Strona 2236 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1236 1736 2136 2186 2226 2234 2235 2236 2237 2238 2246 2286 2336 2736 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22,351 do 22,360 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Cmoki jak smoki dla wszystkich ze szczególnym uwzględnieniem Solenizantki Joli, piękny staż w małżeństwie, widać, że dobrze siebie wybraliście.
    Tereniu pięknie Ci dziękuję za życzeniaCzy dobrze się wybraliśmy?Myślę,że tak skoro jesteśmy razemKtoś pomyśli,że musimy być podobni i zgadzać się we wszystkim.Nie ,tak nie jest-mamy różne charaktery i na sporo spraw patrzymy inaczej.Zgadzamy się jednak w najważniejszych kwestiach,no i dla nas obojga na pierwszym miejscu jest rodzina i dom.

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    Wróciłam z kijków z sąsiadką, całą drogę gadamy to tak czas szybko leci że hej
    Fajnie Ci,że masz z kim chodzić.Dwa razy byłam z córką i to były fajne chwilę,ale ona nie ma teraz czasu na kijki,a szkoda.Jakoś samej mi się nie chce,no i w takie upały muszę unikać wychodzenia z domu.

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Jolinko dobrze, że jesteś i fajnie, że impreza się udała, zresztą musiała się udać skoro gospodarzami byli tacy fajni ludzie, kochający się od 35 lat
    Za dobre słowo dziękujęWiesz...nawet nie wiem,kiedy zleciało te 35 lat od ślubu...i prawie 37 od poznania.To dobre lata i oby więcej takich było jeszcze przed nami.

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Byliśmy z mężem i dwuletnią córeczką sami, w zupełnie obcym mieście. Po czterech miesiącach, zabrali męża na 4 miesiące na przeszkolenie do wojska. Zostałam więc z małą sama.Zapisałam córkę do żłobka, później chodziła do przedszkola, a potem w szkole do świetlicy i tam była do czasu, gdy ja lub mąż ją odebraliśmy.Trzeba byli sobie jakoś radzić Myślę, że i Twoi poradzili by sobie
    Świetlica i przedszkole to jest to,ale...jest jedno ale.Za krótko są otwarte-w przedszkolu Szymek mógłby zostać do 17tej,a Gabi w szkolnej świetlicy do 16.30 (zresztą chętnie tam chodzi po lekcjach ,jak wcześniej kończy).Gdyby córka pracowała do 16tej byłoby ok,ale ona pracuje do 18tej,20-tej i 21szej.Zięć z trasy nigdy nie wraca wcześniej niż o 18tej,a najczęściej wraca późnym wieczorem,czasem na drugi dzień.

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Urlop jest boski! Santorini iloscia widokow przeszlo chyba wszystko co dotad widzialam.
    Kasiu fajnie,że wszystko się układa i jesteś zachwycona Grecją.Widoki ,które nam wklejasz są rzeczywiście niesamowiteA i Ty wyglądasz kwitnącoJeszcze raz gratulacje dla Radka-niech mu się wiedzie w nowej pracy.

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    Apropo mądrości zwierząt, moja kochana psinka ma się już całkiem dobrze, no ale się trzęsiemy nad nią, bo kilka dni nie jadła, to jej się rózne przysmaki podaje
    Dobrze,że Twoja sunia dochodzi do siebie.Ile to już ona ma lat?Nasz Goldi w maju skończył 11-dla dużego psa,to już bardzo dużo.Pyszczek mu siwieje i nie jest już taki szybki i zwinny jak kiedyś.

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Jolu: współczuję problemów ze słońcem .
    Krysiu dziwna ta moja choroba-przecież człowiekowi potrzebne jest do życia słońce i witamina D,którą produkuje.A przy sarko jest na odwrót -słońce i wit.D szkodzą.Półtora roku temu jak wylądowałam w szpitalu,to lekarz od razu się pytał czy czasami się nie opalałam.Mam nadzieję,że przez to słońce teraz nic mi tam nie rośnie nowego,bo ostatnie dwa tygodnie mam duszności i muszę inhalatory używać.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witajcie images (10).jpg

Dalej gorąco
    U nas dziś fajna impreza z okazji Dnia Dziecka, na pewno pójdziemy po południu, bo w dzień, to nie ma mowy żebym na taki upał wyszła.Na pewno będę zajęta od rana, bo chce trochę posprzątać żeby mieć weekend wolny. W niedzielę, mój były uczeń z czasów gdy pracowałam w szkole masowej, utworzył wydarzenie na fb, polegające na tym, że organizuje wycieczkę w celu zwiedzania najbliższej okolicy i będzie nam opowiadał ciekawostki historyczno- przyrodnicze. Umówiłam się z kijkową koleżanka i idziemy
    Cytat Zamieszczone przez Jolinkaa Zobacz posta
    Świetlica i przedszkole to jest to,ale...jest jedno ale.Za krótko są otwarte-w przedszkolu Szymek mógłby zostać do 17tej,a Gabi w szkolnej świetlicy do 16.30 (zresztą chętnie tam chodzi po lekcjach ,jak wcześniej kończy).Gdyby córka pracowała do 16tej byłoby ok,ale ona pracuje do 18tej,20-tej i 21szej.Zięć z trasy nigdy nie wraca wcześniej niż o 18tej,a najczęściej wraca późnym wieczorem,czasem na drugi dzień.
    Jolinko, pomyślałam sobie, że niepotrzebnie strofujemy Cię za zaangażowanie w pomoc córce. Sama wiesz najlepiej jak to wygląda i nic nam do tego ( a propo's...i ja Ci gratulowałam pięknej rocznicy )

Teresko, ja chętnie skorzystałabym z takich zajęć, ale na regularne wyjazdy do Łodzi, w żaden sposób nie mogę sobie pozwolić ze względu na obowiązki tu na miejscu. Ale o kontakt poproszę, bo nie wiadomo, może kiedyś z niego skorzystam

Magda, wyobrażam sobie, że te obrazy, to są podobne do tych robionych w naszym podłódzkim Spycimierzu?

asa.jpgspusi.jpgspyc.jpg

Krysiu, z Adelą wszystko w porządku, mogła zjeść jakąś żabę lub pisklaka , stąd ta choroba.
    U nas procesja zawsze idzie tą samą trasą, podoba mi się ten zwyczaj zmieniania trasy procesji. Można lepiej poznać swoje miasto

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Ty piszesz o dużej czujności, która może nie pozwalać na całkowite wyłączenie się.
    wiesz Krysiu, to nie jest tak, że tp pojawiło się u mnie nagle. Taka byłam całe życie. A w takich momentach jak teraz, gdy mam dużo pracy, moje myśli krążą wokół matury, wyników, studiów, przyszłego mieszkania Kuby, jubileuszu, to nakręcam się na maksa i już nic nie jest w stanie mnie uspokoić...tylko powolne mijanie wszystkich rzeczy, które zaprzątają mi głowę. Wiem jednak, że za chwilę pojawią się następne, i tak w koło Macieju

Jadę na targ Udanego dnia wam życzę

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Agnieszko o ile pamiętam to podobne dywany tylko że te co robiła córka Magdy są bardziej skomlikowane coś w tym stylu:
    niedziela-bozego-ciala-we2.jpg
    i też liczę na to że Magda pokaże i tegoroczny obraz.
    U nas też procesja idzie c roku inną drogą, a jak mieszkałam bardziej w centrum to zawsze tą samą i ołtarze zawsze stały w tym samym miejscu

Agnieszko i serdeczne życzenia dla Kuby
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 01-06-2018 o 08:35
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Dzięki Aga
    maniusia72 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

zimne piwo, woda, lody i 32 st. na dworze, to niezbyt dobre połączenie boli mnie gardło i mam katar
    maniusia72 lubi to.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Oj niedobrze Aga. Ja miałam dziś duży stres. Okazało się że niepotrzebnie i tez strzeliłem sobie piwko. A potem sobie przypomniałam ze do kosmetyczki się umowilam. Wiec pojechałam rowerem bo piwko tylko 2 procent ale wole nie ryzykować.
    Agnieszka111 lubi to.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dziewczynki u mnie znowu mały dołek spowodowany tym, że nie trzymam się, nie udaje mi się trzymać diety i waga znowu wzrosła, muszę jak zwykle co jakiś czas porozmawiać ze sobą i to powoduje, że mniej piszę... Generalnie jestem mało rozmowna ale ze sobą muszę pogadać, nikt inny nie włoży mi do głowy, że pora, najwyższa pora się opanować, niż nie tyle dla lepszego wyglądu bo cudow nie ma ale dla zdrowia, nie ma reguły ale jednak otyłych częściej łapią wszelkie choróbska.
    A z moim podjadaniem a w zasadzie moim okropnym apetytem to już nie wiem co zrobić
    maniusia72 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dobry wieczor!
    A ja ciesze sie urlopem i nie mysle wcale o diecie. Grecja jest cudowna. A juz szczegolnie wyspa Santorini zrobila na mnie wyjatkowe wrazenie. Mysle, ze chyba nigdzie dotad nie widzialam naraz tyle miejsc widokowych...
    Wrzucilam na fb kilka fotek ale i tutaj, dla tych co tam nie zagladaja mam kilka obrazeczkow...

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie, jutro poczytam i popiszę. Dzisiaj udało mi się w końcu dojechać do tego Wodzisławia. Termin mam za rok w lipcu. Czyli w zasadzie i tak wcześniej niż na rehabilitację. A potem zaczął mnie boleć ząb. Mój dentysta gdzieś się stracił, więc zaczęły się poszukiwania kogoś innego. Na razie jest może nie całkiem dobrze, ale jednak lepiej. Ale i tak chcę się wcześniej położyć.

Kasiu, wyglądasz na bardzo zrelaksowaną i wypoczętą .

Dobrej nocy wszystkim .
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

A ja sobie życzę burzę tej nocy i niech potem idzie do Agnieszki na północ ode mnie, tylko, żeby Adelki znowu nie spłoszyła.
    Jestem cała rozlazła, chociaż dużo dzisiaj zrobiłam bo i fryzjera dla siebie(podcięcie) i wyczesanie siersciuchów i staranne odkurzenie i odsierścienie domu i podpakowanie na wyjazd do Albanii, zrobiłam listę co jeszcze dokupić, znalazłam kilka plamek na odzieży i poszły do poprawki piorącej.
    Najtrudniejsza w pakowaniu jest selekcja, żeby zabrać to co może być potrzebne, ale zdecydować się na 2,3 linie kolorystyczne , a nie pół szafy.
    Ja to taka wyrywna jestem, nigdy nie pakuję się w ostatniej chwili. Robię listy, planuję, czasami łamią mi się te plany, ale w 3/4 jestem gotowa i mam plan ratunkowy na wszelkie przewidywalne niespodziewajki.
    Ot taka maniera nerwicowca, jak mam wstać w środku nocy to budzę się parę razy żeby sprawdzić czy to już pora.
    Ot wiem, że nie przewidzę przyszłości, ale co nie znaczy , że nie usiłuję tego zrobić. Ot tak mam ciężko "zryty berecik" jak mawia żartobliwie moja siostra.
    No i jak sama taka porąbana jestem to po co ja się innych czepiam.
    Sorry Jola, że się wypowiadałam w kwestii twojej ofiarności rodzinnej.
    Co do procesji na Boże Ciało to ja chyba swój przydział w dzieciństwie odpracowałam. Byłam ubierana w białą sukienkę (na Wielkanoc marzłam tak , że do dzisiaj pamiętam Rezurekcje, a na Boże Ciało gotowałam się z upału w szczelnym kryształku) i sypałam kwiatki od 5 roku życia do komunii.
    No sama z własnej i nieprzymuszonej woli na procesję nie pójdę. Jak to można dziecko do obrzędów zniechęcić.
    Czekam na burzę ale jakoś nie zbiera się. Paaaaaaaaaaaaaa
    Trzymam kciuki za bolaki Agnieszki i Krysi, żeby rano sobie znikły.

Uprawnienia umieszczania postów