Strona 2818 z 2843 PierwszyPierwszy ... 1818 2318 2718 2768 2808 2816 2817 2818 2819 2820 2828 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,171 do 28,180 z 28429
Like Tree68485Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Ja Sabinko tez niby cos robie, ale bez efektow. Waga od dluzszego czasu w okolicy 85 kilo! duzo za duzo! co najmniej 10 kilogramow!

Agnieszko- no niestety na moje stopy nie ma lekarstwa... Mozna by operowac, ale na to sie nie zdecyduje...

Znalazlam fajny artykul o stopach:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Agnieszka111 lubi to.

https://forum.jestemfit.pl/tylko-zalogowanych-uzytkownikow/16428-zycie-diecie-dieta-cale-zycie-druga-odslona.html

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Dzień dobry

images (1).jpg

Wczorajsze kijki, to był hardcore, ale dałyśmy radę przejść prawie 8 km. Ciekawe, czy odważymy się w środę chociaż w moim parku jest zupełnie nieźle, bo trochę chłodu od rzeczki i sporo cienia, to temperatura robi swoje. Ale z drugiej strony, takie pokonywanie siebie jest super Zresztą było sporo biegaczy i chodziarzy.

Kasiu, przecież Ty młoda kobitka jesteś, dlaczego nie chcesz operacji? Ryzykowna jest? Jeśli tak, to rozumiem.

Sabinko, Kasiu, trzymam kciuki za wasze odchudzanie. Jeśli tego chcecie a wczoraj przeczytałam, że tak, to trzymam je bardzo mocno. Dawno nic na ten temat nie pisałyście, więc myślałam, że dobrze jest jak jest ( i to też jest w porządku, bo to w końcu nam samym ma być przede wszystkim dobrze, a nie innym), ale jeśli nie to mocno będę was wspierać

Sabinko, nasza sunia zagania po cichu. Przyczaja się, a potem jak błyskawica rusza naprzód, więc ten ewentualny szczek, to by ją zadławił
    Pies mojej córki( ta sama rasa), to jest taki szczekacz, że choć przecież obcy, to znany niestety na całym osiedlu. Ale on szczeka towarzysko- tylko wtedy gdy jest sam na podwórku. Wystarczy, że ktoś do niego wyjdzie potrenować z nim, od razu przestaje.

Dziś mam radę klasyfikacyjną. Mam nadzieję, że ze względu na upały dyr się ograniczy i nie będziemy siedzieć 5 godzin

Miłego dnia
    maniusia72 lubi to.
    1.01.2016

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Agnieszko trzymam kciuki żeby rada nie była długa
    Wielkie gratki za kijki, no na pewno nie dałabym rady
    Moja sunia zaczyna się socjalizować, może się jeszcze naprawi, w końcu młoda jest, w sobotę dała siępogłaskać panu przechodzącemu ulicą. Staramy się ją szkolić bez krzyczenia na nią, bo na pewno miała już w swoim życiu i bicie i krzyki.
    Piszę staramy się, bo to Luska nasz bardziej szkoli
    Ale kto by się oparł tym oczkom

Od wczoraj mam lekko podniesioną kalorycznośc, może to ruszy metabolizm zobaczy się, na pewno dieta nie jest szkodliwa, bo ma wszystko co trzeba, jakiś diet z ograniczeniami tego czy tamtego nie będę już robić, na pewno wrócę do Dąbrowskiej ale toze względów zdrowotnych.

Dziś w "jest lepiej" jest kurs technik relaksacyjnych, i mam dylemat iść na trening do Calypso czy się naten kurs skusić... nie wiem co to jest warte ... bo mało napisali
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry!

No i koniec lenistwa...trzeba wracac do pracy... Buuuuu! nie lubie...nie lubie!
    Na szczescie tylko trzy dni...i znowu weekend!
    A w przyszlym tygodniu wybieram sie do rodzickow i nie tylko...

U nas upaly juz zelzaly...a dzis w nocy pieknie popadalo...
    Agnieszko podziwiam cie za to chodzenie, rob to poki mozesz!
    Moje nozki sa juz niestety do...doopy...a nie do chodzenia!

Operacje sa bardzo klopotliwe, bo jest sie przez wiele tygodni okaleczonym, a i po operacji nie ma gwarancji poprawy niestety.
    Poza tym u mnie to nie tylko przednia czesc stopy i uklad kostny, ale i ta cholerna ostroga, ktora znowu mi daje znac o sobie!
    Nosze wygodne buty z wkladkami, ale to niestety nie wystarcza...

Maniusiu- Lusia kochana psinka jest i na pewno sie wszystkiego nauczy przy odrobinie psiej pedagogiki.

Dobrego dnia dziewczynki! Trzymajcie sie cieplo...ale nie za goraco!
    maniusia72 lubi to.

https://forum.jestemfit.pl/tylko-zalogowanych-uzytkownikow/16428-zycie-diecie-dieta-cale-zycie-druga-odslona.html

Mieszka w
    Częstochowa

Operacja zawsze jest ryzykiem, ale może tez poprawić komfort, Marta po operacji była unieruchomiona 6 tygodni a i potem tez musiała uważać, ale wiadomo dziecko szybciej się goi . No i tak do końca nie jest dobrze, jednak może chodzić bez bólu. Pamiętam, że lekarz jak byliśmy skonsultować drugą nogę powiedział, żeby się zastanowić czy aż tak bardzo jej wada przeszkadza, bo każda operacja to ryzyko...no i zrezygnowała z tej drugiej nogi

Mieszka w
    Częstochowa

detoks mózgu ciąg dalszy
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzien dobry
    Ale gorąco.
    Agnieszko podziwiam cię za maszerowanie z kijkami w taki upał i to na długich trasach. Ale masz rację, towarzystwo z jakim się maszeruje jest bardzo ważne i jak się rozmawia do drodze na różne tematy czas szybciej mija a i upał pewnie tak nie doskwiera jak się ma głowę zajętą czymś innym.

Maniusiu a z jakiego powodu twoja Marta miała operowana nogę? Jakoś mi umknęło.

Kasiu współczuję problemów z nogami które jak mówisz są już tylko do dooopy. Moje też chyba niedługo będą bo kolana mnie bolą, odzywa mi się ścięgno Achillesa w lewej nodze...Ale moja waga ( większa już niestety od twojej ) na pewno im nie służy i obciąża bardzo mocno te moje nogi, grube jak parówki więc same w sobie tez ważą nie mało. Czuję się coraz bardziej ograniczona przez tę cholerną wagę, brzuszysko mi przeszkadza, do tej pory byłam taka raczej nabita po całości ale bez brzucha a teraz i brzuszysko się pojawiło

Agnieszko u mnie na pewno nie jest dobrze tak jak jest, pewnie, ze chcę schudnąć ale co mam zrobić jak mi nie wychodzi???

Maniusiu to to jest "jest lepiej" ? Fajnie brzmi

Zaraz wychodzę na mały spacerek z moja koleżanką do której jeżdżę i maszerujemy wtedy czasem nad jezioro. Dzisiaj ona przyjechała, teraz jest u swojej ciotki a potem mamy iść do parku, gdzieś w cień bo inaczej się nie da. Potem pewnie przyjdziemy do mnie na kawkę i sałatkę owocową, która zrobiłam na jej cześć. Oni z mężem odżywiają się bardzo zdrowo i jak się spotykamy to nie ma ciasteczek i cukiereczków tylko z reguły jakieś owoce. Dzisiaj sałatka z winogron, mandarynek, banana i nektarynki. Pychotka

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Maniusiu zaczęłam czytać wrzucony przez ciebie artykuł, zaciekawił mnie ale cały przeczytam później bo teraz już wybywam.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie!
    Agnieszko, wygląda na to, że upały nie zniechęciły dyrekcję i rada trwała w najlepsze . Optymistyczne, że to ostatnia w tym roku szkolnym.

Sabinko, ale mnie rozszyfrowałaś z tymi truskawkami . Z przykrością stwierdzam, że i mnie brzuszysko przeszkadza coraz bardziej, ale mojej mózgownicy jakoś nie. I nic tu nie pomaga, ani nie mobilizuje świadomość spotkania z bliskimi i z wami. Tak sobie pomyślałam, że może najlepiej będzie to tak w całości zaakceptować i olać . Fajnie, że masz taką sałatkową koleżankę. To, co przygotowałaś dla niej wydaje się przepyszne .

Kasiu, decyzja należy tylko do Ciebie, ale jakoś i tak nasuwa się pytanie, czy skoro masz tak duży dyskomfort chodzenia, to może jednak nie warto się zastanowić nad operacją Smutno czytać, jak ciężko Ci wracać do pracy. To zdecydowanie nie tak powinno być. Ech .
    Piękne to jezioro w opactwie benedyktynów.

Maniusiu zaraz biorę się za przeczytanie tego artykułu, który wkleiłaś.

Chyba powinnam wrócić do Sagi Rodu Forsytów. Jako młoda dziewczyna z dużą przyjemnością oglądałam serial. Pamiętam, że byłam pod wrażeniem urody (również aktorki) i kobiecości Irene. A tu masz, Borejko odwrócił cały mój obraz do góry nogami . Może faktycznie z dorosłej perspektywy zobaczę coś zupełnie innego?

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Maniusiu to to jest "jest lepiej" ? Fajnie brzmi
    Marta a niezrośnięte kostki w stopie i to się ujawniło jak podrosła i stała się cięższa bólem stopy , miała je skręcone śrubami przez dwa lata potem śruby wyjęli i jest ok, jednej stopie, druga została tak jak jest bo nie boli non stopa tylko czasami

Jest lepiej to klub ( a właściwie fundacja) do którego chodziłam na kijki w grupie, gdyby to nie było tak daleko albo w innych godzinach t dalej bym z nimi chodziłam.
    Oni propagują sport hasłem : jestem aktywny bo tak jest lepiej

Uprawnienia umieszczania postów