Strona 2259 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1259 1759 2159 2209 2249 2257 2258 2259 2260 2261 2269 2309 2359 2759 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22,581 do 22,590 z 30472
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Gruszko, dlaczego poświętować można, a chwalić już nie ma po co? Młodsze wprawdzie nie będziemy, ale przy takim zacięciu do ruchu jest szansa, że chociaż samopoczucie będziesz miała młodziutkie, a to już powód do uciechy . I to, że dostałaś tyle objawów sympatii – też

Jolu, fajnie że Twoje podwójne święto zbiegło się z takim relaksacyjno-imprezowym czasem. Naprawdę mogłaś się poczuć bardzo szczególnie i wyjątkowo .

Kasieńko, a Ty gdzie się zapodziałaś po wczorajszych urodzinkach? Pewnie trochę odsypialiście, a teraz gonisz zmachana w swoim „zapuszczonym” ogródeczku . Zdjęcie zdążyłam zobaczyć. Uwielbiam taki „busz” .
    Jolinkaa lubi to.

Agnieszko, dobrze że Kuba ma pracę, ale i tak mu współczuję. Widać, że bardzo to wszystko przeżywa. Natomiast bardzo dobrze rozumiem to, że zalogował się na więcej uczelni. Podchodzi do tego realistycznie i bardzo rozsądnie. Nie rozumiem raczej tych innych, którzy tak nie zrobili.

Maniusiu, nie ma co się dziwić Marcie. Robiąc sobie te różne wyliczenia, wbrew pozorom próbuje się trochę w ten sposób uspokoić i oswoić ze stresem. Ale i tak brawo dla koleżanki.

Gruszko, Agnieszko wiem że piszecie głównie z rana, bo jest to zgodne z waszym rytmem dnia. Rozumiem to, bo też bym nie była do życia wieczorem po tak wczesnej pobudce. Ale i tak zawsze liczę na jakieś chociaż małe odstępstwa, bo trochę mi tu potem smutnawo . No chyba, że pisze Jola czy Terenia, ale ostatnio ich tu nie za wiele.

Agnieszko, ty włączasz komputer rano, ja najczęściej po południu lub wieczorem.
    Z telefonem mam jeszcze inaczej. Internet włączam tylko, jak jestem już w domu, a i to najczęściej na krótkie momenty, bo szybko mi się rozładowuje. W takiej sytuacji i tak dobrze, że chociaż czasami udaje się nam zgrać w czasie .
    Jolinkaa lubi to.

No dobra, już kończę, bo jednak mi dziwnie z tak nadmiarowym sam na sam ze sobą . Jeszcze tylko o „Zimnej wojnie”. Z pewnością też chętnie zobaczę. Na razie jestem po gorącej dyskusji z córcią. Nie chce obejrzeć filmu Przeczytała recenzje, wie że jest bardzo wysoko oceniany przez znawców, zwłaszcza tych ceniących kino artystyczne (przez przeciętnych widzów, szukających głównie rozrywki może mniej), wie o tym, jak pochlebne recenzje dostali aktorzy, a zwłaszcza Joanna Kulig. Ale … film jest czarno-biały!!! I to, z absolutnie niezrozumiałych dla mnie powodów, jest nie do przeskoczenia, od zawsze .

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Marta się zalogowała na dwie uczelnie, ale tylko na jednej jej zależy, druga jest taka na przetrwanie, bo jak nie zda w tym roku to spróbuje w przyszłym, no ale nerwówki jest aż za dużo.
    I nie rozumiem czemu aż tak długo trzeb czekać na wyniki, maturalne niesamowicie długo, a tez uczelni będą dopiero 10 lipca. Wiem od Marty, że muszą poczekać na wyniki matur bo się może okazać że ktoś nie zdał.
    Krysiu nie planuję długoci postu, pociągnę ile się da, a owocki? w zeszłym roku też post przeszłam w podobnym terminie i jakoś dałam rade, choć troch żal. ale truskawki ju się kończa podobno
    Jolinkaa lubi to.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

obejrzeliśmy mecz Niemcy- Meksyk no i wam powiem że jestem w lekkim szoku

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Krysiu
    ja właśnie po filmie..Podobał mi się,ale czegoś mi w nim zabrakło.Może tego czegoś co po odpowiednim dla mnie filmie zamieszkuje w glowie i duszy na trochę....A tu nic takiego i nawet chwilami się nudziłam.Zdjęcia piękne,aktorzy wspaniali,ale jakby wszystko takie osobne.Podobnie czułam się po bardzo wysoko ocenianych "Pilotach" w teatrze Roma.Dla oczu uczta,dla duszy mniej.
    Z mojego punktu widzenia,jeżeli córka nie chce oglądać,to spokojnie możesz jej na to pozwolić.

Maniusiu,Agnieszko czekania naprawdę nie zazdroszczę,ale pozostaje tylko przetrwać.Mocno trzymam kciuki.

U mnie dziś wyjątkowy upał i takie trochę obezwładniające powietrze.Dobrze,że już wieczór.
    Krysiu
    a dlugo jeszcze potrwa podejmowanie decyzji w sprawie pracy? Ja bym w takiej sytuacji jadla bez przerwyDobrze,że trzymasz się w tygodniu.
    A ja tak trochę poza mundialem, czasem M coś wykrzykuję,to wtedy jestem bardziej na bieżąco,ale cieszy się z wyniku,bo był za Meksykiem

A to się nam Sabinka rozbalowałaAle jak się tak wygląda
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 17-06-2018 o 18:37
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Maniusiu, wyniki matur są tak późno, bo w czerwcu zdają ci, którzy z przyczyn losowych nie zdawali w maju. U mojego Kuby wyniki rekrutacji na niektórych uczelniach są już 4 lipca.
    Moje wrocławskie dzieci zabrały meble i pojechały

U nas truskawek jest jeszcze mnóstwo i długo będą i są słodziutkie

Krysiu, mimo że Zimna wojna jest filmem czarno- białym, ja go widziałam cały czas w nasyconych kolorach. Film warto obejrzeć, jest krótki- 1,30 z reklamami, cudowna muzyka ludowa, momentami przerobiona na inne gatunki, fajny kontekst historyczny, no i to prawie Romeo i Julia Po raz pierwszy od dłuższego czasu nikt z kina nie wychodził w czasie napisów. Wszyscy siedzieli do zapalenia świateł. Szczerze mówiąc, zakończenie filmu było bardzo zaskakujące. Dla mnie to film, który tak jak Idę, Różę, Cichą noc, czy Pokłosie, a z seriali Dekalog powinno się znać, bo to polskie dobre kino.Ale nikogo na siłę za rękę nie prowadzam , ale gdy z dziewczynami dyskutujemy o tych filmach, to gadamy i gadamy bez końca
    gruschka, Jolinkaa and maniusia72 like this.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko
    u mnie też wszyscy czekali do świateł,ale to chyba za sprawą nieoczekiwanego zakończenia.
    Nie napisałam,że to niedobry film,bo uważam ,że jest bardzo dobry i to nie tylko na tle innych polskich produkcji.
    Swiadomie nie poszłam na Poklosie,Różę i Cichą noc nie dlatego,że to złe filmy tylko,że nie dla mnie.To tylko MOJE odczucia po filmie.
    Podoba mi się Pokot i Ostatnia rodzina,choć to też trudne filmy,ale bardziej "moje".
    Trochę się różnimy w wyborach,ale to dobrze,bo czasem dzięki temu sięgam po coś co pewnie bym ominęła
    Agnieszka111 lubi to.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Pokot oglądałam dwa razy , a ostatnią rodzinę na hbo tez ostatnio z przyjemnością sobie przypomniałam . Jeśli podobała ci sie Ostatnia rodzina, to i cicha nic tez by Ci sie spodobała, bo i tu i tu grał Dawid Ogrodnik. Dla mnie nr 1 wśród aktorów młodego pokolenia na równi z Kosciukiewiczem .? Piszesz o różnych naszych wyborach a wyglada na to, że tylko kilku filmów nie ogladalas z tych, które ja widziałam, ale ja chyba widziałam wszystkie, które Ty ogladalas , ale ja jestem kinomanką i mało filmów nie widziałam
    gruschka lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów