Strona 2265 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1265 1765 2165 2215 2255 2263 2264 2265 2266 2267 2275 2315 2365 2765 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22,641 do 22,650 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Nerwowy dziś dzień, co chwila musze tłumaczyć że nie jestem wielbłądem , ech...
    Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

Mieszka w
    Częstochowa

egzamin się zakończył, jest nawet zadowolona, ale prosze o trzymanie kciuków jeszcze jutro, bo jutro będzie część teoretyczna, tzn obrona pracy i teczki

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Maniusiu trzymam kciuki

A zaraz jeszcze trzymamy za naszych - bob ugotowany, może zaczynać sie mecz

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Maniusiu pewnie, że trzymamy kciuki i będziemy trzymać jeszcze tyle dni ile będzie trzeba, aż do ogłoszenia sukcesu
    Agnieszko u mnie bób też kupiony i też będzie przegryzka podczas meczu + kilogram czereśni - ale będzie potem rewolucja
    Gruschko podoba mi się rower prasujacy kalafiora na twoich udach - jak to poetycko brzmi
    Agnieszko moje proszki niestety też mają takie działanie ( podobno ) ale ja swoje problemy z wagą raczej przypisuje swojemu obżarstwo bo wiem, że jem zdecydowanie za dużo i nie to co powinnam, czego nie ukrywam i nie zwalam na proszki jak robią niektórzy, nie mam oczywiście ciebie na myśli ale znam takie osoby, które twierdzą, że proszki są wszystkiemu winne a wiem, że nie do końca tak jest ...
    Dziewczyny czy książka o której mówicie i której stronę wrzuciła Agnieszka to książka Kasi Nosowskiej? Przeglądałam dzisiaj w Empiku ale tej stronki nie znalazłam.

Mieszka w
    Częstochowa

Kasiu. Kochana gdzie jesteś?

Mieszka w
    Częstochowa

Tez miałam zaptac co to za książka.
    Stoje w kolejce w sklepie
    Przede mną mnóstwo ludzi z piwem i przekąskami
    Tez mam dwa dla Sucharka i mamy
    Jolinkaa lubi to.

Mieszka w
    Częstochowa

mecz mnie załamał

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Sabinko,sprawdziłam w swojej i też nie ma ,to z wywiadu z gazety
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Hej dziewczyny

Moi Panowie mecz oglądają,to ja tutaj zaległości w czytaniu nadrabiam i popiszę trochę,a potem wrócę wieczorem.

Trzeba wreszcie skończyć imprezować i dawać sobie na luz,bo waga skoczyła o kilogram.Kompletnie brakuje mi zapału i mobilizacji.Widzę siebie w sklepowych witrynach...w lustrach i nie mogę na siebie patrzeć.I co z tym robię?Nic......
    Bardzo chciałabym mieć tutaj obok siebie,na co dzień,kogoś kto się odchudza.Córce przydałoby się zrzucić trochę kilogramów,ale nie potrafię jej do tego namówić.Nie skutkuje argument,że jest młoda i teraz łatwiej byłoby jej zrzucić kilogramy bez większej szkody dla skóry....że kiedyś będzie płakać ja ja czasami.

W niedzielę na targu kupiłam trochę owoców i warzyw.Kupiłam też mężowi i synowi koszulki bez rękawów z myślą o wakacjach.Dostałam też od mamy kasę,ale nic nie kupiłam,bo nic mi w oko nie wpadło.To znaczy wpadło fajne jeansowe wdzianko z kapturem,na suwak....ale....rozmiarówka kosmiczna.Ledwo zasunęłam się w 58Kobieta przy mnie nosząca na co dzień rozmiar 40 ledwo zasunęła się w 50!
    Teraz powoli wszystko się uspokoi-jeszcze parę dni i wakacje.Nie będę musiała do południa biegiem wszystko robić,bo trzeba po 13tej po dzieciaki.Teraz jak co,to będą mi je przywozić.Będę więc mieć wreszcie więcej czasu na forum.

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Utknęłam w jakiejś totalnie odrealnionej czasoprzestrzeni. Pamiętałam o was, ale nie umiałam pisać(...) Do tego wszystkiego jeszcze stres. Taki mój osobisty, związany z pracą, a raczej z jej kontynuacją . Zmagam się z tym od dłuższego czasu, ale teraz czuję już prawdziwą presję. Konsultuję się więc, rozmawiam i rozmawiam, doczytuję informacje i … nie śpię.
    Krysiu bardzo trudny masz teraz czas i trudna decyzja przed Tobą.Nie zazdroszczę i mocno trzymam kciuki,żeby decyzja jaką podejmiesz była jak najlepsza dla Ciebie.

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Krysiu, rzeczywiście więcej piszemy rano, ale ja np. tylko rano odpalam laptopa.
    A ja jak (już) piszę to rano mało kiedy,chyba że w weekend.Wolę wieczorami,czasem bardzo późno,bo wtedy już wszystko ogarnięte i jest w domu cisza.A czasami nie mam ochoty siedzieć przy komputerze i włączam appkę

cdn.........

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

No i dooopa blada
    Mówię o meczu oczywiście.

Uprawnienia umieszczania postów