Strona 2376 z 2398 PierwszyPierwszy ... 1376 1876 2276 2326 2366 2374 2375 2376 2377 2378 2386 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23,751 do 23,760 z 23979
Like Tree58081Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar marti38
    marti38 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

to jeszcze dopiszę:
    Gruschko kochana, dziękuję za komplementy ogródka i domu takich gości aż chce się zapraszać :-)

Sabinko, mogę dietę - niedietę wysłać mailem, jeśli będę znała adres. Naprawdę polecam, bo wszyscy, którzy na niej byli ładnie chudli. To właśnie dieta od trenera personalnego. Gdyby nie moje naprawianie trzustki, na pewno bym do niej wróciła. Gruscka może potwierdzić, że na niej wyglądałam może nie jak milion dolarów ale przy dodaniu dużej ilości siłowni, juz naprawdę nieźle.
    Maniusiu, dlatego dzielę się tym, co mam, bo ona jest mądrze ułożona.
    W kwestii dietetyków jakieś doświadczenie już mam - hitem była pani dietetyk z sieci, która NA POCZĄTEK dała mi 1300 kcal, 0 świeżych warzyw i chleb 5 razy dziennie. Np. na obiad był omlet z chlebem. Śmiech na sali taki dietetyk.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Mąż kuzynki, facet słusznej wagi i wzrostu, tak na oko minimum 150 kg, kucharz z własną knajpą co ważne, bo na nogach jest kilkanaście godzin dostał dietę na 1200 kalorii, skutek był taki, że Rafał zemdlał drugiego dnia.
    Marti to ja tez poprosze ta dietę

Awatar marti38

To u mojej dietetyczki miałby ze 4000 i łdnie by chudł, ok 1 kg tygodniowo. Ona mi wyliczyła, że na spoczynkowym metaboliźmie, czyli tak jak teraz siedzę i nie ćwiczę mam zapotrzebowanie 2200. Chudnę, bo jednak nie leżę tylko się poruszam, np. przechodze 3 schodki z domu do samochodu

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Ale dziś dzień na pisanie
    Marti
    jakbym widziała moją kicie - i z drzwiami i z kranem
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Mieszka w
    Częstochowa

he, he fajne te kocie opowieści
    własnie ubawiłam kolezanke opowiadjac jej mój sen w ktorym wystąpiła jako sekretarka Hitlera
    Freudowi wszystko sie z jednym kojarzyło, to faktycznie interpretacja może być ciekawa

Mój kot tez nie ruszy nic co lezało od pól godziny w misce, woda też musi byc świerzo nalana, za to napić się takiej z oczka nie ma problemu

Awatar marti38

Czasem tak jest - że mam otwarty laptop i trochę czasu. I jak się na czymś domowo lub służbowo zatnę, to chwila przerwy pozwala odpocząć szarym komórkom, bo tu na forum pisanie jest lekkie :-)
    Przez weekend dam Wam odpocząć :-)

Mieszka w
    Częstochowa

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie!
    Maniusiu, widziałam kiedyś filmik z tym lemurkiem. Dokładnie taki słodziak, jak wygląda .
    Ale popisałyście . Czuję się jak na apce, kiedy poruszanych jest kilka tematów naraz . Spróbuję to potem jakoś ogarnąć. A na razie tylko:
    Agnieszko, bardzo bardzo doceniam to, co zrobiłaś, żeby dojechać do nas! Cieszę się
    Marti, dzięki za propozycję podzielnia się ciekawą dietką. Oczywiście, że chcę i bardzo chętnie wypróbuję .

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

A mnie od wczoraj zaczęło nosić za jedzeniem, już wczoraj coś podjadalam a dzisiaj sporo byłam sama w domu bo trochę chora jestem i teraz wieczorem też jestem sama bo młodzi dostali wychodne i pałaszuje co się da i ile się da ale może to dlatego że mam straszny katar, glos już mi trochę wrócił ale generalnie jest jestem niekoniecznie w formie i czegoś mi widocznie brakowało a jutro tort urodzinowy Mai to sobie na pewno nie odmowie bo wnusia się obrazi
    Dzisiaj też szukałam jakichś ciasteczek, czekoladek i czegoś dobrego.Wstyd mi trochę ale na glupote nie ma rady
    Marti może dieta od Ciebie mi pomoże
    Tak z innej beczki to powiem wam, że moja córka mnóstwo rzeczy produktów jedzenia ubrania środki czystości pieluchy i takie różne zamawia przez internet z Amazona i zaraz na drugi dzień dostaję Wszystko co zamówiła a jest tego mnóstwo i ona i on i dla dzieci i do domu No po prostu kurierzy mają co robić Ja za życzyłam sobie pewny krem, który chciałam to kupić i powinienem wczoraj dojść 1 dosłownie 1 krem doszły różne rzeczy Marty i dzieci a mój krem nie dotarł chociaż dostała potwierdzenie że został dostarczony nigdy jej się to nie zdarzyło, żeby produkt nie był dostarczony a niby było a ja raz zamówiłam( z jej kponta)i od razu produkt nie dotarł oczywiście z jej konta -ciekawostka pierwszy raz to się zdarzyło - mój pech....

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Sabinko, proszę z samiutkiego rana uściskać i złożyć najserdeczniejsze życzenia małej jubilatce . Aż się wierzyć nie chce, że Maja kończy już pięć lat! Fajnie, że możesz im pomóc jako babcia. To w końcu najlepsza opieka pod słońcem .
    A jak w ogóle się czujesz I sio od lodówki . Ale tortu oczywiście, że nie możesz odmówić .

Kasiu, jak to dobrze że wyniki wyszły prawidłowo . Ciekawe faktycznie, czy przestawienie się na zielone potrawy poprawi Twój cholesterol. Mam nadzieję, że spróbujesz i potem nam o tym napiszesz.

Marti, ogromne gratulacje dla Klaudii! Tak ciepło o niej piszesz, że naprawdę trudno byłoby nie wziąć jej za Twoją córkę . Już podziwiam ją za wybór tak trudnego miejsca pracy (cokolwiek z tych dwóch opcji nie wybierze).

Maniusiu, nie powiem, interesujące masz te sny . Ale może nie będę Ci życzyła powtórki .

Agnieszko, bardzo fajna ta sieć wykrywania wyładowań. Właśnie oglądam. U nas na razie cicho, ale jest wystarczająco blisko, żeby działo się w nocy.

spokojnej nocy.jpg

Uprawnienia umieszczania postów