Strona 2365 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1365 1865 2265 2315 2355 2363 2364 2365 2366 2367 2375 2415 2465 2865 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23,641 do 23,650 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Krysiu, Marta robiła brownie z fasoli, nawet było dobre
    Aukcje maja na celu zebranie pieniędzy dla fundacji Psia Duszka , przeważnie na jakiś konkretny cel, teraz było na opłacenie hotelu dla psow, na aukcjach można wystawić wszystko co nie potrzebne w domu, ksiązki ciuchy kosmetyki, byle by bylo nieużywane(kosmetyki) lub dobrym stanie,przykładowe rzeczy które zrobiłam dla nich lub im oddalam wkleiłam wiadomo gdzie, a że już niepotrzebnych rzeczy nie mam bo juz powystawiałam, to robię nowe przedmioty
    A sama fundacja zajmuje się porzuconymi zwierzakami, chodzi na interwencje do domów , gdzie psiaki sa źle traktowane, opłaca wetrynarza tym ktore sa chore, prowadzi schronisko, domy tymczasowe i organizuje adopcje. Dużo dobrego robią dziewczyny
    A trafiłam tam przez znajomą która kupuje od nich sporo biżuterii sztucznej
    Zresztą ja tam tez co nieco kupiłam
    gruschka and Agnieszka111 like this.

Awatar marti38
    marti38 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry w poniedziałek :-) Weekend był bardzo, bardzo leniwy - w sobotę była burza i porządnie podlało ogródek, ale po burzy zrobiło się jeszcze gorzej niż przed - parno i duszno. Czy to pogoda, czy coś innego, ale skończyło się na leżaku i drzemkach, a ja nie umiem spać w dzień; robię to tylko w szczególnych okolicznościach, np. kiedy jestem chora, więc coś musiało być na rzeczy - pogoda lub ciśnienie. W każdym razie reset, leżak, książka i miłe rozmowy z mężem, nawet nam się do kina nie chciało iść.
    Ponieważ młodsze dziecko (taki całkiem malutki syneczek, 17 lat i 185 cm wzrostu ) wróciło z kolonii, po prawie miesięcznym lenistwie poczułam się zobligowana do gotowania. Ja tak mam, że jak już stanę do garów, to robię kilka dań, bo i potrzeby rodziny są różne:
    2 odchudzających się wegetarian
    1 wegetarianka, która musi przytyć (bo 46 kilo to za mało)
    2 mięsożerców
    Wczoraj obiad zdecydowanie wege: chłodnik, ziemniaki z koperkiem (nasze ulubione letnie danie), leczo i hamburgery z buraka i kaszy jaglanej.
    Od dzisiaj znowu do obiadów wchodzi mięso, bo Starszy się sprowadza a on mięsny jest bardzo. Lubię gotowac i wymyślać różności, ale wakacje to jest ten fajny czas, kiedy dzieci raczej w domu nie ma, ja jem sałatki a mąż kupuje obiad w pracy i mogę bez wyrzutów mieć lenia :-)

Maniusiu, a ta akcja toczy się na fb? Może podasz jakiś link? Brałam wiele razy udział w akcji Amicusowe Bazarkowanie i uważam, że takie loterie to fajna i bardzo pożyteczna rzecz, a dzięki nim psiaki mają chociaż trochę lepiej.

Agnieszko, naprawdę masz świętą cierpliwość :-) Mam nadzieję, że dzisiaj już wszystko toczy się już zgodnie z planem i remont niebawem się zakończy.

Gruschko, masz wenę do szycia? Co tym razem powstaje? Wiesz, że zostało już niecałe 3 tygodnie do wyjazdu nad morze odliczam dni

Krysiu, robiłam kiedyś brownie z czerwonej fasoli i było całkiem jadalne :-) Pochwal się, jak Ci wyszło Twoje.
    gruschka and Agnieszka111 like this.

Mieszka w
    Częstochowa

Marti oczywiście że wkleję linka, jak się zacznie aukcja
    marti38 and Agnieszka111 like this.

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Maniusiu, a co to tam u was kręcą?
    Przypomniało mi się Krysiu że pytałaś
    film ma tytuł KLECHA i jest o jakimś księdzu prześladowanym w czasach stanu wojennego, a główną role gra baka podobno
    gruschka, marti38 and Agnieszka111 like this.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Teraz pewnie już przysiądę porządnie do forum.
    Niewiarygodne,ale rano bylo 17 stopniOczywiście rower i dawno nie widziane ciary chlodu na plecach,może jeszcze jutro też da się pojeździć
    Czytam a właściwie to już męczę Żłego Tyrmanda.I przypomniałam sobie czemu kiedyś przez niego nie przebrnęłam.Myślę,że jakieś 300 stron lekkiego megalomaństwa i bufonady czytaloby się całkiem przyjemnie,ale 750 ?!.Za mnną 500,reszta czeka na lepszy moment.
    Tym bardziej,że konkurecja jest duża - Bieguni są bardzo "moi",ale nie jest to książka do lyknięcia na raz.Raczej do powolnego czytania i rozmyślań,takich dobrych,refleksyjnych.
    I jeszcze ta ,którą wrzuciłam na apkę.Bardzo komercyjny tytuł okazał się kryć zupełnie inną treść,ale absolutnie nie jest rozczarowująca,z każdym rozdziałem zaskakuje i wciąga bardziej.Bardzo dobry wybór
    I jeszcze parę rzeczy ustawia się cierpliwie w kolejce.W międzyczasie gazetki - Polityka i Newsweek,całkiem ciekawe artykuly, i polityczne i zupełnie nie polityczne.
    I świetny dodatek Polityki o demokracji.
    Prze zwolnione na okoliczność upałów tempo kształtują się nowe projekty na ,a jakże ,jeszcze więcej sukienek
    Całkiem sporo pracy,ale znośnej.
    Remont schodów skończonyJuż jestem umowiona z fachowcem na kolejny etap jesienią.

Krysiu
    oglądałam twoje miasto,jeżeli twoje jest tam gdzie jakaś premia za szybkość chybaChociaż ciągle coś mi przeszkadzało,ładnie masz
    Przyjrzałam się trochę temu festiwalowi. I mam jedną,nie wiem czy optymistyczną refleksję.Naszą grupę wiekową to widać tylko na zdjęciach ze sceny,publiczność to całkiem inne pokolenie

Marti
    ty wracasz do gotowania ja trochę luzuję,wyjątkiem była sobota kiedy kulebiaczek z warzywami,drożdżówka ze śliwkami i parę innych jakoś tak się upiekły
    Dobry taki weekend,kiedy robi się nic a potem odpoczywaTeż czekam na to pelne morze z turystyczną calkiem atrakcyjną atrakcją,

Maniusiu
    u mnie,od kiedy jest filmówka,stale coś kręcąJeden nawet krąży po kanałach Dzień babci,całkiem niezły,z mojego podwórka
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 06-08-2018 o 19:11
    marti38 and Agnieszka111 like this.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar gruschka

Agnieszko,żebyś tylko zdązyła z remontem do nowego roku szkolnego...U mnie pan miał zacząć w czwartek i być może zahaczyć o poniedziałek I zahaczyl,ale o ten 2 tygodnie póżniejAle wszelkie przeciągniecia uzasadnione i usprawiedliwione

Sabinko
    szalejesz w kuchni,a na zdjęciach wcale tego po tobie nie widaćChyba delektujesz się samymi zapachami...

Tinngo
    dzisiaj doczytałam,że z powięziami to ogólnoświatowe szaleństwo,jakieś cudowne,uzdrawiające masażery ( za bagatelka 99 &)i inne szmaństwa....
    Może dobrze,że zdałaś się na znanego,solidnego,tradycyjnego masażystę

Co rano trzymam się myśli,że stawianie porannej kawki to dla stawiającego także przyjemność a nie tylko obowiązek dyżurnej
    Pewnie dlatego tak mi smakuję i jak tylko mogę to się do niej przysiadam

Bardzo różową sukienkę widziałyście,jest z lnu i już się w niej czuję dobrze,choć nie jest skończona.Niestety,w pastelowych kolorach,szczególnie tzw,natury wyglądam tak,ze znajomi pytają,czy coś się stało,za to w landrynkach wszelkich smaków i kolorów rozkwitam,i właściwie dlaczego mialabym sobie kolorów żalować,za młodu dosyć wynosiłam się jedynej ,slusznej czerni

Robię przerwę na jakiś innych wpis,bo mnie zamordujecie....

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Gruszko dla mnie parzenie dla was porannej kawy, to ogromna przyjemnosc , absolutnie nie obowiązek
    gruschka, maniusia72 and marti38 like this.

Awatar marti38
    marti38 jest nieaktywny Znany na forum

Pisz Gruschko, pisz :-) ja nie będę.mordowac na pewno.
    Tobie jest pięknie w różu i wyobrażam sobie, jaka ladna jest ta sukienka.

Awatar gruschka

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Gruszko dla mnie parzenie dla was porannej kawy, to ogromna przyjemnosc , absolutnie nie obowiązek
    To dla mnie oczywista oczywistośćJak nie ma roweru to prędziutko się przysiadam

Marti
    dziękiTy rozumiesz,że ja potrzebuję mocnych,czystych kolorówTobie też takie bardzo slużą,może tylko inna część tęczy

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Kalahari dopiero zajrzałam do telefonu. Ogórki przekładam do słoików . Jak zalewa nie zgnila to zalewam i do lodówki. Bez zalewy slabo się trzymają ale można myć albo obierać ze skórki.
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.

Uprawnienia umieszczania postów