Strona 2308 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1308 1808 2208 2258 2298 2306 2307 2308 2309 2310 2318 2358 2408 2808 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23,071 do 23,080 z 30472
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Agnieszko gratulacje dla Kuby ale teraz chłopak ma znowu dylemat...

Kalahari Ale macie fajnie z tymi świeżymi warzywami tak jakby u siebie wyhodowanymi świeżutkie i do tego tanie.
    A koncertu zazdroszczę chyba z synem się wybierasz?

Kasiu wszystkiego najlepszego dla córki i trzymam za nią kciuki, żeby świetnie zdała wszystkie egzaminy

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Nie będę już teoretyzować o diecie,bo być może nie będzie o czym.
    Może niech będzie tak jak już było u Agnieszki - ja nie jestem na diecie,a wy nie pytacie jak mi idzie
    Plan jest na miesiąc,ale może wszystko zmieni się za 3 dni i uwiedzie mnie coś zupełnie innego albo porzucenie wszystkiegoSie zobaczy

Sabinko
    brawo,brawoAle przy takich daniach jak na apce to nic dziwnego,ze dobrze ci idzie
    Maniusiu
    to też minie,ale latwo powiedzieć jak wszystko na raz spada na głowę.Może będzie jak w porzekadle - co się popieprzy to się polepszy.
    A jak choróbsko,poszło sobieŻyczę ci naprawdę lepszego jutrzejszego dnia

Mam teraz sporo czasu przed południem i lubię się powłóczyć po rynku,po okolicznych zaprzyjaźnionych sklepikach.
    Ale tacy prawdziwi producenci wykruszają mi się,a mlodzi to tylko bio i eko,musielibyśmy chyba jeść tylko tydzieńw miesiącu.Ale byłabym wtedy szczuplutka

Długo jeszcze musicie czekać na ostateczne wyniki przyszłych bez wątpienia studentów?Bardzo bardzo trzymam kciuki,żeby dostali się tam gdzie chcą.

Część remontu mam za sobą,teraz ostateczne sprzątanie,ale to już raczej jutroDzisiaj skończę sukienkę i spódnicę z koła,na które to cuda z utęsknieniem czeka jedna fajna nastolatka.Bardzo się dziś ociągała z oddawaniem rzeczy po zmierzeniu
    A mnie znowu ciągnie do hurtowni....
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko
    może rzeczywiście lepiej wybrać inny termin na wo,u mnie albo gładko wychodzila sama albo nic nie szło i rezygnowałam.
    Ja właściwe nie czuję teraz potrzeby żadnej diety,ale jakoś ta głupio po tylu latach nie być ani na,ani w trakcie ani po diecie
    Dieta niekoniecznie,ale w pasie to chciałabym troszkę zgubić
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Gruszko, u nas kończy się rekrutacja w piątek i wszystko będzie jasne i wtedy będziemy podejmować ostateczne decyzje .

Ale jak nie będziesz na tej diecie, to napisz nam jak ci na niej idzie, co? Wiesz, być może masz rację, że to nie mój czas na wo...pomyślę

Gruschko jak byłam piękna i młoda ha ha no i przede wszystkim chudziutka ( 50 kg) to też miałam spódnicę z koła - czerwoną !!! ale była super
    maniusia72 lubi to.

Krysiu jak zdrowie Tesciowej ?
    maniusia72 lubi to.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie!
    Agnieszko, Maniusiu ależ dylematy przeżywają teraz Wasze dzieci . Że też to musi być takie pokomplikowane .

Kasiu, kciuki za córcię trzymane! Na pewno pójdzie jej dobrze.

Sabinko, pięknie trzymasz się na wo i byle tak dalej

Kasiu, jak najbardziej masz rację, że dobrze jest być w zgodzie i potrafię zrozumieć, że chciałabyś doprowadzić do pojednania. Wiem, że masz dobre intencje, ale myślę że jednak nie możemy się za bardzo wtrącać, w każdym razie nie tak i nie tu. Jeżeli już, to wszystkie jesteśmy zaproszone do Wrocławia. I ciągle mam nadzieję, że tam właśnie wszystkie się spotkamy. Podchodzisz do sprawy bardzo emocjonalnie przez co masz poczucie, że jesteśmy obojętne. A to nie tak Kasiu. Po prostu inaczej do tego podchodzimy. Tak swoją drogą, jak sięgam pamięcią, to różne niesnaski zdarzały się już wcześniej. Różnica polega na tym, że wtedy najczęściej kończyły się odejściem jednej ze stron, a teraz przecież trzymamy się wszystkie razem dalej.

Sabinko, teściowa ma się dobrze (tak mówią lekarze i takie mamy wrażenie), ale jednak dalej trzymają ją w szpitalu .
    maniusia72 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

images (8).jpgkawka na dobry dzień, oby był lepszy niż ten wczorajszy
    Krysiu, pamiętam jak Twoja córka przeżywała dylemat- psychologia czy farmacja.Cieszę się, że wybrała psychologię, sama pisałam że zdecydowanie jestem za tą opcją Mój syn, jeśli dziś dostanie się na fizykę do Wrocławia, przestanie mieć wczorajszy dylemat, który może zacząć się od początku w piątek, gdy dostanie się na Uniwersytet Warszawski lub na UAM w Poznaniu

Szczerze mówiąc- obyśmy tylko takie dylematy miały w życiu

Udanego dnia
    maniusia72 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów