Strona 2459 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1459 1959 2359 2409 2449 2457 2458 2459 2460 2461 2469 2509 2559 2959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 24,581 do 24,590 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

ciao-
    ja juz na walizkach(no... jeszcze musze je spakowac) dzisiaj wieczorem koncze dlugie i pracowite wakacje, wracam do it.
    buona giornata!

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dzień dobry. Szerokiej drogi Madziu. A gdzie ty moje zdjęcie z nową fryzurą zobaczyłaś?Ale dzięki za pochwałę.
    U mnie zimno. Szkoda, że nie mam kominka i lokalneho ogrzewania tylko muszę czekać na spółdzielnię, żeby podjęła decyzje o grzaniu.
    No muszę wyruszyć na miasto, żeby nie marznąć bez ruchu w domu. Teraz mi żal , że wysprzątałam w upały..

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Tereniu na FB pewnie
    Madziu szczęśliwej podrózy
    gruschka lubi to.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Kalahari szczęśliwej podróży i spokojnego lotu, długo tym razem rządziłas w rodzinnych stronach ale nie ma to tamto - trzeba wracać na swoje podwórko
    TinnGo moja spółdzielnia od wczoraj grzeje, co prawda tak na pół gwizdka ale od razu jest inaczej.
    Kasiu fajnie masz, że nie musisz długo czekać na badanie tych żył, u nas pewnie z rok albo co najmniej kilka miesięcy trzeba by czekać... Porozmawiaj porozmawiaj ze swoją panią od duszy na temat tabletek, może coś zmieni, może trzeba przeczekać najgorszy okres i potem będzie lepiej? Zresztą mam wrażenie że już jest lepiej
    Maniusiu pozostaje Ci tylko mieć nadzieję, że nowe dziewczyny szybko się wdroza i będzie wam lżej w tej pracy w pracy bo w pracy w domu to musisz chyba sama sobie radzić?
    Gruszko czyli wybrałaś się na grzyby a wpadło też sporo orzechów Ciekawe czy takie mocno przemoczone uda się dobrze wysuszyć i czy będą dobre, czy nie jest to za wcześnie na orzechy? A nocy z silnym wiatrem deszczem w starym domiszczu nie zazdroszczę. Ja to raczej jestem przyzwyczajona do spania w blokowisku, gdzie raczej dziwnych odgłosów nie ma, wszystkie są znajome i łatwe do wyjaśnienia, natomiast jak śpię u córki na piętrze to też różne dziwne odgłosy na dachu czasem mnie stresują, wiatry też inaczej brzmią, jakby intensywniej i grozniej i czasem spać nie mogę.
    gruschka and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Madzia, szczęśliwej podróży rzeczywiście długi miałaś pobyt, pewnie tęsknisz za wnukami
    Sabinko, pięknego wieku dożył Twój sąsiad. Dla mnie najważniejsze byłoby, że w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Jeśli potrafił sobie dać radę z zakupami, to znaczy, że i posiłek sam przygotował, i pieniądze policzył, a może i sam kubek umył. Super Daj Boże każdemu
    Maniusiu, i my wczoraj rozpaliliśmy w kominku, choć tak naprawdę, to w domu mam ciepło- 25 stopni. Ale ponieważ wiało i padało przeraźliwie, to zdecydowanie przyjemniej siedziało się w domu przy płonącym ogniu.
    Krysiu, mam nadzieję, że syn nie poniósł dużych strat, już samo malowanie ścian i sufitu może wkurzyć, więc mam nadzieję, że nic więcej się nie stało
    Gruszko, moja łazienka jest biało- szara. Być może zdjęcie pokazało, że jest tam czarny kolor, ale nie ma Marti natchnęła mnie, i nie wiem, czy nie wprowadzę do łazienki turkusu w postaci ręczników, chodniczków i drobiazgów, ale zdecyduję o tym jutro, bo wybieram się do sklepów żeby kupić mamie prezent na urodziny, a przy okazji coś może sobie wymyślę
    gruschka lubi to.

Awatar marti38
    marti38 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry :-)
    Znowu wpadam jak po ogień, nie czytając ostatnich dni. Melduję, że powrót do pracy przeżyłam, jest...... tak intensywnie, że od 3 godzin usiłuję znaleźć minutę, żeby iść do toalety na końcu korytarza. I marzę, żeby ktoś przyszedł i zrobił mi kawę albo herbatę; nie mówiąc o tym, że nie ma czasu jeść Problem w tym, że ja lubie takie tempo pracy, jeśli ma sens. A tutaj trochę tego sensu nie ma - bo jak się nie wkurzać, kiedy umówiłam spotkanie z Bardzo Ważnymi Ludźmi 3 października o 10 i drugie z innymi Bardzo Ważnymi o 13. Od rana zdążyłam zmienić datę, z 3 października na 28 września (cały czas dzwoniąc, mailując do nich). Potem, nadal 28.09 z miejsca X o 10 i miejsca Y o 13, zrobiło się miejsce Y o 13, i wszyscy razem. Ok, odkręcamy, dzwonię, mailuję - to ok 40 osób do ogarnięcia, na szczęście mają sekretarki.
    Pod koniec pracy pozostaje 28.09, ale godzina 12, BWL (Bardzo ważni Ludzie) z grupy I i II w miejscu Y - ALLELUJA...... ale o 13 kolejne spotkanie z innymi BWL, na szczęście w tym samym miejscu.
    Jest wtorek - na szczęście nie ma noclegu, trzeba skoordynować ok 10 osób - pracownicy. Jeśli będzie następna zmiana - całą kołomyję zaczynam od nowa. Z tym że 3/4 BWL podlega mojemu szefowi i mogę (grzecznie!) wydać im polecenie, ale 1/4 jest niezależna i mogę ich cmoknąć w tyłek, albo być przesympatyczna i udawać blondynkę.

Po takim dniu jak dziś nienawidzę rozmawiać przez telefon, dlatego zawsze znajomych i przyjaciół uprzedzam - nie dzwońcie! Piszcie do mnie, bo mam już dość

Wiecie, co jest najgorsze ? Że ja narzekam, marudzę czasem, że nakręcam, odkręcam i skręcam, a w międzyczasie jestem poganiaczem w kwestiach merytorycznych i wybłaguję terminowe dostarczanie dokumentacji. Ale tak naprawdę kocham to co robię. Kocham pracować w stresie i odbierać 3 telefony naraz. I lubię to, że dzięki tej pracy mam swobodę w rozmawianiu ze wszystkimi BWL
    Spadam i do zobaczenia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Marti chyba my też jesteśmy dla ciebie BWL skoro w tym stresie i zaganianiu znalazłaś jeszcze trochę czasu, żeby coś do nas skrobnąć
    I było to ważniejsze od pójścia na dlugo wstrzymywane siku

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Marti, przypomniało mi się , że ja tak nienawidziłam telefonów, gdy byłam dyrektorem szkoły...ba, bałam się ich , zawsze wydawało mi się, że na bank usłyszę, że albo mam coś zrobić, albo coś się stało, albo, że coś wyszło źle...w domu też nie mogłam go wyłączyć, więc ciągle byłam w telefonicznym stresie wiele lat musiało upłynąć żebym przestała się ich bać, ale do dziś wolę pisać niż mówić
    Mam koleżankę, która wcale nie używa komórki, bo ma fobię...serio

Gruszko, Kamerdyner mnie potwornie wynudził. Może jest on i fajny, ale przeraźliwie nudny. Siedziałam jak na szpilkach i marzyłam żeby się skończył. Koleżanka wyszła zachwycona

W sobotę idziemy całą ekipą na Kler. Mam nadzieję, ze tym razem się nie rozczaruję
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 25-09-2018 o 18:27
    gruschka lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Teraz mi żal , że wysprzątałam w upały..
    hi hi, Teresko, już dawno nic mnie tak nie rozbawiło niezrównana jesteś. Bijesz mnie na głowę z porządkami, a myślałam, że to ja jestem pod tym względem ewenementem

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Dzień mi zleciał nie wiem kiedy i nie wiem na czym
    Agnieszko
    jak to zdjęcia przekłamują,na moich widać w łazience czarne meble
    Kamerdyner to raczej wybór M,a ja lubię chodzić do mojego kina i trochę z sentymentu chętnie obejrzę.
    Na Kler się nie wybieram,podobno warsztatowo słabawy,czekam na twoją opinię.I bardzo czekam na Fugę.
    Marti
    ja nie lubię takiej pracy pod presją,podziwiam za ogarnianie

Kalahari
    miłego powrotu do domu
    Kasiu
    mam nadzieję,że wizyty zdrowotne dzisiejsze okażą się pomocne
    Sabinko
    u mnie też jeszcze nie grzeją i zimnawoDziś to właściwie całkiem zimno....

Kominki dobra rzecz,ja chyba jednak wolę takie ciepełko ogólne i też lubię jak jest w pomieszczeniu jasno
    Jutro już ma być trochę cieplej,rano 6 stopni,nie pojeździłamChyba za gwałtowne te spadki,ciało nie przygotowane i dlatego się marznie.

Też otworzyłam sezon jesienno-zimowy symbolicznie - założyłam rajstopy.A tak dobrze się biegało z gołymi nogami....

Krysiu
    ty bardziej zajęta niż przed emeryturąTe góry i doliny to mam w lesie grzybowym,na rowerze to jeżdzę po prostym,wszak jestem rowerzystką promenadową
    Teresko
    jak się czujesz z nowym wyglądem,makijaż też już masz nowy
    Maniusiu
    ogarnęłaś robotę?W weekend za bardzo nie odpoczęłaś.Prawko masz?

Chyba zaraz się już spionizuję na dobre,na jutro w planach szycie
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 25-09-2018 o 21:04
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Uprawnienia umieszczania postów