Strona 2607 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1607 2107 2507 2557 2597 2605 2606 2607 2608 2609 2617 2657 2707 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,061 do 26,070 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar marti38
    marti38 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Krysiu, popatrzyłam i zdecydowanie moje koty to śpiocho- przytulaki.
    A Tomasz to gaduła, dokładnie wyraża o co mu chodzi.
    Kocham swoje koty, ale aktualnie mam mordercze instynkty wobec zwierząt: Tomasz. przeziębił pęcherz, dostał leki i ma szlaban na wyjścia z domu, więc wyje pod drzwiami co chwilę. A Mia, nasz słodyczek maleńki ma pierwszą ruję! Wcześnie zaczęła skubana. Dzisiaj rano Przemek chciał z nią na ostry dyżur jechać, bo na pewno sobie coś zrobiła, bo piszczy i się pokłada. Może łapka, może brzuszek. Obśmiałam go, bo wystarczyło ją pogłaskać, żeby się zorientować o co chodzi. Czyli ona drze japę w nieboglosy, nie.wiedzialam, ze z małego kotka takie dźwięki się mogą wydobywać. A Kluska biega po domu zaniepokojona i stęka, bo jej dzidziusiowi coś się dzieje. Mówię Wam.....cyrk na kółkach

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Marti faktycznie cyrk na kółkach i to raczej nie do pozazdroszczenia

Dzisiaj się zaparłam i z przerwami obejrzałam obie serie Atypowego. Mam różne wątpliwości, ale myślę, że to ciekawy obraz, zwłaszcza dla osób, które niewiele wiedzą o problemie. Najwięcej mogłyby tu jednak powiedzieć rodziny mające z nim kontakt na co dzień.
    Za oknem mocna zawierucha i deszcz. Nawet nie chcę sprawdzać, co to będzie jutro .

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Nie mam czasu na nic więcej, bo jak za chwilę nie wyjdę, to spóźnię się do pracy , więc tylko dzień dobry i szybka kawa dla wszystkich

images (12).jpg
    gruschka, marti38 and sabinka57 like this.

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Zapraszam chętne Panie
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Marti
    zwierzyniec nie daje ci się ponudzićNa twoim miejscu też już bym kombinowała jak je spacyfikować
    Właściwie dobrze,żeby cię z marszu wzięli na operację,ale Kołobrzegu byłoby żal
    Może tak się jednak ułoży,że będzie i morze i szybka operacja
    Krysiu
    takie przyjazne lustro mam tylko jedno,reszta szczera do bóluNie da się zapomnieć o diecie.....
    Nie wiem czy obejrzę drugi sezon Atypowego,podziwiam cię za 2 sezony na razMnie wciągnął może mniej sam główny bohater,trochę jednak przedstawiony po amerykańsku.Bardziej rodzina i to co się z nią dzieje,tak po wierzchu i w każdym w środku.Ale dzięki za rekomendację,ostatnia tak miałam przy oryginalnej wersji Bez tajemnic.
    Życzę wam obu z Agnieszką krótkiego długiego dnia
    Sabinko
    bardzo fajnie wymyśliliście z życzenia noworoczneJak plany fitnessowe,choroby już rozgoniłaś?U mnie też najgorszy brzuch,powoli zamieniam się w monstrualnego żuczka

Stara Indianka zadomowiła się u nas na dobrewystarczy małe odniesienie do jej zębów (Teresko,jesteś w tym mistrzynią) i już o nic nie trzeba pytać,bo wszystko jasne.Obyśmy wszystkie mogły sobie pochrupać suchary albo inne orzeszki

Maniusiu
    jak dajesz radę?Mam nadzieję,że choróbsko w odwrocie,bo będą ci potrzebne siły.Kasi kontakty bezcenne,trzymam kciuki za jakieś dobre dla wszystkich rozwiązanie.

U mnie sylwester okazał się prawdziwą beczką śmiechu,dawno mnie tak brzuch nie bolał i chyba wszystkich.Potrzebowaliśmy takiego odreagowania.
    Przyszła do nas zima,z tym wszystkim co tam ma żeby utrudniać życie ....wieje,pada śnieg z deszczem,ciemnica.Pojedynczo do przeżycia,w komplecie nieznośne
    Czas na remanenty w szafach i chyba skupię się na szyciu,bo lista ufoków (UnFinished Objects)jakoś niepostrzeżenia bardzo się wydłużyła....

Spokojnego,przyjaznego początku roku życzę,tym co pracują i tym co się obijają
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry w nowym roku i dziękuję za miłe słowa;jeszcze raz wszystkiego dobrego

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Nowy rok - nowe postanowienia, przynajmniej u mnie tak jest, co nie znaczy, że udaje mi się wszystko zrealizować co postanawiam ale nie przeszkadza mi to postanawiać od nowa i tak się kręci przynajmniej coś się dzieje
    Między innymi postanowiłam sobie pisać tu więcej bo ostatnio bywałam w kratkę a jak sama napisałam forum i wasze towarzystwo są mi niezbędne do życia więc chcę korzystać z tej transfuzji dobroci płynącej z waszej obecności częściej.

Marti no faktycznie cyrk na kółkach u ciebie w domu bo inaczej tego nie da się nazwać Dobrze, że wybywasz do pracy na sporo godzin a i inni domownicy pewnie podobnie więc trochę sobie odpoczniecie od tego cyrku ale nie zazdroszczę takich atrakcji na dłuższą metę. A jeszcze bardziej nie zazdroszczę ci operacji nogi, nie zazdroszczę to za mało powiedziane bo współczuję ci bardzo tego co przed tobą i za tobą. A już ustalanie i rezerwowanie terminu rehabilitacji to do kabaretu się nadaje ale nie jest to wcale a wcale śmieszne, ktoś kto nie zna realiów polskiej służby zdrowia ten może by się pośmiał ale naprawdę to nie śmiechu jest. A terminu operacji nie wyznaczą ci chyba np. za dwa dni po konsultacji u lekarza bo przecież rehabilitację masz na marzec ( to czarny humor oczywiście). Skoro myślałaś o takim wyjeździe i pobycie nad morzem to turnus z dziewczynami byłby super dla ciebie. Ale okaże się co powiedzą TinnGo w ośrodku.

Gruschko takie miłe lustereczko jest u J. - i to duże bo to lustra w szafie, takie przesuwne i mam wrażenie, że są dla mnie łagodne więc lubię się tam przeglądać Ale przed "imprezą" sylwestrową tamże i one były dla mnie niełaskawe i obnażyły niemiłosiernie naga prawdę -jest strasznie pobiłam wszelkie swoje rekordy... I powiem wam, że jak wrzuciłam wiadomo gdzie nasze życzenia dla was i były podziękowania za życzenia ale nic na temat mojego wyglądu to dało mi też do myślenia...zwykle było, że fajnie, nieźle, ładnie itd. itp. wyglądam a tym razem ani słowa no tak, pomyślałam sobie - nie chcą kłamać

Krysiu miłej starej nowej pracy, szkoda, że na rozruch masz taki długi dzień. Atypowego też zaczęłam oglądać , na razie 3 odcinki ale szybko pójdzie bo odcinki krótkie
    Też mnie bardziej interesuje rodzina jak Gruschkę, to co się dzieje w takiej rodzinie, gdzie nie wszystko jest typowe, jak reagują i jak zachowują się jej członkowie, jak odreagowują pewne sytuacje ale myślę, że obejrzę i pierwszą i druga serię, chociaż to się okaże w praniu. Nie wiem czy pisałam ale obejrzałam Opowieść podręcznej, wszystkie odcinki i bardzo mi się podobały, chyba bardziej niż książka.

Agnieszko pięknie posumowałaś swój ubiegły rok i nas w tym ubiegłym roku i nie tylko ubiegłym bo trwamy razem już wiele lat, przynajmniej niektóre z nas a w tzw międzyczasie przybywa nas trochę, ktoś tam się wykruszał nawet po długiej obecności ( przyczyny były różne, czasem niezrozumiałe dla nas ) ale nowy narybek jest świetny i grupa zrasta się i cementuje bardzo mocno. No właśnie - żeby nowy rok nie przyniósł nam żadnych rozczarowań i strat - poza kilogramami

Maniusiu czy ty dalej na zwolnieniu czy już w pracy? mam nadzieję, że fizycznie już lepiej się czujesz a sprawa z mama jakoś się unormuje i może nie będzie konieczności nagłych radykalnych działań ale jakieś rozeznanie chyba trzeba już robić i zarezerwować ewentualnie kolejkę też nie zaszkodzi

Tyle na razie
    Wysyłam bo czasem coś przycisnę niechcący i wszystko idzie gdzieś tam, nie wiem gdzie ale nie do was a już przed chwilą ukazało mi się pytanie czy na pewno chcę wyjść z tej strony - oczywiście nie chciałam ale czasem komputer nie pyta a działa...
    marti38 and Agnieszka111 like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Hej
    ja juz w pracy, jeszcze trochę kaszlę, ale nie jest juz najgorzej
    Z mama też trochę lepiej, ale nie do końca, zastanawiam się czy wróci do stanu sprzed szpitala, ale co dzień jest z lekka lepiej więc może....

Piękne zrobiłyście podsumowania, porównanie do pajeczyny bardzo trafne...
    trochę mi się przykro zrobiło, ale to znaczy że ciągle jest nad czym pracować, choć i tak nie wątpiłam że jest inaczej.
    Marti , noż istny cyrk u ciebie, ja pamiętam pierwszą i jedyną ruję u mojej kici, tez jakaś taka młoda była, noc nie przespana...
    Atypowego nie widziałam, ale mam na liście do obejrzenia
    Wczoraj obejrzeliśmy film " Ostateczne rozwiązanie" Film na faktach, pokazujący tajne spotkanie oficerów SS i innych Niemców w służbie Hitlera obradujących jak pozbyć się wszystkich Żydów z Europy, dyskusje czy pół żyd lub Ćwierć Zyd to też Żyd itd. akcja całego filmu w zasadzie dzieje się w jednym pokoju, jednak film jest dośc przerażający, rozmowy o komorach gazowych i egzekucjach odbywające się przy posiłku...
    Marti, życze Ci szybkiej operacji bez komplikacji tuz po pobycie w Kołobrzegu , mojej Marcie jak pościągali śruby to nie miała żadnych bóli, ale pewnie każdy przypadek jest inny. Ale mogłabyś miec tak samo.
    I wszystkim i każdej z osobna życze najlepszego w Nowym Roku
    Apropo postanowień - mam kilka , i trzeba je od razu wcielac w życie
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 02-01-2019 o 15:51

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Mój kot to szlachcic z domieszką przytulasa
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Wróciłam do domu, piję herbatkę i zaglądam co u was słychać. Maniusiu, dlaczego zrobiło Ci się przykro?
    Pajęczyna bardzo trafna, choć trochę martwią mnie te cienkie lub porwane nici. Wolałabym żeby były grube i nie do zerwania
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 02-01-2019 o 17:28
    marti38 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów