Strona 2348 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1348 1848 2248 2298 2338 2346 2347 2348 2349 2350 2358 2398 2448 2848 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23,471 do 23,480 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Maniusiu, fakt że trochę się zdenerwowałaś, ale najważniejsze że w gruncie rzeczy odpoczęłaś . Coś czuję, że już trochę odpuszczasz . Szkoda nerwów. A co pozwiedzaliście, to pozwiedzaliście
    gruschka and Agnieszka111 like this.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Jest, zaczęło się! Niebo prawie bezchmurne i jak na razie spokojnie możemy oglądać zaćmienie księżyca. Mam nadzieję, że u Was warunki do obserwacji są podobne

Awatar marti38
    marti38 jest nieaktywny Znany na forum

Dziękuję za miłe przyjęcie:-)
    Pozwólcie więc, ze przysiądę z boku na razie mniej śmiało, bo trudno od razu wejść w tak zżytą grupę kobiet.
    Czytam od dawna, trochę też słyszałam o Was i czuję, jakbym znała Was od dawna :-l

Wybaczcie, ze rzadko używam emotów i nie lajkuję, ale pisze z komórki przeważnie i łatwo post wyrzucić w.kosmos.

O mnie w skrocie: oficjalnie Magda ale wolę Marta i tak mówią do mnie znajomi. 45 lat, mąż, dwóch dorosłych synów, jedna prawie synowa, 1 pies, 3 koty (TinGo, mamy wspólną miłość) i 1 fretka.
    Pracuje w służbie zdrowia, lubię swoją pracę. Uwielbiam musicale i teatr i jeżdżę po całej Polsce, żeby obejrzeć różne przedstawienia.
    Kocham morze, Gdynia stała się od jakiegoś czasu moim ulubionym nadmorskim miastem, bo i deptak cudny i poznałam tam przyjaciółkę. Tak, to Gruschka. Komórka nie pozwala, ale wstawiam tutaj serduszka.
    .ściskam i do napisania

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witajcie

images (6).jpg

Jest kawka dla wszystkich

Zważyłam się wczoraj wieczorem i dziś, bo przeczytałam w notatkach, że na wo, to ja jestem od soboty a nie niedzieli. Przez ten tydzień spadło mi 1,1 kg, ale zauważyłam, że waga spada mi tylko w dniach zwiększonego wysiłku fizycznego. Wczoraj miałam tę samą wagę co we wtorek! a dziś, po wczorajszym jedenastokilometrowym marszu był spadek o 600 gram. Dodam, że dietę prowadzę bez grzeszków( Krysiu ), a więc, przynajmniej na razie jest tak jak podejrzewałam- w moim przypadku, wo przynosi inne pozytywy niż spadek wagi. Ale sprawdzam dalej. Od dziś będę ważyła się codziennie, żeby sprawdzić jak wyglądają dni z samą dietą i połączone z kijami .
    No, ale jest spadek, i bardzo się z niego cieszę

Marti, nie musisz przysiadać się z boku, tylko rozsiądź się wygodnie i zostań U nas czasem furczy i talerze, tudzież błyskawice czasami latają , ale raczej potrafimy nad tym zapanować, choć nie obyło się również bez bolesnych rozstań.

Maniusiu, widać po zdjęciach, że odpoczynek miałaś aktywny, dużo zobaczyłaś i mam nadzieję, że o tym będziesz głównie pamiętała, a ostatni dzień i powrót do domu, nie przysłoni Ci tych wrażeń Swoją drogą- jak dzieci, jak dzieci , w tej sytuacji najpierw też pewnie byłabym zła, ale znając siebie, w końcu rozśmieszyłoby to mnie, gdybym uzmysłowiła sobie, jaki powód doprowadził do tego wszystkiego

Udanej soboty dziewczyny Ja mam dziś w planach znów kijki...wczoraj wieczorem gdy poszłyśmy, to czułyśmy jakby to było południe a nie wieczór, tak było duszno i gorąco. Nie dałyśmy się i przeszłyśmy więcej niż zwykle...ech kobieca, pokrętna natura
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 28-07-2018 o 05:37
    gruschka and kasiaogrodniczka like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Dla mnie dziś skończyła się pewna epoka...dorastałam z Korą i jej muzyką, przy niej narodziła się moja miłość i wiele przyjaźni...jestem w żałobie

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Tyle napisałam ,a wkleił mi się wczorajszy post
    Spróbuję potem jeszcze raz
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 28-07-2018 o 07:31
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam sobotnio!
    Mimo, ze moze dziecinada ale sytuacje jak ty Maniusiu przezywalam niejeden raz. Tak to jest jak sie ma faceta z nerwami... No i kobitka tez jest temperamentna...
    Faktem jest jednak, ze zazwyczaj takie momenty jak szybko przychodza tak i szybko mijaja...nikt nie chowa za dlugo urazy...

Widze, ze jedna z tych 34 obserwujacych nasz watek osob sie ujawnila. Witam pieknie.

Milego dnia wam wszystkim zycze. Mnie dzis malz wywozi nad wode. Tylko Karusi nie mozemy zabrac. Pieski zabronione nad jezorami w Hesji...

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Good morning from England

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] moja ukochana piosenka Maanamu

Awatar marti38
    marti38 jest nieaktywny Znany na forum

Szkoda, naprawdę żal, bo miałam nadzieję, ze Korze się uda. Wobec choroby wszyscy jesteśmy równi.
    Pozostawiła po sobie piękny spadek.

Wczoraj pojechaliśmy z mężem 30 km za Warszawę oglądać zaćmienie księżyca, ogromna łąka, rozgwieżdżone niebo i czerwony Mars nad linią horyzontu. Pięknie przez pierwsze kilka minut a potem rozpoczęło się rozpaczliwe oganianie od komarów. W czasie.tych upałów w mieście ich nie ma i nie wzięliśmy że sobą nic do odstraszania. Nocny piknik zdecydowanie do powtórzenia, ale musimy się uzbroić w świece i jakieś spraje.
    Bardzo lubię te momenty, kiedy w biegu między pracą i normalnym życiem uda się przystanąć na chwilę i cieszyć widokiem gwiazd, błyskiem burzy gdzieś daleko nad chmurami, zapachem letniej łąki. Zapisuję sobie takie chwilę, żeby nie zapomnieć, żeby mi nie umknęło.

Agnieszko, za kijki w upale podziwiam, ze dajecie radę. Ja przyjęłam formę przetrwalnikową i chociaż na co dzień chodzę na siłownię, to chwilowo przez temperatury odouściłam jakikolwiek wysiłek.
    Miłej soboty.
    Oczywiście uśmiech na końcu i w trakcie postu. Boję się wstawiać emotki, bo już tyle.razy to co napisałam zniknęło z ich powodu, ze wolę nie ryzykować. Ale możecie założyć z góry, że piszę z życzliwością i uśmiechem.
    Agnieszka111 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów