Strona 2566 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1566 2066 2466 2516 2556 2564 2565 2566 2567 2568 2576 2616 2666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25,651 do 25,660 z 30477
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Niby czytam was w miarę dokładnie ale nic na ten temat nie doczytałam Teraz już rozumiem, że mieszkanie masz ty z mężem bo pomyślałam, że umowilyscie się w kilka za plecami moimi i nie tylko i to mi się nie spodobało ale jeżeli jest tak jak piszesz to ok
    Przepraszam za zamieszanie

Awatar marti38
    marti38 jest nieaktywny Znany na forum

No i Krysia, bo z drugiego końca Polski nie da się przyjechać bez noclegu.
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

SAbinko
    nic nie przeoczyłas i rzeczywiście przez moment mogło powstać wrażenie jakiejś konspirki
    Rzeczywiście wyprawa do Kołobrzegu wypłynęła na spotkaniu.I coś tam sobie wymyśliłyśmy.Krysia podjęła się opisania tego na wątku ale Kasia byla szybsza i ponowiła zaproszenie dla WSZYSTKICH
    I od słowa do słowa poszło troszkę niekonkretnie i już nie wiadomo było gdzie jakie ustalenia powstałyAle Marti prędziutko wszystko napisała co i jak i to na dłuuugo przed planowanym spotkaniemJest więc jeszcze sporo czasu na jakieś lekkie modyfikacje czy dostosowania

Nawet nam nie przyszlo do glowy,żeby ustalać coś tylko między sobą i trzymać to w tajemnicy,nie wiem co cię skloniło do takich podejrzeń
    Myślę,że teraz juz wszystko jasne i nikt więcej ani przez sekundę nie poczuje się pominięty ani odrzucony.
    Przypominam jeszcze,że termin nie podlega negocjacjom,bo ten zarządziła Kasia

Co do Krysi to skoro jest na tyle szalona,żeby przyjechać na pobyt w Warszawie na czas krótszy niż podróż w jedną stronę,to znaczy,że jej determinacja i chęci nie znają granicMoże jakimś cudem i Kalahari będzie wtedy w kraju
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 04-12-2018 o 11:54
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

a ja znów nie będę ........ BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
    gruschka and Agnieszka111 like this.

Awatar gruschka

Maniusiu,jeszcze jest sporo czasu,może jednak jakieś sprzyjające okoliczności się pojawią
    Ja też jeszcze do końca nie wiem,ale liczę bardzo ,że się uda
    maniusia72 and marti38 like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Gruszko biorąc pod uwagę nadchodzące wydatki to raczej nierealne, w styczniu kończy się polisa na busa i na małe autko oraz polisa na dom... trochę nas skrobnie
    gruschka and Agnieszka111 like this.

Awatar gruschka

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Na razie spróbuję tak tropem Tereski i Marti bo pieczywo mnie prześladuje.
    Słodkie rzeczy mogę pożegnać ,ale dobra bułeczka albo kasza z jakims tłusto słonym dodatkiem zawsze mnie pokona
    Chciałabym tylko zmniejszyć ilość białka na korzyść warzyw i tłuszczu.
    Dzisiaj na dobry początek seler duszony z suszonymi pomidorami (własnymi) i łyżką skwarek z chudego boczku.Posypane odrobinką sera korycińskiego,wyszło pyszne,wyglądało jak frytkiI duszona marchewka od niedzieli
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 04-12-2018 o 13:39

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

No widzicie, jaka jestem okropna ...niestety, w dalszym ciągu nie przyjadę do Kołobrzegu, choć bardzo żałuję.
    Sabinko, ja też nie wiedziałam nic o mieszkaniu, ale ponieważ nie wybieram się do Kołobrzegu, to nawet tego nie zauważyłam
    Gruszko, szkoda Twojego męża i trochę to niepokojące, że w krótkim okresie czasu takie dolegliwości mu się przyplątały Niestety, mężczyźni zachowują się czasem jak dzieci.
    Marti, poniedziałek i wtorek mam do zarżnięcia w szkole...wracam ledwo żywa, ale za to później luz- blusss , więc coś za coś
    Uważam, że masz w sobie tak dużo determinacji, że na pewno Twój wysiłek wkładany w dietę i ruch przyniesie skutek. Mocno trzymam za to kciuki
    Teresko, a nie myślałaś żeby zmienić lekarza, który bardziej przyłoży się do Twojego barku? A blokada? Co o tym myślisz?

Koniec okienka, idę do maluchów , strasznie ich lubię, więc te ostatnie 3 godziny, to czysta przyjemność
    marti38 lubi to.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Ta moja lekarka zawsze miała dobrą opinię oraz straszne kolejki, wszyscy chcieli się u niej leczyć. Jak rzafko po co przychodziłam bo do specjalistów chodziłam za pieniądze to wydawała mi się OK. Teraz jak jestem starsza i z emerytury już trudno ma prywatne wizyty mastarczyć nie podoba mi się jej podejście do zgłaszanych dolegliwości.
    Ale może trzeba się w "podeszłym"wieku pogodzić, że nikomu już na tobie nie zależy. Siostra prosiła mnie o zapisanie na kolonoskopię ją i szwagra jak bym się dowiedziała o programie dofinansowywanym przez jakieś czynniki. No i w kościele ksiądz ogłosił, że szpital Bonifratrów prowadzi zapisy na bezpłatne badania. Pobiegłam po szczegóły i okazuje się, ze dla 50-65 lat. Ja za miesiąc kończę , a siostra i szwagier są starsi. No czuje się człowiek tak "do gazu"
    marti38 lubi to.

Awatar marti38
    marti38 jest nieaktywny Znany na forum

Teresko ale to są badania przesiewowe w grupie wiekowej, w której dany nowotwór zdarza się najczęściej.
    Jeśli masz skierowanie od lekarza na koloniskopie, to nikt Ci badania nie odmówi przecież, bez względu na wiek.
    Jesteście w grupie ryzyka albo coś się dzieje, czy to profilaktyka ? Skierowanie od lekarza i spokojnie możesz zapisać

Uprawnienia umieszczania postów