ogórka, mięty i imbiru nie powinno być problemem. Problemem może być natomiast owe „przed każdym posiłkiem”
    Cieszę się, ze z sunią lepiej. Proszę o małe tulanko dla niej, takie specjalnie ode mnie .

Gruszko, po obejrzeniu sukienek stwierdzam, że jesteś nieobecna usprawiedliwiona . Czeka Cię teraz intensywny czas wyjazdowo-spotkaniowy, więc baw się dobrze, a potem szybciutko wracaj.

Tereniu, zarażasz optymizmem na tej swojej emeryturze . Pytasz o dietę Pape. Sporo znajdziesz w Internecie, chociażby chyba tutaj:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Jest też książka, w której wszystko jest dokładnie i obszernie opisane.
    Dzięki za miłe słowa, ale na szczęście skłonność do, jak to ładnie ujęłaś , pochylania się, ma więcej z nas. Na szczęście dla mnie, bo od razu przyznaję, że potrzebuję wzajemnej wymiany. Bez niej nie byłabym w stanie pisać tu dłużej. Czasami zdarzają się takie momenty i wtedy niestety ogarnia mnie zniechęcenie. Ale zazwyczaj nie trwa to długo. Każdy pisze tak, jak mu w duszy gra i to jest ok, zwłaszcza że naprawdę potraficie fajnie i barwnie pisać. Jedyne, czego rzeczywiście zawsze oczekuję, to odpowiedzi na konkretne pytania zadane do konkretnych osób (? ) .
    Aż się uśmiechnęłam, jak poczytałam, ze jesteś leniwa . Nic z tego, zupełnie nie dam się na to nabrać, również w kontekście pisania .
    Ciekawe, jak twoje mądrusie zareagowałyby na muzykę klasyczną?

Kasiu, już się powtarzam, ale trudno – widok morza i zachód słońca p o w a l a!!!

Jolu, Gruszko – Gruszko, Jolu: współczuję problemów ze słońcem . Ale … wprawdzie takich nie mam, ale z zasady unikam siedzenia na słońcu (bardzo mnie takowe męczy), więc w ten sposób będę was wspierać .

Uprawnienia umieszczania postów