Strona 2332 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1332 1832 2232 2282 2322 2330 2331 2332 2333 2334 2342 2382 2432 2832 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23,311 do 23,320 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Maniusiu "Żona idealna" też mi się bardzo podobała
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

O zonie idealnej gadalysmy dwa lata temu . Mnie sie bqrdzo podobal a niektorym nie ja ogladalam po kilka odcinkow dziennie
    gruschka lubi to.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie!
    Kasiu, jest dokładnie tak jak napisałaś . Chętnie podesłałabym Ci trochę tego deszczu, bo u nas jakoś mu się teraz spodobało . I gratki za zgubiony kilogram .

Agnieszko przykra sprawa z deszczem i zalaną łazienką . Mam nadzieję, że chociaż robotnicy przyszli .
    Bardzo spodobało mi się to, co powiedziałaś Kubie. Myślę, że rzeczywiście mogło być tak, jak piszesz – nie chciał Was zawieść. I wcale nie musieliście werbalizować swoich oczekiwań. To wrażliwy i mądry chłopak. Za takie mądre podejście i akceptację dla każdej jego decyzji należy się duże

Maniusiu, zdecydowanie mam nadzieję, że wyniki będą jednak wcześniej. I tak najważniejsza jest świadomość, że bez względu na to co będzie, jest dobrze . I bez względu na wszystko Marta nie będzie sobie krzywdowała . W końcu cały szampan nie na darmo został wypity.

Sabinko, wygląda na to, że przed Tobą naprawdę miły, rodzinny i towarzysko ciekawy czas . Super! A facet wcale nie był taki fajny, skoro nie potrafił na Ciebie poczekać .

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Naprawdę rozmawiałyśmy o „Żonie idealnej” aż dwa lata temu Jak ten czas leci . Też lubiłam oglądać ten serial, chociaż w którymś momencie jakoś mi przeszło. Ale myślę, że wrócę do niego za jakiś czas.
    Do „Opowieści Podręcznej” cały czas zachęca mnie córcia. Ale to temat ciężki, a ja niestety od jakiegoś czasu unikam takich. Ale tak, jak najbardziej zachęcam, bo wiem, że serial rewelacyjny.
    Agnieszko, zapisałam sobie tytuł książki, który podałaś na apce. Będę jej bardzo ciekawa, bo przyznam, że z metody się szkoliłam i swego czasu chętnie wykorzystywałam w pracy.
    gruschka and Agnieszka111 like this.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Żona idealna średnio mi się podobała,to fakt,ale Opowieść Podręcznej bardzo,już są zajawki 2 sezonu na hbo,nie mogę się doczekać.
    Sabinko
    fajne masz lato

U mnie dziś jest strasznie gorąco,ludzi mnostwo,wszystko paruje po deszczach i wilgotność chyba z 200%Nie ma czym oddychać icaała energia gdzieś się ulotniła.

Myślę,że dzieciaki mają powody do radości,ale postępowanie ASP okropne.A mają wychowywać młodych ludzi.

Agnieszko,kiepsko z zalaniem,moją mamę też trochę zalało.Może jednak da się jakoś naprawić bez wielkich kosztów.
    Mój syn też nie chce dzieci....
    Krysiu
    po pierwszym odcinku Podręcznej też myślałam,że nie dam rady oglądać czegoś tak przygnębiającego,ale każdy z odcinkow kończy się czymś dającym nadzieję.
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 19-07-2018 o 13:13
    Agnieszka111 lubi to.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Krysiu, ta książka, to beletrystyka, ale napisana w bardzo zgrabny i przejmujący sposób, a przede wszystkim opisujące coś, czego nie znałam, a teraz wsiąkłam na Amen i szukam w necie wszystkiego na ten temat. Ba, zaczęłam nawet analizować życie swoje i moich znajomych i kurde, zgadza się wszystko!

Noe wiem dziewczyny co zrobimy z dachem, bo najśmieszniejsze jest to, że na zewnątrz i strychu nic nie widać, nie wiemy skąd to leci. Mamy namiar na jeszcze dwie firmy, które może coś poradzą.

Podręczna w necie jest już w dwóch sezonach. Jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłu i gry głównej bohaterki. Mam ciary nawet jak tylko sobie przypomnę ten serial. Krysiu, obejrzyj, nie będziesz żałowała.
    gruschka, maniusia72 and sabinka57 like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Aaaa, no i z frontu robót...nie ma frontu, bo szefowej uciekli wszyscy pracownicy...serio. Przygotowała im umowy, chciała ich zatrudnić legalnie, a oni nie chcieli, woleli być na bezrobociu i wszyscy uciekli . Dacie wiarę??? Tak nasz rząd promuje pracę i legalne zatrudnienie zwiększając zasiłki .

Powiedziała, że od poniedziałku ściągnie innych pracowników i dokończą. jestem ciekawa, bo łazienka miała być zrobiona pod klucz, a teraz ciekawe co będzie. Jaja, nie?

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

No powiem Ci Aga że szok
    Ja juz tez się przekonałam o pomysłach naszego rządu
    mam klienta który ma 15 pracowników, tylko jeden ma normalna umowe, reszta nie chce bo straca zasiłki, a on się obawia tego co spotkała ta twoją panią Aga, tak więc wszyscy sa pozatrudniani na najniżsża
    No ale ten co ma tą normalną umowe jest kawalerem bez dzieci i chciałby kupic dom na kredyt....
    No a ja mam robotę na okrągło bo trzeba zaświadczenia o dochodach do mopsów i krusów pisac

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dziewczyny o jakiej książce rozmawiacie bo jakoś mi umknęło i gdzie można obejrzeć tę podręczną w necie bo HBO nie mam?
    No tak to z fachowcami bywało było i jest trafić dobrego i solidnego to tyle co wygrać w Totolotka ale mam nadzieję że jakoś ktoś wykończy wam tę łazienkę na tip top i może jakaś inna firma znajdzie przyczynę zalewania łazienki.
    Pamiętam jak ja ostatnio czyli 5 lat temu (nie wiadomo kiedy przeleciało) robiłam dosyć solidny remont w moim mieszkanku to też poszukiwałam fachowców i porządnego i solidnego
    naraila mi nasza była koleżanka Sieuda - pamiętacie ją? fajny był ten fachowiec, zrobił wszystko jak trzeba i potem jeszcze raz go do drugiej drobniejsze roboty brałam i też było OK.
    gruschka and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Podręczą oglądam na alltube, a książka to Doroty Schrammek " w słońcu i we mgle"

O jaaa ...Sieuda...fajna była dziewczyna
    sabinka57 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów