Strona 2268 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1268 1768 2168 2218 2258 2266 2267 2268 2269 2270 2278 2318 2368 2768 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22,671 do 22,680 z 30472
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

images (25).jpg

Czwartkowe dzień dobry Dziś ostatni dzień roku szkolnego, jutro zakończenie, a potem WAKACJE!

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Cytat Zamieszczone przez Jolinkaa Zobacz posta
    Agnieszko...powiem Ci ,że szkoda.I nie tyle chodzi mi o wtrącanie się,co o napisanie własnego zdania i tego jak Ty tą sytuację odbierasz.
    no, i to byłoby już wtrącanie się

Wczoraj w parku, gdy byłyśmy na kijkach z koleżanką, mijał nas ekshibicjonista. Wahałyśmy się czy wezwać policję, a w końcu tylko ostrzegłyśmy matki z dziećmi, które tam chodziły.Teraz jednak chyba trochę żałuję, że nie powiadomiłyśmy policji.
    Jolinkaa and maniusia72 like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry skowronkom i sowom spiacym jeszcze, rowniez!

Agnieszko- wyobrazam sobie jak cieszysz sie na te wakacje kochana! Odpoczywaj na nich, odpoczywaj. W pelni na nie zasluzylas!Zazdroszcze ci tej pracy z pasja, bo ja niestety nie moge o mojej tak powiedziec.
    Gdy czytalam o Krysinych dylematach, pomyslalam wiec, ze gdybym tylko mogla to zaraz przeszla bym na emeryture.
    I pracowala tylko kilka godzin dla zdrowia psychicznego...
    Narazie to jednak z roznych przyczyn niemozliwe- opowiem o tym chetnie, jesli bedziecie zainteresowane, przy naszym spotkaniu.
    W przyszlym tygodniu mam miec rozmowe w kwestii przedluzenia mojej umowy i bede zadowolona jesli ja przedluza. Bo alternatywy-szukania nowej pracy- na chwile obecna sobie nie wyobrazam. Leki, ktore biore, uspokajaja mnie ale i jednoczesnie zobojetniaja ...wiec koniecznosc nowej walki i "sprzedawania sie" wydaje mi sie byc ponad moje sily.

Jolu- nie bede sie odnosic do tego co napisalas, bo znasz moje stanowisko. Napisze tylko, ze nie do konca podzielam twoje zdanie o szczerosci. Mysle ze ona poplaca, bo tylko z "nieprawdziwych" przyjaciol ogolaca... Ci, ktorzy sa przyjacielami, w pelni godnymi tej nazwy-"probe szczerosci" przechodza bez szwanku.

Co do Alka- to az sie boje jeszcze cieszyc. Jego sympatia to Polka i Krakowianka, ktora z nim razem pracuje.
    No zobaczymy jak to bedzie dalej...

Dobrego pierwszego dnia lata!

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

cześć
    a właśnie miałam pytać Kasiu kim jest sympatia, to chyba się cieszysz bardzo, bo kiedyś mówiłaś że chciałabyś synową Polkę.
    temat pisania tu czy tam dawno uznałam za zamknięty więc nie będę się wypowiadać... ech...
    Miłego dnia kochane i zmykam do pracy

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Wstałam całkiem wcześnie,ale termometr okienny ostudził moje zapędy rowerowe....Już teraz jest bardzo gorąco
    Kończę dżem i czereśnoiwy

Kasiu
    gdyby im się udało,to byłby to pośrednio taki twój symboliczny powrót do Polski

Agnieszko
    moja S też tak tego końca czeka, i pryska nad morze
    Wiesz,ja mam mieszane uczucia z wzywaniem policji do takich przypadkow.Uważam oczywiście,że to co robią jest zle,ale jak dowiedziałam się jak są przez funkcjonariuszy okropnie traktowani,to mój zapał do takiej interwencji mocno ostygł.Nie o takie karanie tu chodzi.....

Chciałam jeszcze wrócić do Zimnej wojny.Bo jest tam jedna scena,która bardzo mnie poruszyła i nadal trochę ze mną jest.To scena jak Kulesza ogląda koncert i z niego wychodzi.bardzo mnie poruszyła,bo jest bliska mojemu widzeniu świata i temu jak boleśnie odbieram obecną rzeczywistość.

Krysiu
    najgorsza to chyba ta bezsilność,że jedyne co można zrobić to zapisać się jeszcze razA może też ,jak moja S jesteś mistrzynią drugiego razu

Sabinko,Maniusiu doszłyście do siebie po meczu?

Żeby dziś wszystko szło, gładko i po waszej myśli jako zapowiedż weekendu,dżem wzywa mnie bulgocząc,cytując klasyka do zaś
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 21-06-2018 o 07:53
    maniusia72 lubi to.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez gruschka Zobacz posta
    Sabinko,Maniusiu doszłyście do siebie po meczu?
    Ja już , czekam na niedzielę z nadzieją że będzie rehabilitacja, ale mój ciągle w rozpaczy

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko
    przez te czereśnie zapomniałam życzyć ci szampańskiej zabawy,należy ci się bardzo za pracowity rok i ten ekstremalny finał
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Gruszko, nic nie wiedziałam, że policja jest okrutna wobec takich przypadków myślałam, że od śmierci tego młodego człowieka, którego zabili paralizatorem, trochę się to zmieniło Ciągle jednak mam mieszane uczucia, czy warto takich ludzi chronić, bo skoro ja nie mogłam usnąć, ponieważ jakieś uczucie niepokoju, niesmaku i złości miałam w głowie, to co dopiero, gdyby zobaczyło to małe dziecko.

scena z Kuleszą rzeczywiście poruszająca, ale to tylko film Gruszko...

Dzięki, mam nadzieję bawić się do rana

Mieszka w
    Częstochowa

Ja tez nie wiedziałam o tym, choć w sumie to jest prawdopodobne. No ale dlaczego znów bronic zboczeńców a nie ofiary. Miałam kilka razy styczność i wątpliwa przyjemność oglądania tych panów. Kiedyś z upodobaniem grasowali w parku pod Jasną Górą, dopiero po remoncie kiedy wycięli krzaki zniknęli stamtąd, jeden też często stał pod moją uczelnią , bo tam w zasadzie większość studentów to dziewczyny. Ale jakoś wtedy mi na myśl nie przyszło że można zawiadomić policję, teraz bym się nie wahała.
    Jolinkaa lubi to.

Mieszka w
    Częstochowa

A gdzie nam się Sabinka schowała?

Uprawnienia umieszczania postów