Strona 2731 z 2805 PierwszyPierwszy ... 1731 2231 2631 2681 2721 2729 2730 2731 2732 2733 2741 2781 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 27,301 do 27,310 z 28049
Like Tree68135Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Beverly
    Beverly jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    8

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

rozumiem, że to do mnie......
    Małe to rozumiem Mia? wymiziaj za uszami ode mnie...
    a w takiej sytuacji to trudniej się pozbierać, to fakt. cofam, co powiedziałam.....
    marti38 and Agnieszka111 like this.
    NIE DAJMY ANIOŁOM ODLECIEĆ, NIE DAJMY SKRAŚĆ SOBIE SKRZYDEŁ
    bieganie zaczęte wiosna! cel nr 1 na ten rok: 5K w 30 minut (póki co 3K)
    NAJWYŻSZA WAGA: 99,5! (2016)
    / OBECNA WAGA: 96,3/ CEL 1:WYJŚCIE Z OTYŁOŚCI (81,5)/CEL 2: 68
    https://forum.jestemfit.pl/xxl-20-kg...ml#post3524786

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

depositphotos_113551198-stock-photo-coffee-cup-on-table-with.jpg

witam w piekną słoneczną środę !!!!

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam i ja!
    Piekne dzieki Maniusiu za te ogromna wiosenna kawke!

https://forum.jestemfit.pl/tylko-zalogowanych-uzytkownikow/16428-zycie-diecie-dieta-cale-zycie-druga-odslona.html

Mieszka w
    Częstochowa

Faceci są okropni - wymieniają "starą" żonę na młodszy model, wszyscy powinni kończyć jak Marcinkiewicz, może wtedy by coś się nauczyli.

Mieszka w
    Częstochowa

Wczoraj na indoor walking było pól na pół panów i pań, dziwne to bo panowie przeważnie na siłowni siedzą a nie na zajęciach...

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Maniusiu widocznie panowie zmieniają pomału swoje preferencje sportowe
    Marti mam nadzieję, że mała pokrojona bida już lepiej się dzisiaj czuje.
    Beverley ja audiobooków prawdę mówiąc jeszcze nie słuchałam - żadnego. Wiem, że Krysia dużo słucha. ( chyba?) Wolę zdecydowanie książki i to też tradycyjne - papierowe Na szczęście też mam dobrze zaopatrzona bibliotekę. Wina też lubię ale preferuję czerwone raczej półwytrawne niż wytrawne.
    Agnieszko wspomniałaś, że czasem masz podejrzenie, że może cię ktoś czytać ze znajomych, to już teraz po takich podejrzeniach nasza Krysia kochana nic o sobie nie napisze.
    Krysiu dobrze, że pomalutku ręka dochodzi do siebie. Teraz dobra rehabilitacja i miejmy nadzieję, że będzie jak było przedtem
    Marti długo ta twoja koleżanka zbiera się po odejściu męża ale skoro wybrał inną - młodszą to chyba nie ma czego żałować, nie jest wart tego 6-letniego rozpamiętywanie ale wiem, że to łatwo powiedzieć a trudniej zrealizować. Super, że ty świetnie realizujesz się i łapiesz energię na zumbie a potrzebujesz jej dużo bo dużo się u ciebie dzieje. Mam nadzieję, że jutrzejsza wizyta trochę rozjaśni ci przyczyny częstych bólów głowy.
    Kasiu no niestety często tak jest, że dzieci mieszkają daleko od rodziców i opieka nad nimi często jest trudna do zrealizowania. Ja mieszkałam z ojcem przez 15 lat, do jego śmierci i nie zawsze było różowo. No ale życie jest piękne ale niestety nie zawsze. z drugiej strony Moja jedyna córka mieszka daleko i nie wiem co będzie gdybym ja zachorowała albo coś się ze mną złego działo. Tam na pewno nie pojadę bo jednak najlepiej czuję się w Polsce.
    Maniusiu cieszy mnie, że trochę lepiej układa ci się z mamą i masz teraz trochę spokojniej w tej dziedzinie.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie
    Maniusiu, a cóż to za wiosenna kawka?
    Dzisiaj tylko wam pomacham, popisać spróbuję jutro

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Dobry wieczór

Ostatnio trudno zebrać mi się za pisanie, mam dużo spraw na głowie, a jak mam czas, to muszę odreagować albo przy książce, albo przy muzyce, ale teraz może uda mi się napisać choć trochę

Sabinko, ależ to tylko podejrzenia i to tylko dotyczące mnie, więc Krysia nie musi się obawiać , ja zresztą też mam to w nosie, bo i tak na forum nie napiszę nic, czego w pracy bym nie powiedziała a jak specjalne wprowadzę w błąd, to na apce wam sprostuję

Sabinko, to co napisałaś o odległości od córki jest mi bardzo bliskie, bo oczywiście nie da się porównać odległości z Wrocławia do tej, która dzieli Was, to zawsze jest to odległość, której nie da się pokonać w 10 minut w razie potrzeby Miejmy zatem nadzieję, że nie będziemy nigdy pomocy potrzebowały

Maniusiu, widocznie panów zainteresowały panie na indoorze

Marti, dość długo trwa rozpacz Twojej koleżanki, ale tak naprawdę sama nie wiem, jak ja odnalazłabym się na jej miejscu szkoda dziewczyny Może tak jak Krysia pisze, potrzebne jest tu bardziej radykalne działanie.

Bardzo dziękuję, że jednak nie zaproponowałaś mi przytycia do sukienki Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-dziekujacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0005.gif, niestety muszę w dużej części ją spruć więc na razie straciłam do niej serce, ale wrócę na pewno, bo nie lubię zostawiać niedokończonych spraw.
    Zdjęć ogrodu nie zrobiłam, ale to jest jakiś pomysł i spróbuję zrobić jutro

Krysiu, o nie, tak dobrze to nie ma ...do ogrodniczki to mi baaaardzo daleko , zdecydowanie bliżej mi do Tereski, która lubi mieć porządek w ogródku, dlatego pracuje tam w pocie czoła, co nota bene też nie ma miejsca aż tak w moim wypadku , niż do Kasi, która to po prostu lubi
    Ciesze się, że z ręką lepiej

Wasz zapał do angielskiego jest porażający, ale mam nadzieję, że mnie szczęśliwie ominie

Do jutra
    kasiaogrodniczka and marti38 like this.
    1.01.2016

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

pobrane (3).jpg

Dzień dobry
    kasiaogrodniczka and marti38 like this.
    1.01.2016

Mieszka w
    Częstochowa

Przyszłam ostawić kawę a kawa już jest
    Fajnie, dzięki Aga
    wczoraj dostałam dość mocnej migreny, więc musiałam się położyć i zajęcia na które planowałam iść niestety przepadły, mam nadzieję że dziś się uda

Uprawnienia umieszczania postów