Strona 242 z 3048 PierwszyPierwszy ... 142 192 232 240 241 242 243 244 252 292 342 742 1242 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,411 do 2,420 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

ciao, ciao
    przeczytalam wszystko dokladnie,
    mam nadzieje, ze ogolnie na calym froncie bedzie u nas coraz bardziej optymistycznie!!!!
    dzisiaj dzien pelen slonca.
    jade z kolezanka nad morze na obiad z okazji jej urodzin.
    napewno, bez zadnych oporow, najem sie frutti di mare i innych wodnych stworow plywajacych w adriatyku..
    wegle--mowiac naszym jezykiem -odpuszcze sobie tez napewno.
    figi nadal wisza na drzewie i placza....
    nikt sie nimi nie interesuje.
    i tak jak pisalam, bardzo mnnie dziwi, ze nie widzialam jeszcze ani jednej pszczoly lub osy.
    w czwartek laduje w PL.
    probuje ogarnac tutejsza koncowa sytuacje, ale niebardzo mi to wychodzi.
    pozostaje mi tylko ....
    zaczac myslec juz po polsku....a wlasciwie po warszawsku

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry

Kasiu
    przestępczość zorganizowana wymiata po prostu, super są te niektóre obrazki, buzia się po prostu sama uśmiecha
    a Młynarska coraz młodsza, pewnie terapia tez jej dużo dała, no i dieta bo miała jakieś problemy z gletenem i nie tylko ale nie wierzę, że nic nie robiła z twarzą

Agnieszko
    nie wyobrażam sobie jak można obgadywać kogoś w jego obecności, co ona zapomniała, że siedzisz naprzeciwko, za dużo tego piwa wypiła czy co? bo że kobiety obgadują ile się da to prawda, może nie wszystkie wszystkich ale chyba taka natura wielu kobiet, że jak "dowali" komuś to sama ma lepsze samopoczucie

Maniusiu
    super mieć taką zdolną córcię, na pewno jesteś dumna z niej

Agnieszko
    ty na pewno też cieszysz się z powodu synka, ciekawa jestem gdzie i do jakiej szkoły się wybiera?

Natko
    piękne dni przed tobą, mąż, syn i morze które uwielbiasz
    a samochodzik super chodzi i pali malutko, po wielu perturbacjach i włożeniu w niego niemało kasy w końcu pokazał, że jest tego wart

Gammo zgodnie z twoja sugestią włożyłam różowsze okulary i powiem ci że jest lepiej, pomomo tego, ze wczoraj znowu miałam trudny dzień w związku z moją "kochaną" siostrą....

jak pisałam nie bierze leków, jej organizm zatrzymuje wodę, która nie ma którędy ujść więc uchodzi przez skórę, na łydce ( opuchniętej i twardej jak skała, porobiły jej sie po prostu rany, pomimo tego, że codziennie ja lub jej synowa robimy jej opatrunki i smarujemy czymś tam poleconym, zawijamy, pomimo tego paskudnie to wygląda, wczoraj lekarka rodzinna dała skierowanie do szpitala na dermatologię, zawiozłam ją transportem sanitarnym bo do taksówki by nie weszła ale jej nie przyjęli bo to co się dzieje na zewnątrz jest powodem tego co się dzieje wewnątrz a to wszystko ma swój powód - nie branie leków...nie mam już siły...dzień temu po moim opieprzeniu obiecała, że będzie brała ale jak się wczoraj przyznała nie wzięła a w tym przypadku najważniejszy jest furosemid....znowu do domu, kolejne środki na te rany, kolejne opatrunki, no po prostu ręce opadają...
    lekarka jej nagadała, wszyscy jej to mówimy, powinna się ruszać a tylko siedzi, je i ogląda tv...
    sorry, że ja tak monotematycznie ale strasznie mnie to rusza...
    Agnieszka111 and evige like this.

jeszcze dokończę:
    cała ta sytuacja powoduje, że jem bez opamiętania w związku z tym zmieniłam stopkę bo to mnie motywuje...
    ale mam i dobrą wiadomość - za tydzień w sobotę wyruszamy do Francji do teściów córki, żeby spotkać się z nimi wszystkimi i nacieszyć się głównie wnusią
    nic to, że będziemy jechać po dwa dni w każdą stronę ale za to jest tam super, cisza, spokój, pokój dzienny, sypialnia, kuchnia i łazienka do naszej dyspozycji, mały basen, oby tylko pogoda nam dopisała

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

sabinko,
    wydaje mi sie, ze moge cos powiedziec nt. tego co napisalas w zwiazku z twoja siostra.
    walczylam z tym i ja.....
    moja ciocia miala tez taki sam problem z lydkami, to nie byla sprawa deramtologiczna ani krazeniowa, to byl problem nerek i cukrzycy. w koncu skonczylo sie na dializach.
    byla wozona co 2 dzien transportem szpitalnym.(to jest zagwarantowane przez sluzbe zdrowia)
    zwroc sie do diabetologa lub nefrologa,
    pozdrawiam

Kalahari
    dzięki za podpowiedź ale moja siostra nerki ma w porządku i cukrzycy też nie ma, parę miesięcy temu w szpitalu robiono jej wszystkie badania...

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry Zawziętaski
    Moi panowie urzędują przy samochodach, a ja wpadłam się przywitać.
    Po wczorajszych lodowych szaleństwach nie wchodzę na wagę, nie będę się stresować,że wzrosła.Oczywiście nie po jednym dniu, szalejemy z M juz tydzień, a sportu brak. Nie miałam serca strofować moje kochanie , więc dietki nie było.
    Moje kochanie zostało ,żeby pozałatwiać wszystkie potrzebne do firmy dokumenty, mamy więc dodatkowy tydzień na odpoczynek.
    Dzisiaj imprezujemy u nas z okazji imienin mojego M, a jutro mam nadzieję wypali nasz wyjazd nad morze.Trochę się pogoda zepsuła, wczoraj piękne słońce, a teraz cieplej ,ale bardzo pochmurnie.
    Agnieszko powiem krótko masz durną koleżankę, jak można siedzieć w jednym towarzystwie i obrabiać komuś cztery litery? Dodam jeszcze ,że absolutnie się nie stresuj, bo ten babsztyl nie jest tego wart.Masz powody ,żeby być dumna z synka, tak wysoka średnia plus wyniki testów to naprawdę świetny wynik.Gratulacje dla młodego. A propos występu to wydaje mi sie ,że tańczył w trzeciej parze po prawej.Wysoki , w okularach z bujna czupryną.Ciekawe czy zgadłam?

Awatar Natka55

Maniusiu Twoją śliczną córcię podziwiam za talent i zacięcie,a fotka z pleneru przypomniała mi jeden wyjazd nad morze, gdzie było równie pusto , cisza spokój i słońce. Miałam to pisać wczoraj ,ale musiałam wyjechać i nie skończyłam pisania.
    Sabinko współczuję Ci , bo widać ,że Twoja siostra jest niereformowalna i czeka Was jako rodzinę niezła przeprawa.
    Dobrze ,że juz niedługo wyjeżdżasz do córci, odpoczniecie sobie z J, a wnusia będzie szczęśliwa . Ja tez zajadam stres, gdyby nie ten refluks to moja waga byłaby zupełnie inna, jedyny pożytek z tego dziadostwa ,że nie można zjeść za wiele.

Awatar Natka55

Kasieńko świetna ta "przestępczość zorganizowana" .
    Pisałaś ,że wybieracie się gdzieś z rodzinką, to może jakieś fotki na FB wrzucisz?
    Udanego wypadu życzę.
    Madziu czyżbyś miała wakacje jak nasza Agnieszka?
    Tobie też życzę wszystkiego dobrego i mam nadzieję ,że znajdziesz czas ,żeby zajrzeć. Jak będziesz już miała ustalone kiedy przyjedziesz nad morze, to daj znać na priv , bo muszę swój przyjazd dopasować do wszystkich.
    Ewuniu myślę o Was
    Pozdrawiam wszystkie zawziętaski.

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Dzień dobry, pozdrawiam Was z pociągu jak zwykle w drodze do L. Jutro niedziela i to czas kiedy mogę znaleźć chwilę na pisanie na forum wiec pewnie coś napiszę. Tutaj tak pięknie, upalnie aż się prosi spacer może jutro pobiegam? Buziaki

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Natko, zgadłaś- trzeci z bujna czupryną i w okularach
    dziewczyny, dziękuję wam za słowa pocieszenia... na szczęście przede mną wakacje, bo inaczej nie mogłabym na nie patrzeć.No bo jak ja śmiałam powiedzieć, że kogoś lubię
    kasiaogrodniczka and evige like this.

Uprawnienia umieszczania postów