Strona 2817 z 2842 PierwszyPierwszy ... 1817 2317 2717 2767 2807 2815 2816 2817 2818 2819 2827 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,161 do 28,170 z 28411
Like Tree68468Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Oho i znów sie spóźniłam, Aga była szybsza
    Ja czytałam 'Pozytywkę" ale zupełnie inną choć też polecam. Nie pamiętam autora, ale książka jest o węgierskiej prawniczce która broni ojca oskarżonego o to że był zbrodniarzem wojennym. Teraz mieszkają w stanach jednak odnaleźli ich łowcy zbrodniarzy. W toku śledztwa prawda okazuje się troszkę inna niż myślała, jest też świetny film oparty na fabule tej książki:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

No iz nalazłam tą ksiązkę w sieci
    napisała ją Chiel Deborah, jednak książka jest napisana na podstawie filmu a nie film nakręcony na podstawie książki co nie zmienia faktu że oba utwory sa świetne
    Aga Marta tez myśli o zmianie studiów i waha się czy zrobić już tu licencjat czy tez nie, nie naciskam, niech to będzie jej decyzja
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 10-06-2019 o 07:37
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry!
    U nas wolny, mimo iz poniedzialek! Tak mamy dobrze, niby w tym zlaicyzowanym panstwie, ze swietujemy Zielone Swiatki cale dwa dni!
    Wczoraj bylo aktywnie a dzis juz na leniwie...bez zadnych planow i pospiechu. Najbardziej lubie na obecnym etapie zycia taki styl wlasnie.
    Wczorajsza wycieczka sponiewierala mnie okrutnie. Ostatni kilometr szlam jak polamaniec... Moje stopy coraz bardziej odmawiaja mi niestety posluszenstwa... Generalnie jednak odnosze wrazenie, ze ta zwiekszona dawka leku dobrze mi robi. Biore ja w jednym kawalku okolo 8-9 tej rano i jest ok...nie mam juz tego popoludniowo-wieczornego marazmu. Wczoraj po calodniowej wycieczce polecialam jeszcze podlewac ogrod!
    A gdzie bylismy? W opactwie benedyktynow Maria Laach kolo Koblencji. Cudnie tam! I dostalam od meza nowa roze w nagrode za wlozony wysilek wlasnie o tej nazwie Maria Laach... Obeszlam w dwie godziny z rodzina cale tamtejsze jezioro!

Agnieszka111 lubi to.

https://forum.jestemfit.pl/tylko-zalogowanych-uzytkownikow/16428-zycie-diecie-dieta-cale-zycie-druga-odslona.html

Mieszka w
    Częstochowa

Alez tam pięknie Kasiu, I fajnego masz męża, cudna róża

kaniu porcja jest na jeden posiłek, zasadą tej diety jest że trzeba jeść żeby chudnąć, ale szczerze nie daję rady całych porcji wszystkiego, czasem część oddaję mamie, wczoraj np były placki owsiane, wyszło 6, zjadłam 4 i tak juz ostatni na siłę.

A pyszna ryba z sosem z ogórka juz taka wielka nie była, tylko że potem sobie uświadomiłam że miała być do ryżu, hmmm.... już było za późno

Przepis
    Ryba chuda świeża lub mrożona 200 g, Ryż brązowy 90 g (6 łyżek), Ogórek zielony 60 g (0,4 szt.), Cebula 90 g (0,8 szt.), Czosnek 14 g (2 ząbki), Cytryna 30 g (0,4 szt.), Olej 10 g (2 łyżeczki), Przyprawy 4 g (2 szczypty)
    Rozdrobniony czosnek podsmaż z odrobiną soli
    Dodaj szczyptę cukru, pieprz i 1/3 szklanki wody
    Pokrojoną cebulę, ogórka, skórkę z cytryny, imbir dodaj do sosu i gotuj przez 5-10 minut
    Rybę natrzyj olejem i usmaż. Przełóż na talerz, polej sosem i podawaj z ryżem
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 10-06-2019 o 07:43

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Maniusiu, spóźniłaś się i to o prawie trzy godziny Wczorajsze leniuchowanie tak mnie zmęczyło, że usnęłam o 22 a o 4.50 rano obudziły mnie ptaki
    Pozytywka, o której ja pisałam, to jest o dziewczynie ze wsi, która wyszła za mąż z chłopaka z dobrze sytuowanej rodziny w Warszawie.
    Tę Twoją Maniusiu, zapamiętałam, może dziś będzie w mojej bibliotece, to sobie wypożyczę
    1.01.2016

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu, piękne miejsce , no i cudna róża od męża

Współczuję bolącej stopy
    Dla mnie pozbawienie ruchu, byłoby tym, czym dla Ciebie utrata ogrodu...współczuję bardzo. A nie dałoby się czegoś z tym zrobić? nie ma już żadnego wyjścia?
    1.01.2016

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Zazdroszczę wolnego poniedziałku, choć ja akurat je lubię, bo idę do pracy na 12, a wracam o 15, więc luzik
    1.01.2016

Mieszka w
    Częstochowa

A to dziwne Aga bo mi się twój wpis pokazał dopiero jak napisałam mój, może nie odświeżone miałam , nawet byłam zdziwiona że cię jeszcze nie ma
    Agnieszka111 lubi to.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Dawno mnie tu nie było, chociaż ciągle i wszędzie deklaruję się jako miłośniczka naszego forum. Sama nie wiem dlaczego zabierałam się za pisanie jak pies za jeża ale czytać to bym czytała Trochę się tu u nas działo ostatnio, tu i za kulisami ale mam nadzieję, że pomalutku wrócimy do tego co było i będzie się tu działo znowu. Chciałabym bardzo i mam nadzieję, ze na chceniu się nie skończy
    W zasadzie jeżeli chodzi o niby główny temat naszego forum bo to jakby nie było podobno forum o odchudzaniu u mnie jest żle z tej dziedzinie, bardzo źle, nasłu****ę i nasłu****ę i jakoś nie słyszę żadnego kliknięcia w mojej głowie a wiadomo, że odchudzanie zaczyna się od głowy....podobno... bo u mnie jakoś nie chce się zacząć
    Czytam z zazdrością o sukcesach Maniusi, chociaż na razie efektów wagowych brak ale będą Maniusiu, na pewno będą bo masz fajną dietkę a najważniejsze, że trwasz na niej i jeszcze mamie podsuwasz co smaczniejsze kąski. Dzięki przy okazji za fajne, sprawdzone przepisy. Nawet nawa wzorowa w tej dziedzinie Agnieszka korzysta z nich i chwali a ona już jest dla mnie jak ten wzorzec z Sevres tylko nie metra oczywiście a schudnięcia i trzymania wagi.
    Krysia beztrosko może by i wzięła się za jakąś dietkę ale pojawiły się truskawki to czuje się usprawiedliwiona i super Grunt to dobrze się wytłumaczyć
    Kasiu piękne miejsce gdzie byliście z rodzinką i pięknie, że tak razem spędzacie czas jak tylko macie takie możliwości, młodzi rzadko chcą tak przebywać z rodzicami, zwykle mają swoje towarzystwo i często przedkładają je nad wędrówki ze starszyzną. Pięknie wychowaliście te swoje dzieciska
    Agnieszko czy twoja Adelka zaganiała ludzi i samochody na tym waszym "pastwisku" szczekając i ujadając czy robiła to po cichu? Jestem ciekawa bo lubię psy ( chociaż jestem kociara) ale nie znoszę jak psy ujadają bez przerwy i bez powodu. Lubię ciszę i nic na to nie poradzę
    Pewnie, ze się stresujesz widząc jak Kuba się trochę miota z tym ewentualnym nowym kierunkiem studiów ale może zadecyduje o tym kiedy skończy się sesja? Wiadomo, że to musi być jego decyzja ale wy jako rodzice na pewno jesteście wspaniałym wsparciem dla niego.
    TinnGo mam nadzieję, ze jednak nas to zupełnie nie porzucisz
    Agnieszka111 lubi to.

TinnGo co do angielskiego to wiesz, że ja dokładnie takie zdanie mam na temat kursów na jakie chodziłam. Teksty były jakieś z sufitu a nie życiowe, np. o wyborze Obamy na prezydenta, nurkowaniu głębinowym, wspinaczce wysokogórskiej i fotografii dagerotypowej ( cokolwiek by to było ) i jej twórcy. To jedne z wielu. Co z tego, że umie się odpowiadać na pytania do czytanki o np. podanych tematach ( mając przed sobą tekst czytanki najczęściej) jak nie potrafi się sklecić prostego zdania czy zapytać o jakieś podstawowe sprawy...Dlatego dałam sobie spokój z kursem.
    Marti ma śmiałość w mówieniu bo gada jak najęta na swoim angielskim ( nieważne że jak Kai ale gada a ja jak nie wiem, nie jestem pewna jak coś powiedzieć czy wypowiedzieć poprawnie jakieś słowo to nie mówię nic) a ja mam blokadę i ty TinnGo chyba też. Ja mam od czasu do czasu kontakt z żywym angielskim i powinno mi być łatwiej ale niestety nie jest...
    Ale jestem leń i nic nie robię jak jestem w Polsce a powinnam.
    Agnieszka111 lubi to.

Zapomniałam o Marti pisząc o sukcesach w odchudzaniu. Pięknie ćwiczysz Martusiu na różnorodnych zajęciach i stosujesz się do dobranej specjalnie dla ciebie diety to i efekty też będą a w zasadzie już pomalutku są.
    Różne macie metody : dieta od dietetyczki około 2000 kcal, dieta z portalu dietetycznego 1800 kcal, kajecik z sumiennymi notatkami, radość z choćby jednego udanego dnia a nie używanie słowa dieta, jedzenie mniejszych porcji, coś w rodzaju Dukana - pięknie Widać każda metoda dobra, może nie każda dla każdego ale jednak coś tam robicie, jedne mniej, inne więcej i to się chwali. Nie dajemy się i walczymy. Tak zagrzewam do boju to może i u mnie coś kliknie w końcu.
    Agnieszka111 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów