Strona 235 z 3048 PierwszyPierwszy ... 135 185 225 233 234 235 236 237 245 285 335 735 1235 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,350 z 30477
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

u_miechni_tego_pi_tku_kto_rano_wstaje_ten_kaw_z_u_miechem_dostaje_pi_kna_herbaciana_r_a_kawa_na_.jpg

Witam kochane. Ja znów na krótko, bo mamy dziś piknik w szkole i na 7 muszę już tam być.
    Poodpisuję Wam później. Teraz wpadłam uaktualnić stopkę, bo na szczęście jest kolejny minus.
    Cały czas jest dobra tendencja spadkowa, i tego będę się trzymać
    Dobrego dnia wam życzę
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 19-06-2015 o 05:15

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Ewa...
    wchodze na forum, a tu juz kawa od Ewy czeka.... jak za dawnych dobrych czasow...
    dziekuje i tobie tez milego konca tygodnia ...

Agnieszko ...
    gratki .... ciesze sie ze tak ladnie we wlasciwym kierunku podazasz ...

Sabinko...
    liczydlo wprawdzie nie dzalalo wczoraj bez zastrzezen, ale nie bylo tez tak calkiem zle , na poczatek i to cieszy ....

Natko...
    bezsennosc straszna sprawa, ale wzdec tez nie zazdroszcze ... ja mam okropne wzdecia po produktach razowych i choc te dla wiekszosci ludzi sa zdrowe, mnie absolutnie nie sluza ...

Kasiu...
    nie przesadzaj z tymi licytacjami o wygladzie hipopotama... nie wiem dlaczego kobitka o twoim prawidlowym, lub ewentualnie leciutko podwyzszonym BMI moze tak myslec ? ... i co w taskiej sytuacj myslisz o osobach takich jak ja ? zaznacze tu , ze moj BMI ksztaltuje sie w granicach 35 ... no ...tylko szczerze kochana ...

Milego dnia i pieknej pogody wszystkim zycze ..
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry

Podwójna kawa od rana, oj przyda się bo pada

ciemno, buro i ponuro i do tego zimno

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam was piateczkowo!

Natko- martwi mnie to twoje gardlo- to jest nienormalne zeby zaden lekarz nie potrafil cie tak dlugo pomoc...
    Sprobuj moze jednak poszukac jeszcze jednego specjalisty-moze warto gdzies dalej pojechac?
    Nie wyobrazam sobie tak dlugo borykac sie z jakim problemem i to praktycznie bez poprawy.
    Ja tez mam przewlekly klopot z pecherzem i lekarze sa bezradni...jest to sprawa wkurzajaca i mnie zawstydzajaca...
    no ale mnie to nie boli!!!
    Co do wzdec to wydaje mi sie, ze po trosze jest to zwiazane z wiekiem, ja podobnie jak Gamma unikam pieczywa ziarnistego- do tego zle trafie produkty mleczne (laktozowe) i niektore owoce i warzywa. Tez radze sobie przy pomoc Espumisanu lub jemu podobnych.

Gammo- szczerze? prosze bardzo! jesli by nas obie rozebral i postawil kolo siebie zobaczylabys, ze mimo sporej wartosci BMI u ciebie w otluszczeniu nie ma miedzy nami az takiej roznicy.
    Waga ciala bowiem to nie wszystko- moja siostra wazy prawie tyle co ja (70kg) a wyglada na szczuplutka w ubraniu. Ja nawet gdy wazylam 65kg mialam tlusty brzuch i uda. Taki typ urody! Trzeba by to pewnie cwiczeniami probowac zmieniac a na to nie mam ani zdrowia, ani sily ani ochoty. Dieta powoduje u mnie spadek kilogramow i to ze sie lepiej w moich luznych ubraniach czuje- ale gdy sie na plazy rozbieram i tak nie wygladam na szczupla, jak ta pani po prawej stronie na Sabinki obrazku.

Ewuniu- milego weekendu z twoim szczesciem ci zycze! Oby teraz juz tylko szlo w dobrym kierunku!

Agniesiu- wkrotce odpoczniesz... jakie masz plany na pierwsza czesc wakacji? ja juz dzisiaj ogladalam nasza ewentualna wspolna trase do Dabek! Juz sie ciesze na ten dzien. Bede w PL okolo 16 lipca to zadzwonie do ciebie i sie dogadamy konkretnie. Narazie nie wiem co jeszcze z tesciami-mamy jechac razem na ten wspolny tydzien po weselu a oni troche choruja ostatnio. Tesciowa ma ciezka postac polpasca na oku... Ano zobaczymy co bedzie...

Gammus a ty juz moze masz swoje plany skonkretyzowane? Bardzo bym chciala z toba wracac do Niemiec -gdybys konczyla spotkaniem swoj pobyt w Polsce...

Sabinko, Jolinko, Maniusiu, Madziu...

Krysiaczku a ty sie gdzie znowu schowalas do mysiej norki?

Calusy i milego dnia moje skarbeluszki!

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Witam w piąteczek
    Cieszę się , bo moje kochanie wraca, synek przyjedzie nareszcie będzie jakiś ruch w domu.
    Agnieszko moje gratulacje, nawet niewielki spadek cieszy.
    Udanego pikniku,oby nie padało.
    Gammuś, bo te pełnoziarniste produkty wcale nie są takie zdrowe, najprościej byłoby w ogóle je odstawić, ale wiem sama jak to jest ciężko zrobić.
    Choć z drugiej strony wziąć takich Chińczyków, nie jedzą chleba i żyją ha,ha.
    Kasiu Jesteś dla siebie zbyt surowa, nadwagę masz niewielką, a trochę sadełka to na ciężkie czasy się przyda.Żartuje oczywiście, ale nie ma się co dołować. Przecież ta kobietka na drugiej fotce to modelka, a my już raczej modelkami nie zostaniemy
    Sabinko u mnie tez zimno, pada , a chmury wiszą jakby grad miał padać. Lipiec , jeśli się prognozy nie zmienią będzie u mnie raczej chłodny.
    Ewuniu
    Koniec pisania, zawijam się do przychodni. Miłego dnia dla wszystkich.
    Agnieszka111 and evige like this.

Awatar Natka55

Załatwiłam, termin mam na 30-go czerwca. Cieszę się ,bo będę wiedziała na czym stoję.
    U mnie leje i słońce i tak co chwila zmiana.

Muszę się wyżalić, że nie radzę sobie z jedzeniem, mam takie napady, ze strach...
    im bardziej chcę, tym bardziej mi nie wychodzi
    Kasiu i Gammo nie chodzi oto, żebyśmy sie licytowały ile która ma nadmiaru, która więcej a która mniej i w innym miejscu, chodzi chyba o to, ze każdej z nas tutaj te nadmierne kilogramy czy odkładający się w różnych miejscach tłuszcz przeszkadzają a jak siebie widzimy to wiemy, każda z nas podchodzi do tego emocjonalnie i subiektywnie, czasem otoczenie widzi nas zupełnie inaczej a dla siebie samych jesteśmy be...
    przy okazji mam nadzieję, że żadna z was nie poczuła się urażona tą fotką z hipopotamem
    Ostatnio edytowane przez sabinka57 ; 19-06-2015 o 16:02

U mnie niestety więcej niż w ostatniej stopce i powiem wam, że źle mi z tym...

Awatar Natka55

Ja tam się nie obraziłam, bo mam świadomość jak wyglądam i bliżej mi do hipopotama niż do modelki.
    Sabinko pani doktor w swojej książce wyjaśnia mechanizmy, kiedy jedzenie nami rządzi. Otóż bardzo duży wpływ ma na to (oprócz oczywiście wysoko-przetworzonych produktów) mieszanie białek.Z Jej obserwacji pacjentów wynika ,że własnie przy mieszaniu białek nie tylko w jednym posiłku , ale nawet w ciągu dnia powstaje chęć na podjadanie.
    Agnieszka111 and evige like this.

Awatar Natka55

Bardzo ciężko jest osiągnąć efekt zjadania jednego rodzaju białka dziennie,ale jest to możliwe pod warunkiem ,że je się posiłki jak najprostsze i tylko ,kiedy się jest głodnym.
    Ja akurat teraz mam problem z trawieniem, więc jem niewiele,ale jak robiłam sobie posiłki DDP to nie miałam chęci na podjadanie. Chleb w zamrażarce leży już ponad 2 m-ce, jakoś mnie do niego nie ciągnie.

Uprawnienia umieszczania postów