Strona 239 z 3048 PierwszyPierwszy ... 139 189 229 237 238 239 240 241 249 289 339 739 1239 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,381 do 2,390 z 30477
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

A pewnie, ze kawke zapodam Agniesiu! A co mi tam! nie bede sama przeciez pic! Jak jakis chytrus!

Spalam dzis znowu jak smok-nie slyszalam nawet jak malz wychodzil do pracy...ani pies moj tez nie slyszal!
    Spalysmy obie jak zarzniete!

Dzis Dzien Ojca...musze sprobowac dodzwonic sie do mego tatki...sa z mama oboje w sanatorium w Cieplicach.

Dobrego dnia dla wszystkich!

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Jolinko-pisalysmy w jednym czasie!
    Przytulam cie mocno kochanie i trzymam kciuki zeby w tym Wroclawiu lekarz znalazl jakas pomoc dla twojego synka...
    Pamietaj zapytac go o ten Korodin bo nie wiem czy wysylac czy nie...
    Nie opuszczaj lapek wiewioreczko! Bedzie dobrze!

P.S. A kawki maja teraz dziewczyny do wyboru!

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

No tego chyba jeszcze w zadnym kinie nie grali! Od 7 rano do teraz nikt do magielka nie zajrzal???
    Koniec swiata!... jak mawial pan Popiolek!

Ja siedze wlasnie wreszcie na sofie i nogi mi chca wrosnac do dupci. Nalatalam sie dzis jak glupia w ogrodzie...zrobilam porzadek na jednej grzadce, ktora byla mi juz dawno sola w oku... Panowal na niej galimatias, ktory nie bardzo wiedzialam jak zniwelowac. Teraz mam ladnie i jestem z efektu i z siebie tez -bardzo zadowolona.

Szukajac inspiracji trafilam na ciekawy link moze sie komus przydadza te informacje...
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu, nie fochaj się kochana , ale mam tylko pól godziny przerwy, padam na nos, za chwile jadę do szkoły Kuby kończyć przygotowania imprezy na zakończenie roku. Wracam o 1 w nocy
    Pozdrawiam wszystkich

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry Zawziętaski
    Wczorajszy dzień spędziliśmy u dzieci w Gdańsku, M dostał super prezent w postaci koszulki ze specjalnym napisem.Bardzo się ucieszył, więc było miło i sympatycznie.Synek przygotował samodzielnie burgery wraz z samodzielnie upieczonymi bułkami do ich wykonania.
    Odwiedziłam laryngologa i mam już potwierdzenie, że wszelkie dolegliwości są spowodowane refluksem. Teraz czeka mnie wizyta u gastrologa.Wracam na DDP, bo się najlepiej sprawdza.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry ...

Kasiu ...
    przylaczam sie do Agnieszki ... nie fochaj sie kochana... wczoraj mimo najszczerszych checi nie udalo mi sie nic napisac.... zasiadalam chyba z szesc czy siedem razy i co juz mialam cos napisac, to zawsze mi cos a raczej ktos przeszkodzil ... bylam naprawde zla, ze tak mi ciagle czyms glowe zawracaja ... a wieczoremsiadlam przed telewizorem im poprostu odplynelam w opakowaniu ...

Agnieszko ...
    ha ha ha ... no widzisz w pewnych kwestiach nie mam sobie rownych.... ale to czysty przypadek... mama przeprowadzajac sie z Polski do mnie, postawila warunek : ale biore ze soba swoja pralke !!! jak moglam sie nie zgodzic... wstawilam swoja do piwnicy a mamy pralka zajela honorowe miejsce w lazience... potem mlody wyprowadzil sie ze swego mieszkania i wrocil do starego gniazda a z nim jego pralka ... oczywiscie tez wyladowala w piwnicy i takim to sposobem mam dwie zapasowe pralki ...

Sabinko...
    masz racje namieszalam... myslalam o niedzieli 2 sierpnia... teraz troche sie denerwuje ,bo dzis rano zadzwonila szefowa z wiadomoscia, ze jedna z kolezanek zlamala obojczyk i prawdopodobnie zostanie na conajmniej 6 tygodni uziemiona, wiec musimy podzielic sie jej dyzurami .. walcze jak lwica zebym nie musiala zmnienic zaplanowanego terminu, bo ten jaki zaplanowalam pasuje wszystkim... piatek, sobota i ewentualnie niedziela rano bylabym z zawzietaskami, a w niedziele 2 sierpnia bede musiala wracac, bo jeszcze do Szczecina po siostre bede zajezdzala ...

Jolinko...
    swieta racja :
    KTO NIE MA CZASU DLA PRZYJACIOL , TEMU CZAS PRZYJACIOL ODBIERA ....
    i to dotyczy nas wszystkich ....

Milego popoludnia wszystkim zawzietaskom zycze .....
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Kasiu....
    A moze jednak mialas racje z tym fochem ? ja rozumiem, ze nie wszystkie maja czasu bez liku, ale taki stan rzeczy to juz wyglada nieladnie ... przeciez niekoniecznie trzeba tu pisac polgodzinne elaboraty, ale jakis znak zycia bylby milym akcentem ...

Momo wszystko stawiam kawe .... najwyzej sama bede pila ... choc ....

Milego dnia wszystkim zycze
    Ostatnio edytowane przez gamma56 ; 25-06-2015 o 06:11
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witaj Gammusiu!
    Ja z toba kawke wirtualna wypije! No coz mowic...fakt-niektorzy jak Ewa czy Agnieszka sa wyjatkowo w tym tygodniu zalatani...ale masz racje- na dwa trzy zdania mimo wszystko byloby milo sie odezwac...ot-chocby tak jak to zrobila Agusia!

No ale coz...jak sie nie ma co sie lubi-to sie lubi co sie ma! A ja i tak was lubie i pisac tu bede!

Calusy- Kasia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Hej
    ja też się odmelduję
    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów