Strona 2615 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1615 2115 2515 2565 2605 2613 2614 2615 2616 2617 2625 2665 2715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,141 do 26,150 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

A u nas nie ma wolnego na badania, po badaniach trzeba do pracy przyjechać, jak jest np na 11 to się przyjeżdza do pracy, jedzie na badania i wraca
    marti38 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Nam przysługuje wolne i jeszcze jak mam pozostałą cześć w czwartek, to też mam wolne
    maniusia72 and marti38 like this.

Mieszka w
    Częstochowa

super masz, wczesniej się nie zastanawiałam jak jest w przepisach.. ciekawe
    no niestety , sprawdziłam i maja prawo do zmuszenia do pracy, szkoda
    marti38 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Mają. U nas dyrka robi zastępstwa na cały dzień i mamy święty spokój
    marti38 lubi to.

Mieszka w
    Częstochowa

Jeszcze w kwestii karczocha. łykam odkąd Terenia poleciła, nie działa na mnie. Od wczoraj pije herbatę z imbirem i kardamonem, jest pyszna
    marti38 lubi to.

Awatar marti38
    marti38 jest teraz aktywny Znany na forum

Dzień dobry Dziewczyny :-)
    Sabinko, fajnie masz ze Skypem i maja rację dziewczyny, że dzięki podejściu Twojej córki, masz z nimi chyba jeszcze większy kontakt, niż gdybyś była tutaj na miejscu. Duzo filmików, zdjęć, jesteś taką codzienną babcią i to jest bardzo fajne.
    Fajne jest tez to, że chyba dość często z J. gdzieś jeździcie na wycieczki albo spacerujecie. Na spacerach przy okazji możesz wykorzystać swój nowy gadżet Też mi się wydaje, że w zdecydowanych kolorach jest Ci do twarzy, w tej czerwonej czapce wyglądasz ślicznie!
    Zszokowałaś mnie terminem przysposobienia pokoju na łazienkę – 10 dni? Strasznie krótko, a ponieważ lubie podglądać remonty, to mam nadzieję, że (za zgodą córki oczywiście) będziesz mogła pokazać stan przed i po. No i ciekawa jestem, jak się będą dogadywać dziewczynki na co dzień w jednym pokoju.

Gruschko, no to jak zwykle jestem ciekawa, jakie cudności tym razem uszyjesz :-) Dżinsowego kubraczka szkoda będzie, bo śliczny jest – ja tam nie zauważyłam, żeby dokonywał żywota No ale wiem, że Ty masz na co dzień i widzisz więcej. Nie wyobrażam sobie Ciebie w czerni i kolorach ziemi, Ty masz cerę jak młoda dziewczyna, ta siwizna wygląda jak od najlepszego fryzjera; babki majątek płacą, żeby mieć taki kolor. Ba! Mój starszy syn marzy o włosach jak Wiedźmin i ostatnio powiedział, że „ta Twoja koleżanka z Gdyni ma zajebiste włosy” Rozumiesz sama, że u młodzieży to komplment No i przy takich warunkach aż się prosi o cukierkowe kolory, w których tak fajnie wyglądasz.
    Po soku z jabłek i po jabłkach tez dostaję jakiejś manii i jestem wściekle głodna. Modyfikacja diety bardzo mi się podoba i trzymam kciuki za jej trzymanie.

Agnieszko, szacunek wielki za sumienne zrzucanie poświątecznej nadwyżki. Ty jesteś chyba jedyna z nas, której świętowanie nie przeciągnęło się do pierwszych dni stycznia – a przynajmniej wszystkie narzekamy na poświąteczną zwyżkę, a tylko Agnieszka chwali się spadkami. Jest jeszcze Tereska, ale tu to ja się bardziej martwię o ten brak apetytu.
    Wcale się nie dziwię, że nikomu nie chce się planu robić, skoro za tym nie idą żadne profity. Szkoda, że jest tak to rozwiązane – myślałam, że zajmuje się tym dyrekcja, albo jest jakaś premia za ułożenie. I jak się skończyło? Dałaś się wrobić? W kwestii dyrektorowania; jeśli czujesz, że już nie chcesz się tym zamęczać, to nie zwracaj uwagi na prośby nauczycieli, będziesz miała więcej czasu na życie :-)

Krysiu, ja też tęsknię za Twoimi długimi, uważnymi wpisami, ale wiem, że taka praca i nic nie poradzisz. Jak odejdziesz drugi raz na emeryturę, to będziesz miała więcej czasu
    Mam nadzieję, że uda Ci się kupić ciepły polar albo sweter i nie będziesz marzła podczas spacerów. No właśnie kwestię maszerowania musze przemyśleć dojazdowo, bo rezerwując mieszkanie, nie braliśmy pod uwagę tego, że będziemy latac na piechotę po Kołobrzegu. Nad morze samochodem a potem spacer – a teraz nam się droga wydłuża, więc musze porządnie przemyśleć, czy na pewno pociąg to dobre rozwiązanie, bo dobrze byłoby mieć samochód na miejscu. A może ja po prostu jestem tak przyzwyczajona, że po mieście poruszam się tylko samochodem? A Wam długie spacery nad morzem nie będą przeszkadzać?

Magda, cieszę się, że przyjeżdżasz :-) Mój nr telefonu chyba masz, więc odezwij się w sprawie zwiedzania.
    Tradycja świętującej Befany fajna i kolorowa :-) Czy to znaczy, że włoskie dzieci dostają prezenty w Boże Narodzenie i potem z okazji Befany?

Teresko, bardzo mi się podoba to, co przeczytałam o Twoim fajnym postrzeganiu samej siebie – co prawda okoliczność była smutna, ale Ty ładnie o sobie samej napisałaś, że dobrze wyglądałaś. A ta męska sympatia wolna jest może? ;-)
    Dobrze, że badania w normie, ale niepokoi mnie i ta krew z nosa i Twój ogólny spadek apetytu. Nie myślałaś o tym, żeby na razie odpuścić sobie soki i imbir?
    Czy migawka to rodzaj biletu miesięcznego rocznego?
    Jak zwykle Twój opis Brownie jest bardzo plastyczny – tak to ujęłaś, że aż serce pękało nad losem biednej kotki, której karton zabrano Wiem, że koty mają u Ciebie jak w puchu (te działkowe też i mam dla Ciebie za to ogromne serce i szacunek, że Ci się chce jechać kawał drogi i je dokarmiać), no ale piszesz bardzo sugestywnie :-)

Kasiu, w kwestii prezentów dostosuję się oczywiście, ale myślę że to spotkanie od początku spontaniczne, pączkowało i rozwijało się w różny sposób. Nie wiadomo do końca, kto będzie a kogo nie. Tak naprawdę dopiero teraz jest ustalony skład (chyba że Agnieszka lub Maniusia jednak się skuszą i będą mogły?). Może naprawdę zostawmy prezenty na czas, kiedy każda z nas będzie mogła się do tego przygotować – nie, nie chodzi o pieniądze, a o uważne pomyślenie o kimś.
    Nie chcę, żeby Ci było przykro, więc może zróbmy kompromis, taki jak zaproponowała Krysia?
    Wydaje mi się, że to najlepsza opcja :-)
    Skoro zima trwa w najlepsze, to chyba tęsknisz za swoim ogródkiem? Czy to jest czas na przycinanie różnych rzeczy teraz?

Maniusiu, mam nadzieję, że ten tydzień będzie dla Ciebie mniej pracowity i uda Ci się popisać na forum.

W kinie w weekend nie byłam, 2 dni właściwie przeleżałam – dałam się tylko mężowi wciągnąć w oglądanie na laptopie świetnego serialu o prawnikach. Bardzo lubię oglądać seriale branżowe, szczególnie polskie, bo wtedy punktujemy głupoty – Przemek w „Prawie Agaty” co chwilę mówił: to tak wcale nie wygląda, taaaaa….. rozprawa jutro Ja podobnie mam z serialami medycznymi, nie konkretnie o kwestie merytoryczne, bo lekarzem nie jestem, ale kwestie organizacji; czasem aż oczy bolą od głupot i nieprawdopodobnych sytuacji.
    Do kina idę dzisiaj po pracy, najprawdopodobniej również na „Zabawa, zabawa”, bo dla mnie wszystko, w czym gra Agata Kulesza jest warte obejrzenia. Bardzo jestem ciekawa Agnieszko Twojego zdania na ten temat.
    Byłam w piątek i idę dzisiaj też do ulubionej kafejki obok pracy na pyszna kawę, chyba najlepszą w Wwie. Lubię atmosferę tego miejsca, po pracy na godzinkę z kimś znajomym tam posiedzieć.
    I wcale, ale to wcale na lubienie tego miejsca nie wpływa fakt, że właścicielem jest niesamowitej wręcz urody Syryjczyk, przesympatyczny człowiek, który większą część dnia siedzi tam i rozmawia z gośćmi. Ja z nim nie gadam, tylko sobie patrzę

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez marti38 Zobacz posta
    Ty jesteś chyba jedyna z nas, której świętowanie nie przeciągnęło się do pierwszych dni stycznia – a przynajmniej wszystkie narzekamy na poświąteczną zwyżkę, a tylko Agnieszka chwali się spadkami. Jest jeszcze Tereska, ale tu to ja się bardziej martwię o ten brak apetytu.
    sorki, ja tez pisałam że mi spadło 1,5 kg
    marti38 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Maniusiu, ja nie widziałam że pisałaś, zwykle nie przeoczam takich rzeczy teraz chciałam znaleźć i tez nie zobaczyłam ale bardzo Ci gratuluję. Dobrze zaczęłaś rok
    marti38 lubi to.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Bo to chyba ba apce bylo
    Ja pamiętam,ale to chyba z powodu choroby nie moglaś jeść,,dlatego Marti nie pisała o spadku
    .
    marti38 and Agnieszka111 like this.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Jakoś mi dzisiaj dzień przeleciał nie wiadomo na czym...no właściwie wiadomo - na jedzeniu
    A teraz zbieram się na spotkanie z koleżankami w restauracji. Oj ciężka jest dola człowieka, który chce schudnąć ale mu nie wychodzi
    Tyle dobrego, że polatałam trochę, tzn ponad 5 km a teraz teraz idę piszo 20minut w jedna stronę, niby niewiele ale jednak Marti wszędzie jeżdzi samochodem a ja wszędzie albo prawie wszędzie chodzę pieszo, jak jestem sama z J. tez jeżdżę. Tak a propos samochodu to po wczorajszej przygodzie z przewożeniem auta J. z Mielna autko już naprawione, błaha sprawa i tyle "atrakcji" "Najciekawiej" było jak zrywała się dwa razy lina do holowania samochodu J. a był holowany przez samochód jego kuzyna, w holującym samochodzie ja panikara jako pasażer oba samochody stanęły na ruchliwej drodze z Mielna a ruch był duży, dobrze, że był akurat zjazd na posesję i tam zepchnęliśmy samochód ( tak tak, ja też pchałam) i można było czekać na lawetę. Droga była ta wycieczka do Mielna - 200 holowanie i 80 naprawa. Janusz wiele rzeczy potrafi zrobić sama ale nie w takich warunkach i nie w takim miejscu...
    Pytacie jak Maja przyjęła Franię w swoim pokoju. Podobno super i tak im się spodobało spanie w jednym pokoju, że wczoraj chciały iść spać już o 16
    Marti zdjęć z pokoiku Frani nie mam ale to malutki pokoik był z oknem połaciowym ( chyba tak to się zwie). Było tam łóżeczko małej ( spore), fotel kiedyś do karmienia a potem do siedzenia, komoda z szufladami a na wierzchu przewijak i nieduża szafa, ot i wszystko. I tam ma być łazienka - z prysznicem tylko, bez wanny. Jak będzie zrobiona łazienka to na pewno obfotografuję jak tam będę.
    marti38 and Agnieszka111 like this.

Uprawnienia umieszczania postów