Strona 241 z 3048 PierwszyPierwszy ... 141 191 231 239 240 241 242 243 251 291 341 741 1241 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,401 do 2,410 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzien dobry

2d7317e2.jpg

Ewa...
    przytulam i zyczce aby w koncu wszystko wrocilo na wlasciwe tory ...czekamy na lepsze wiesci ...

Agnieszko ...
    naprawde budujace jest ze wsrod tylu obowiazkow znajdujesz choc pare minut dla nas ...

Sabinko...
    wylaz z dola, bo siedzenie tam nic nie przynosi... przekonalam sie juz o tym wielokrotnie... szkoda czasu... mozesz go wykorzystac duzo lepiej , tylko spojrzyj na swiat przez nieco rozowsze okulary, a zobaczysz swoje problemy w calkiem innych barwach ...wiele piekna jest wokol ciebie i na tym sie koncentruj ...

Kasiu ...
    bardzo madrze zwrocilas sie do Ewy... wierze, ze zdolamy ja jakos poddtrzymac na duchu i sprawic, zeby porzucila mysli o chocby czasowym odejsciu z forum.... mysle, ze to by jej nie pomoglo, a pozostawiajac ja sama ze stresem jaki jej ostatnio nieustannie towarzyszy , zrobilybysmy jej niezasluzona krzywde... Ewa zawsze jest dla nas wyjatkowo mila, serdeczna i ciepla, wiec jak moglybysmy nie byc przy niej kiedy jej tak bardzo ciezko i kiedy tak bardzo tego potrzebuje wsparcia ...

Jolinko...
    no smutne wiesci przywozisz od lekarza, ale wierze, ze w koncu znajdzie sie sposob, aby doprowadzic twego syna do stanu w ktorym moglby normalnie i bezbolesnie funkcjonowac w codziennym zyciu ... jest taki mlody a juz tyle czasu wykradla z jego zycia choroba... to naprawde okrutne i niesprawiedliwe....

Milego slonecznego dnia wszystkim zycze ....
    Ostatnio edytowane przez gamma56 ; 26-06-2015 o 07:48
    Agnieszka111 and evige like this.
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

pozdrawiam piatkowo

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry

Jestem już bardziej do życia więc się melduję
    na mój dół złożyło się kilka spraw, tym razem nie waga ( chociaż wzrosła) i nie dylematy związane z J. ale śmierć znajomej, choroba koleżanki i codzienne wizyty u mojej siostry w charakterze pielęgniarki zmieniającej opatrunki....to nie dla mnie...tym bardziej, że jak już kiedyś nieraz pisałam moja siostra choruje trochę na własne życzenie - otyłość olbrzymia, związane z tym różnorakie choroby, zupełne niedbanie o siebie, nie dbanie o higienę, odparzenia, nie zażywanie leków, ostatnio pękniecie kości ramienia i z powodu olbrzymiej nadwagi niemożność zrobienia czegoś z tym, z ramieniem już lepiej ale teraz zaczęły się inne problemy
    a ona tylko siedzi w fotelu, ogląda tv i je....a waży chyba ze 120-130 a jest niższa ode mnie
    a rozmowy z nią nic nie dają
    Ostatnio edytowane przez sabinka57 ; 26-06-2015 o 08:46

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witajcie dziewczynki!
    Ojej Sabinko- to masz faktycznie zgryza... A moze ktos inny by z twoja siostra porozmawial- czasami od najbliszej rodziny nie chce sie sluchac porad a od obych juz onaczej to wyglada... Moze jest ktos kogo ona obdarza zaufaniem lub ktos jest dla niej autorytetem?
    Lekarz? Jakas pani z poradni socjalnej? Porozmawiaj o tym z kims zaufanym-czasami taka rozmowa podsunie jakies rozwiazanie...
    Trzymam kciuki zeby sprawa choc troche sie polepszyla- tego stopnia problem z jedzeniem to uzaleznienie jak alkoholizm...

Ewuniu- przykro mi, ze przezywasz takie chustawki emocjonalne- zycze ci aby ten weekend byl przelomem w dobra strone i zebyscie oboje mogli go w radosci razem spedzic...

Jolinko- twoj post mnie z jednej strony zasmucil ale z drugiej strony...ja widze-jakies swiatlo w tym tunelu... nawet operacja czy pobyt w szpitalu jawi mi sie w tym momencie jako posuniecie sprawy na przod...bo ostatni czas to byla stagnacja- on permanentnie cierpial z bolu i nie widac bylo zadnego wyjscia z sytuacji... Daj Boze- zeby ktos kompetentny wreszcie mu pomogl!
    A co z tymi kroplami- czy pytalas moze czy aby mu nie zaszkodza? Pisalam ci, ze juz je kupilam i czekam tylko na twoja decyzje czy wysylac...

Agniesiu- w tej chwili juz pewnie po akadamiach i rozdaniach swiadectw- wkrotce twoje zakrecenie sie uspokoi...milego wieczorku dzisiaj z kolezankami!

Maniusiu- a co u was kochana- jak tam corcia?

Gammusiu- dzieki ci za Guten Morgen! Chyba powinnam byla od tego zaczac-ale post Sabinki tak mna poruszyl, ze wyszlo mi z glowy. Co dzisiaj porabiasz kochana- czy wreszcie troche odpoczywasz?

Ja bylam juz dzis rano na ogrodku, podlalam co trzeba, zjadlam sniadanko (stosowna dokumentacja na fb!) a teraz lece na zakupy a potem zrobie zupke, serniczek i upieke chlebek...zeby w calym domu pachnialo....
    Dzis przyjezdzaja moje wszystkie trzy dzieci!!!!

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Dzisiaj mam dzień "gospodarczy" , zrobiła się piękna pogoda, nareszcie mogę zrobić pranie.
    Jutro przyjeżdża synek , więc będzie nas jeszcze więcej, a w niedzielę jak się uda wyskoczymy nad morze.
    Jolinko to smutne ,że nie widać poprawy ze zdrowiem synka. O przetokach słyszałam , paskudna sprawa z nawrotami.Wiesz ostatnio wyczytałam w książce o diecie DPD, że produkty bezglutenowe po jakimś czasie również uczulają .Pani doktor podaje ,że max do 180 dni trzeba rotować produkty bezglutenowe zwłaszcza, podobnie jest ze wszystkimi produktami, raz uczulają raz nie, trzeba obserwować reakcje organizmu nawet do 21 godzin po zjedzeniu danego produktu. Dokładnie powinniśmy to robić zgodnie z regułą Fibonacciego czyli w 1,2, 3, 5,8,13, 21 itd godzinie.Tzw objawy poranne obejmują katar, ból gardła, chrypkę , chrząkanie odkasływanie flegmy, ból głowy,mięśni, sztywność mięśni .

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

img_3133.jpg
    to moje słonko na plenerze juz zadowolona bo wakacje, ma zamiar jakiejś pracy sobie poszukać i na kurs rysunku się zapisać. ło matko, jeszcze jej mało
    ja dziś już czuję się lepiej i wydaje mi się że te problemy zdrowotne to chyba z żołądka, wzdęcia itp na to wskazuję, musze sobie jakąś dietę zastosować, tylko jaką?
    mam na poniedziałek zamówione kartki na giełe, więc siedzę i dziubię, no cóż, kasa się przyda
    Sabinko, zgadzam się z Kasią czasem obca osoba szybciej dotrze do chorego
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 26-06-2015 o 14:38

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Maniusiu- bardzo podoba mi sie ta fotka...pisalam ci to juz zreszta u ciebie na watku... A jak sie corcia czuje zdrowotnie?
    Bo wspominalas kiedys o klopotach z jej stopami...

Czytalam dzis fajny wywiad z Agata Mlynarska -mowila w nim ogolnie o kobietach po 50-tce ale i tez sporo o samej sobie-o terapii jaka robila i o zmianach w jej psychice i wygladzie ktore sie u niej miedzy 40- a 50-tka dokonaly...
    Duzo z tego co napisala moglabym odniesc do siebie- o poczuciu wlasnej wartosci, o nie naginaniu sie w kszaltowaniu wlasnego wizerunku do upodoban innych ludzi. "Nie jestem dolarem-zeby sie wszystkim podobac"...o cenieniu siebie, swego wykszatalcenia, osiagniec, swej pracy... No coz- szkoda, ze nie natrafilam na terapeute, ktory by mnie tego nauczyl...Mlynarska pisala, ze chodzila dwa razy w tygodniu na terapie i placila po 150zl! Nazywa to zainwestowaniem w swe wnetrze!
    Natka55, Agnieszka111 and evige like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

2a9eb205082e14542a59431e4489f7e4_th2.gif.jpg

Witam Zaniedbywałam was ostatnio trochę, ale widzę że nie tylko ja...

Krysiu, dlaczego Cie nie ma? Niepokoje się bardzo, bo nigdy nie znikałaś na tak długo...

Kasiu, myślę, że wielu z nas przydałaby się taka sama terapia jaka zafundowała sobie Młynarska.
    Mnie np. pt. Jak dać sobie radę z wrednymi koleżankami w szkole. Już kiedyś sobie obiecywałam, że nigdy więcej na piwo z nimi nie pójdę, i trzymałam się tego. Wczoraj mnie podkusiło, i zrobiłam błąd. Kolejnego nie będzie.Bo co można myśleć o dziewczynie, która siedząc naprzeciwko mnie obgaduje mnie do koleżanki siedzącej obok. I to tylko dlatego, że powiedziałam głośno, że lubię pewną dziewczynę z pracy, której one nie lubią!

Maniusiu, masz uroczą córkę i w dodatku utalentowaną

Sabinko, współczuję zawirowań widzę, że żadnej z nas los nie oszczędza problemów i zmartwień. Masz problem z siostrą, bo sama nie chce zmienić swojego życia
    Ja po wczorajszym spotkaniu z koleżankami w pracy tez mam doła, ale postaram się nie siedzieć w nim zbyt długo ...

Gammus, stałyście się dla mnie jak rodzina, odczuwam to podobnie jak Ewa, dlatego staram się zaglądać nawet wtedy, gdy jestem w niedoczasie, bo inaczej mam wrażenie, że was zaniedbuję. A że sama nie lubię być zaniedbywana, to i wam staram się tego nie robić

Joluś, smutne wieści przywozisz od lekarza. Bardzo często o was myślę i współczuję z całego serca. Przytulam i ślę słowa otuchy, nie poddawajcie się. wiem, że łatwo się tak mówi, ale trzeba mieć nadzieję, że w końcu będzie dobrze. Z tym rezonansem, to jakas porażka...ponad pół roku czekania, na badanie, które trwa godzinę????

Natko, dobre autko kupiliście, mało pali. Moja Kia żre jak smok!

Ewa, nie odchodź z forum. Rozumiemy twoją sytuację i nie mamy za złe tego, że czasem Cie nie ma. Od czasu do czasu pomachaj do nas żebyśmy się nie martwiły, a może uda nam się Cie pocieszyć...

Kalahari, o tak, udało Ci sie pobudzić moja wyobrażnię...cieszę się, że juz za dwa tygodnie będę mogła na własne oczy ujrzeć te wszystkie cuda, o których piszesz

Moja waga jest o 100 gram niższa więc nie zmieniam stopki.

Dzis po tygodniowej nieobecności przyjeżdża mój mąż...ta dam! ciesze się

Dobrego dnia wam życzę
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 27-06-2015 o 05:32
    kasiaogrodniczka and evige like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam!
    Agniesiu- swiete slowa- ja tez was traktuje jak najblizszych przyjaciol, ktorych nie wolno zaniedbywac.
    Przykro, ze wieczor sie nie udal. Z drugiej strony-gdybys tam nie poszla...dopiero by cie obgadaly...tak to juz jest w gronie tego typu ludzi.

Co do Krysienki- to pisala, ze na tydzien jedzie do tesciowej wiec jej nie bedzie na forum. Pewnie ci umklo...
    Moze jutro sie pojawi... tez za nia tesknie!

Jolinko-kwiatuszku tylko lajkujesz a nic sie nie odzywasz. Wiem, ze ty lubisz jak juz to napisac duzo ale odpowiedz mi chociaz na priv o tych kropelkach...

Dobrego, usmiechnietego dnia!

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu, masz rację, a poza tym otworzyłam szeroko oczy, a to nie jest bez znaczenia . uczę się na błędach
    Dzięki za informację o Krysi, zupełnie nie wiedziałam o jej wyjeździe. Widać w jakim chaosie żyłam ostatnio!
    kasiaogrodniczka and evige like this.

Uprawnienia umieszczania postów