Strona 2676 z 2691 PierwszyPierwszy ... 1676 2176 2576 2626 2666 2674 2675 2676 2677 2678 2686 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,751 do 26,760 z 26907
Like Tree66285Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

marti38 lubi to.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Maniusiu, a ten sok z kapusty to był z kwaszonej czy z surowej? I na co on ci pomaga?
    Tingoo sok piłam z kiszonej, pomaga na zaparcia.
    No i z koncertu nici bo Aga zapomniała że się ze mną umówiła! Tak Krysiu to ta od mojej sprawy.
    Tak się zezłościłam że pojechałam jeszcze raz na siłownię, więc wczoraj mam zaliczoną dwa razy i raz w sobote. Kupiłam Marcie taka wejściówkę na 3 dni to jeszcze dziś i jutro ze mną pójdzie. Jej sie karnet nie opłaca bo w domu jest tylko do 18-tego, a te dwa tygodnie gratis tez nie moze wziąć bo już raz korzystała w grudniu.
    A waga dziś znowu lekko w góre jak na zlość
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 11-02-2019 o 09:05
    marti38 lubi to.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Jadę na angielski i do kotów na działkę. Za cierpliwe znoszenie moich dylematów dzięki. Ważny jest dla mnie inny punkt widzenia bo swój i Kasi znam
    maniusia72 and marti38 like this.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Maniusiu mnie na nadkwaśność i helikobacter zalecali sok z kapusty ale świeży. Zwiększ ilość treści pokarmowej i wody. Przy poceniu się na siłowni organizm się odwadnia.
    Na początku ćwiczeń jest przyrost masy mięśniowej a spalanie tkanki tłuszczowej. One są o innej gęstości i upakowaniu. Przyrost tkanki mięśniowej jest korzystny bo on ci zwiększa zapotrzebowanie kaloryczne tj mając większą tkankę mięśniową możesz więcej energii spalać. Najgorszą rzeczą przy odchudzaniu to jest zbyt restrykcyjnym " niejedzeniem " spowolnić metabolizm i jeszcze spalić sobie mięśnie. Dlatego ruch i ćwiczenia są tak ważne dla odchudzania.
    Czytałam , ze po porządnym treningu no tkanka tłuszczowa zaczyna się spalać po 20 mi treningu, kiedy spalimy zapas podręczny glikogenu w wątrobie dlatego tym sportem też trzeba sobie dać w kość
    Mnie dywanikowe akcje samodzielne niewiele dają. Sama siebie w tempie takim żeby puls wszedł na odpowiedni poziom uderzeń nie za bardzo umiem utrzymać. W grupie, a zwłaszcza na dynamicznej zumbie zdecydowanie łatwiej.Mankusiu bardzo mi się podoba twoja obecna akcja. Tylko pamiętaj, że 50%za tobą. Drugie to konsekwencja i wytrwałość kilkunastotygodniowa.Trzymam kciuki.
    marti38 lubi to.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzien dobry.
    Uwaga uwaga, ogłaszam koniec obijania się. Rusza joga w klubie osiedlowym (po przerwie) więc idę na zwiady.

Mieszka w
    Częstochowa

Super Sabinko, ja się dziś waham czy iśc na Joge czy na zdrowy kręgosłup
    a co u Mai?
    marti38 lubi to.

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Drugie to konsekwencja i wytrwałość kilkunastotygodniowa.Trzymam kciuki.
    O własnie Tereniu, żeby się ten stan utrzymał. przyznaje że mi tez zdecydowanie lepiej idzie w grupie, choć miałam okres dość długi że super mi się ćwiczyło przy YouTubie z Chodakowską, teraz mi to średnio odpowiada.
    Tkanki mięśniowej o dziwo ma bardzo dużo, budowę mi opisali jako muskularną ( koń by się uśmiał) ale to dobrze, bo coś tam zawsze się z tej tkanki spali przy ćwiczeniach.
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 11-02-2019 o 10:57
    marti38 lubi to.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

To dobrze Sabinko, że rusza joga. Ty masz do niej talent. Byłaś chyba najelaastyczniejsza w grupie
    A żeby cię takie bolaki jak mnie czy Anię nie atakowały to joga jest świetna właśnie na kręgosłup, postawę, stawy.Ja chyba już za dużo mam tych aktywności i nie chcę się zagonić ale może ta joga byłaby lepsza niż 3 gimnastyka.Waham się.
    Ostatnio edytowane przez TinnGO ; 11-02-2019 o 14:16

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry wszystkim
    Tak się sporcicie,że zaczęłam w necie sprawdzać możliwości w swoim mieście,kto by pomyślał...
    Sabinko już zaczęłam Genialną Przyjaciółkę,zapowiada sięnieżle,a pozostałe trzyna półce czekają.
    Miłego dnia Zawzięte,ja lecę na Dzień Babci i Dziadka do jednej z wnuczek,jutro do drugiej;spóznione,bo u nas były ferie...

Mieszka w
    Częstochowa

Tak kusicie tą przyjaciólką, musze sprawdzić czy u mnie w bibliotece jest... Poczytam jak skończe Mroza Nieodnalezioną
    marti38 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów