Strona 2306 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1306 1806 2206 2256 2296 2304 2305 2306 2307 2308 2316 2356 2406 2806 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23,051 do 23,060 z 30472
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Ale mnie się wydaje,ze ty tak jadłaś codziennie,a ja chciałabym co drugi dzień,i tygodniowa oszczędność kaloryczna to 3000.Czyli niewiele.
    Przy takim wyborze nie boję się niedoborów.I właściwie schudnięcie jest na ostatnim miejscu,raczej chcę trochę zatrzymać czas,żebym w zimie nie była taka nieruchawa i zastała.Forum o którym pisałam,wygląda obiecująco
    I trochę jak u dąbrowskiej jeden dzień o wodzie,tylko rozłozony na 3Ona z resztą też poleca w jakimś wykładzie wszelkie połposty.
    Czyli metoda stara jak świat
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 10-07-2018 o 21:34
    Agnieszka111 lubi to.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Prawie codziennie bo jeden- dwa dni w tygodniu jadłam więcej . Na pewno metoda która podrzuciłas jest zdrowsza

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Znalazłam jeszcze coś z polskimi napisami
    Agnieszka111 lubi to.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

A jeszcze mi sie przypomniało- ten sposób jedzenia zaupelnie zlikwidował u mnie migreny z którymi borykałam sie kilkanaście lat. Od dwóch już w ogóle nie wiem co to jest migrena .
    Jutro na pewno posłucham you tuba, No i ciekawa jestem twoich wrażeń. Schudniesz na pewno tylko ciekawa jestem twojego samopoczucia. Trzymam kciuki za powodzenie .
    Ja dzis jestem trochę głodna, bo zjadłam tylko śniadanie i kolacje , wypiłam mnóstwo pokrzywy żeby pozbyć sie obrzęków i teraz boje sie
    Że pół nocy będę biegać do łazienki .

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

dzień dobry

images (7).jpg

Z wczorajszej nadwyżki zostało mi już tylko pół kilograma, czyli zadziałałam odpowiednio. Podejmę jeszcze jedną próbę za kilka dni, bo wczoraj zjadłam tylko śniadanie zgodne z wo. Jeśli następna próba znów przyniesie taki skutek jak wczorajszy, to będzie znaczyło, że to dieta nie dla mnie.Mam nadzieję, że to był incydent, na który złożyło się coś dziwnego.Bo i wcześniej zdarzały mi się przyrosty wagi, ale nigdy na początku diety i nigdy nie aż takie.

Sabinko, Maniusiu, jak wam idzie ?

Aga, trzymam dziś kciuki

Co by nie gadać, dziś jest dobry dzień na odchudzanie- sprawdziłam w kalendarzu księżycowym Powodzenia dziewczyny

edit- hura, nareszcie spadł u nas deszcz, a wczoraj byli fachowcy naprawiać dach...ciekawe, czy naprawili. Jak będzie lało mocno, to się przekonamy. Tak naprawiali, że nie zamknęli okna w garderobie, my tego nie zauważyliśmy i dziś zalało nam garderobę ( okno w dachu)
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 11-07-2018 o 06:39
    maniusia72 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry! Witaj Agnieszko i dzieki za kawke. Przyjemnie zagladnac na forum i widziec, ze juz tu jestes z rana...
    Dziekuje wam wszystkim tez raz jeszcze za te wszystkie przywolywania i zapewnienie, ze wam mnie brakowalo...
    To bylo jak balsam na rane duszy...
    Ale winna jestem kilka wyjasnien.
    Nie Agnieszko to nie konflikty spowodowaly, to jak sie czulam i byly powodem mej niecheci do pisania.
    Moze po czesci nie ulatwialy mi by pokonac moj stan ducha, ale za niego powstanie odpowiedzialne jest niewatpliwie cos innego.
    Poczytalam troche jak ten lek, ktory biore, dziala u innych i wiele osob pisalo o tym, ze tez mieli to poczucie "stania obok"...
    Postanowilam jednak, ze nie bede z niego rezygnowac i odczekam jeszcze te trzy tygodnie do wizyty lekarskiej. Zawsze bylam bardzo niecierpliwa ale teraz postanowilam sprobowac postapic inaczej niz zwykle. Bo niewatpliwie lek mi pomaga...
    Sabinko- jestem pod opieka psychologa, chodze na terapie co dwa tygodnie, ale ostatnio moja pani sie rozchorowala wiec nie widzialysmy sie juz miesiac. Szkoda, ze akurat w tym czasie-gdy tak sie kiepsko czulam.

Chcialabym jeszcze napisac o czyms jednym. Nie bez przyczyny wrzucilam te wczorajsze obrazki. Szczegolnie lezy mi na sercu ten o ciszy i obojetnosci...
    Gdy tak "stalam obok" dotarlo bowiem do mnie jaka faktycznie niszczycielska moc ma wlasnie taka cisza i...obojetnosc.
    Jest nas teraz tutaj piszacych dziewiec osob. I dwie osoby z nas postanowily sie ignorowac. Sa z nami wszystkimi ...ale nie zauwazaja sie wzajemnie. Wszystkie cieszymy sie, ze pisza obie. Ale i wszystkie bolesnie odczuwamy te obojetnosc i cisze miedzy nimi.
    Jest ona jak mur, ktory tkwi w srodku naszej grupy i ma wplyw na to co piszemy.
    Niedlugo nasze spotkanie. Na nie rowniez ma wplyw ta "cisza" miedzy czlonkami naszej grupy...
    Dziewczyny! Nazwano mnie filarem tej grupy. Bardzo wam prosze jako "filar", i jako ja- Kasia...przestancie sie ignorowac. Przestancie sie traktowac jak powietrze... To nie jest dobre dla nikogo. Widze to teraz z wyjatkowa moca, gdy przez chwile stalam obok grupy ...
    ...bardzo was prosze...

maniusia72 and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Hej Kasiu
    cieszę się, że jesteś
    jest nas 9? Piszących jest 8, Madzia pisze tak rzadko, że sorki, ale nie zaliczam jej do piszących nad czym ubolewam , bo wnosi do naszej konwersacji dużo koloru.
    maniusia72 lubi to.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Kasiu, bardzo się ciesze że jesteś.
    Lek najlepiej jak lekarz oceni, bo od tego jest.
    Marta miała jeden taki lek, że po nim tylko leżała bo ani jej się wstać nie chciało, dopiero któryś kolejny został dobrze dobrany, a teraz odpukać... jest dobrze bez leków.
    Wczorajszy dzień chciałabym wymazać z kalendarza, był straszny, był miły akcent w postaci spotkania z kolezankami z podstawówki, ale od rana same kłody...
    Przed pracą pojechałam do klienta puścic sprawozdanie finansowe elektronicznie, bo od tego roku tylko tak można, zablokowało nam się konto na ilfolinię dzwoniłam przez 50 minu, w tym czasie cały czas automat mnie informował że jestem 8 w kolejce, dalsze czekanie uznałam za bezsensowne, dziś klient ma sam probowac, w pracy główna księgowa znalazła że od sierpnia zeszłego roku żle jest wysyłany intrastat więc będę musiała robić korekty, to jest jakies dwa dni pracy a moze nawet więcej,,,
    potem pojechałam do kolejnego klienta, gdzie nie mogłam zalogowac się do konta zus bo zaś jakaś awaria, byłam umówiona do kosmetyczki woęc nie było czasu tam zbyt długo kombinowac, za to spóźniłam się do kosmetyczki 10 minut i już mnie nie przyjeła , bo stwierdziła że ma następną klientkę i nie zdąży. a w domu sie dowiedziałam że w sobotę trzeba a uto oklejać co się wiąże ze sporym wydatkiem bo DPD finansuje tylko te nie starsze niż 2 lata
    no i te studia
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

No i mój podły charakter nie pozwala mi się nie wtrącić , ale powiem tylko tak: Kasiu, rozumiem co chciałaś osiągnąć, ale mimo wszystko uważam, że to nie jest nasza sprawa. Ja nie chciałabym żeby ktoś mieszał się w cokolwiek między mną a kimś innym. A na pewno nie nadaje się do ogólnoświatowego roztrząsania, a takie jest nasze forum. Nie uważam go za dobre miejsce na rozmowy osobiste. I na razie nic na ten temat więcej nie napiszę
    maniusia72 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dziewczyny kochane. Po raz kolejny wkładam poniekąd kij w mrowisko ale czynie to z przekonaniem, ze takie wylozenie kart na stoł jest nam wszystkim potrzebne. I nie chodzi mi o to by zajmowac stanowisko po ktorejs ze stron... bo obie strony maja swoje powody i racje. Chodzi mi o to by podac sobie rece na zgode bez orzekania o winie czy o tym kto byl pierwszy i co powiedzial lub nie powiedzial.
    Jolu nikt nie chce tutaj slychac analizy jak to byli kiedyś i co sie wlasciwie wydarzyło...to juz przeszlosc. Teraz jest teraz. I jest okazja by pogrzebac kosc niezgody i zaczac sie do siebie odzywac a nie pomijac wzajemnie milczeniem...bardzo was o to obie prosze...
    Maniusiu wspolczuje ci twgo wczorajszego dnia i wierze goraco, ze dzisiejszy dzien bedzie lepszy.
    Moja corcia ma dzis urodzinki i pisze bidulka egzamin... i w piatek i w sobote tez...trzymajcie prosze za nia kciuki! Bo to wszystmo takie trudne paragrafy prawnicze... A dopiero od nastepnego tygodnia wakacje i przyjazd do domu...

Uprawnienia umieszczania postów