Strona 2811 z 2843 PierwszyPierwszy ... 1811 2311 2711 2761 2801 2809 2810 2811 2812 2813 2821 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,101 do 28,110 z 28429
Like Tree68485Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Poczytałam Was troszku dzieffczęta i pozdrawiam

Krysiu miałam przed laty bardzo podobną "przygodę" i również w Biedronce...
    Portmonetkę z zawartością spisałam już na straty,zastrzegłam kartę w banku.
    Następnego dnia poszłam,żeby dowiedzieć się o wynik przeglądu moritoringu.
    Pan ochroniarz poinformował,że nie widać na zapisie żebym została okradziona,
    po czym zaczął wypytywać o kolor itd ...i pokazał "zgubę" w siateczce
    wózka wnuka;wózka,który kilkukrotnie był przeszperany przeze mnie,córkę i zięcia
    Pan ochroniarz dostał ode mnie pochwałę z podziwem kwiatka i bombonierkę...

Sabinko bardzo się utożsamiam z Tobą,bardzo...próbuję teraz z "Metodą jednego dnia",
    którą to książkę czytam kolejny raz i miałam ją ze sobą w Kołobrzegu,no ale przecież
    tam nie było czasu na czytanie...metoda prosta wręcz banalna:nie być na diecie,nie
    tworzyć planów jedzeniowych a skupić się tylko i wyłącznie na dniu dzisiejszym,żeby
    w ten jeden dzień okiełznać siebie i swój apetyt...

Powodzenia i narka
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

O, fajne to Kaniu ja to stosuję zawsze przy wo
    1.01.2016

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Dzień dobry.
    Widzimy wszystkie, że na naszym forum już nie jest tak jak kiedyś. Różne są tego przyczyny. Moja to oczywiście to o czym niejednokrotnie pisałam, czyli pisanie w dwóch miejscach. Ale druga, chyba ważniejsza przyczyna to co innego.

Osoby ktore to tej pory były dla siebie wsparciem i miałam wrażenie, że się przyjaźnią stały się dla siebie nie do zaakceptowania. Przez to już nie jest tak jak było i chyba już nie będzie. Pojawiły się niedopowiedzenia, pretensje, ciche, czasem głosne, docinanie sobie wzajemne... Każda z nas jest inna ale do tej pory sznowałysmy te swoją inność, starałysmy się zrozumieć te nasze róznice. Jeżeli któraś z nas kogoś uraziła to mam nadzieję i głeboko w to wierzę, że zrobiła to niechcący, nie to było jej celem.
    Może czasem niektórym z nas się wydawało, że za bardzo naciskamy, za bardzo pytamy a nawet dopytujemy się o coś ale na pewno robimy to w dobrej wierze i w trosce o kogoś i na pewno nigdy żadna z nas nie chciała świadomie skrzywdzić czy urazić innej.
    Uszanujmy to, że jesteśmy juz tyle czasu razem i jak się da odpuśćmy sobie te wzajemne żale. Starajmy się zrozumieć drugą stronę. Wiem, że jest to bardzo trudne ale mądre z nas wszystkich kobiety i może uda się sprawę jakoś rozwiązać.
    Dzien dobry!

Pozwolcie, ze wroce jeszcze raz do tematu poruszonego w poscie Sabinki...
    Sabinko kochana, pieknie to wszystko opisalas i czytajac twoja wypowiedz zadalam sobie pytanie czemu znowu nasza grupa ma problem?
    Doszlam do wniosku, dlugo analizujac to co sie dzialo kilka miesiecy temu i to co sie dzieje teraz, ze zrodlem trwalosci tej naszej naszej malej spolecznosci na forum jest stosowanie sie jej poszczegolnych czlonkow do zasad dzialania grupy.
    Owszem, jestesmy rozne, i w tej roznosci zostawiamy kazdej osobie margines wolnosci na jej indywidualnosc.
    Ale nie zgadzamy sie na nieszczerosc i proby manipulowania. Nie godzimy sie rowniez w razie konfliktow miedzy poszczegolnymi czlonkami na dzialania prowadzace do rozlamu w naszej grupie. Docinanie sobie w postach, rady, ktore zamiast pomagac powoduja przykrosc a przede wszystkim telefonowanie czy pisanie na priv w celu zjednywania sobie sprzymierzencow doprowadza do podzialu na strony. A podzial na strony konfliktu do pierwszy stopien do podzialu calego watku.

Gruszko- gdy po dlugim milczeniu wrocilas jak gdyby nigdy nic na forum, po uprzednim zniknieciu bez slowa z apki, mimo, ze bylam zdumiona iz nie powiedzialas nawet slowa wyjasnienia tej z nas, ktora wszystkie uwazalysmy za najblizsza ci osobe na naszym watku, od razu przywitalam cie i zaproponowalam wejscie z powrotem na whatsapp.
    Odrzucilas to krotko tlumaczac, ze narazie zostaniesz tylko na forum.
    Z czasem jednak sila rzeczy, poniewaz nie bylas informowana o czym rozmawiamy na apce zaczelas drazyc i robic podchody tlumaczac niektorym z nas motywy twego postepowania i jednoczesnie zarzucajac innym czlonkom grupy narzucanie sie nierespektowanie twego prawa do tajemnic etc etc.
    Wchodzilas na forum piszac lekko i przyjemnie o diecie ale jednoczesnie skarzylas sie, ze przytlamszamy cie nasza zbytnia troska i dociekliwoscia. Wyznalas nawet, ze kiedys forum bylo lepsze, bo mniej zobowiazujace i spowokowalas nawet Krysie, ktora ma anielska cierpliwosc, do zaproponowania ci-to poszukaj sobie innej-mniej ograniczajacej grupy.

Ostatnio nie czulam sie najlepiej. Napisalam dziewczynom na apce, ze chyba musze zrezygnowac ostatecznie z forum. Ich reakcja i troska zaskoczyly mnie zupelnie i zrozumialam, ze absolutnie nie chce stad odchodzic, bo to tutaj sa osoby, ktore sa mi tak bliskie jak najblizsza rodzina.

Wszystkie troszczymy sie wzajemnie o siebie. I dlatego nasza przyjazn trwa tyle lat.

Jesli ktos tego nie chce nie musi z nami byc... kazdy ma wolna wole...
    Ostatnio edytowane przez kasiaogrodniczka ; 02-06-2019 o 15:33
    maniusia72 lubi to.

https://forum.jestemfit.pl/tylko-zalogowanych-uzytkownikow/16428-zycie-diecie-dieta-cale-zycie-druga-odslona.html

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witam w ten piękny, cieplutki i bardzo słoneczny dzień. Pogoda aż zaprasza na spacer, więc na pewno się skuszę .

Agnieszko i jak ja zagubiona dusza mam Ci nie gratulować . Pewnie, że gratuluję! Jeszcze tylko jakbyś przesłała trochę tych fluidów wspierających odchudzanie to byłoby super . Twoja papierologia robi ogromne wrażenie i bardzo współczuję. A Kuba naprawdę ma imieniny w Dzień Dziecka / No to trochę pokrzywdzony . Spóźnione ale serdeczne życzenia dla niego. Ciekawa jestem występu Szpaka, też go lubię i na pewno również chętnie bym się wybrała.

Maniusiu, też wolę kupować dzieciom to, co sobie wybiorą. U mnie jednak oprócz tych nieszczęsnych słodyczy w tym roku ponownie podstawka pod laptop (ta podstawka, którą testowała dla mnie z takim poświęceniem Terenia ). Niestety złamała się boczna rączka i nie dało się naprawić, a córcia już bez tej podstawki to prawie jak bez ręki, tak więc druga zamówiona. Fajnie, że koncertowo będzie się działo. Chyba też powinnam się rozglądnąć za czymś u nas.

Sabinko, będzie ok.

Kaniu, faktycznie podobna historia i trochę niesamowita, prawda? A przy okazji uświadomiłaś mi, że w tym całym stresie miałam wiele różnych pomysłów, ale zupełnie nie wpadło mi do głowy, że w sklepie jest coś takiego, jak monitoring! Dobra wiedza na przyszłość, ale oby się nikomu już nie przydała.

Czytam, że szykujcie się na siedmiodniówkę. A niech tam - też w to wchodzę . Czyli co, od jutra?
    maniusia72 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Krysiu, ja zacżęłam dziś
    1.01.2016

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Ja zaczynam od jutra ale nie ta siedmiodnoowke. Mam diete z witalii. Cos jak u Marti ale pod moje rozmiary i moja porcje ruchu
    Na próbe.a potem zobaczy sie

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Zostały mi jeszcze dwie szklanki wody i porcja truskawek. Jak nic żaby mi sie zalęgną no i na dobre zamieszkałam w toalecie
    1.01.2016

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

images.jpg

Dzień dobry
    Jakie to szczęście, że ja wczoraj siedziałam przy tych owocach w domu siku robiłam dosłownie co minutę mam nadzieję, że przy dzisiejszych warzywach będzie trochę lepiej, bo przecież jestem w pracy. Trudny to był dzień, ale choć zjadłam około 3 kg owoców, to spadek wagi był olbrzymi- oczywiście po pierwsze to zjechała woda, a po drugie, po sobotnim dniu dziecka w jelitach miałam 2 kg jedzenia Wieczorem byłam głodna i obawiam się, że przy tej diecie to norma, więc nie wiem czy długo ją pociągnę, bo odzwyczaiłam się już od poczucia głodu.

No, ale zrobię tak jak pisze Kania- po prostu spróbuję przetrwać dzisiejszy dzień

Krysiu, dziękuję za życzenia dla Kuby tak, ma imieniny w dzień dziecka, ale jeszcze nigdy tego nie odczuł, bo zawsze dostaje dwa prezenty

Dobrego dnia dziewczynki
    1.01.2016

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry dziewczyny!

Nowy tydzien, nowe mozliwosci, nowe rozdanie kart...

TinnGO and Agnieszka111 like this.

https://forum.jestemfit.pl/tylko-zalogowanych-uzytkownikow/16428-zycie-diecie-dieta-cale-zycie-druga-odslona.html

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Hej dziewczyny
    Aga, spóźnione życzenia dla Kuby, Ale mu się fajnie trafiły urodziny
    Kasiu popieram to co napisałaś, nie ma miejsca w grupie na docinki i złośliwości, jak mamy coś do siebie piszemy wprost !
    Dziś pierwszy dzień diety, zjadłam śniadanie - olbrzymie , mam dwa pojemniki do pracy, w jednym sałatkę, w drugim smoothie.
    Śniadanie było dość smaczne ale dziwne - twarożek pomidorowy ( biały ser z koncentratem pomidorowym i przyprawami)
    zobaczymy co dalej i czy mi waga spadnie przy takim jedzeniu
    Agnieszka111 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów