Strona 2819 z 2842 PierwszyPierwszy ... 1819 2319 2719 2769 2809 2817 2818 2819 2820 2821 2829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,181 do 28,190 z 28411
Like Tree68468Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

ac0cda7002efa14346797c3e34b5b026.jpg

miłego dnia dziewczyny

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć

Dzięki Maniusiu za kawkę

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    Oni propagują sport hasłem : jestem aktywny bo tak jest lepiej
    też tak uważam
    Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Optymistyczne, że to ostatnia w tym roku szkolnym.
    Niestety Krysiu, nie ostatnia- ta była klasyfikacyjna, ostatnią mamy 24 czerwca już w wakacje. Krysiu, Sagę rodu Forsytów połknęłam jednym tchem, ale serialu nigdy nie oglądałam. Spróbuję gdzieś znaleźć w wakacje i obejrzeć.

Sabinko, wg mnie towarzystwo ważne jest w każdej chwili naszego życia. Nawet jeśli jest ono tylko swoje własne, to musi nam być z nim dobrze. Wtedy nic innego się nie liczy. Bardzo lubię te nasze kijkowe spotkania, dziewczyny są super, najważniejszy jest gadulec

U nas dziś już na term. 26 stopni, a ma być 35! ciekawe, która z nas pierwsza dziś napisze, że rezygnujemy z kijów ...jak znam życie, to żadna i pójdziemy
    maniusia72 lubi to.
    1.01.2016

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry w srode czyli maly piatek!
    Alez dzis snilam przygodowo! Bladzilam gdzies w obcym kraju i miescie! Czegoz tam nie bylo! Ksiazke by mozna napisac. Albo film nakrecic!
    Skad u mnie takie sny intensywne? Sama sie sobie dziwie!Niewatpliwie to ma zwiazek z mymi lekami, bo mam te sny odkad jestem na tabletkach...

Maniusiu przeczytalam artykul, ktory wrzucilas. Probowalam kiedys to robic, ale jak to ja...po pewnym czasie stracilam ochote i przestalam zapisywac za co jestem wdzieczna i co milego mnie spotkalo czy czego milego doswiadczylam. Moze powinnam do tego wrocic?

Zapomnialam juz , ze twoja Marta jest moim stopowym towarzyszem niedoli... Biedna dziewczyna. Taka mloda i taka niedyspozycja! Teraz mlodosc to rekompensuje ale co bedzie z uplywem lat? Piszesz, ze jedna stopa nie bolala ja ciagle...no wlasnie i u mnie jest podobnie!
    I dlatego nie chce zdecydowac sie na operacje! Bo raz boli, a raz nie... a obawiam sie, ze po operacji moze byc inaczej...
    Ale wybieram sie raz jeszcze w tym tygodniu do ortopedy i chce go przycisnac zeby mi przepisal terapie manualna na te stope.
    Wyczytalam bowiem, ze to moze sprawic duzo dobrego ta chiropraktyka... No zobaczymy...

Agnieszko jeszcze raz dziekuje za wczorajsza pomoc! Jestes nieoceniona w takich sytuacjach
    Agnieszka111 lubi to.

https://forum.jestemfit.pl/tylko-zalogowanych-uzytkownikow/16428-zycie-diecie-dieta-cale-zycie-druga-odslona.html

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Maniusiu przeczytalam artykul, ktory wrzucilas. Probowalam kiedys to robic, ale jak to ja...po pewnym czasie stracilam ochote i przestalam zapisywac za co jestem wdzieczna i co milego mnie spotkalo czy czego milego doswiadczylam. Moze powinnam do tego wrocic?
    Ja tak na razie nie robię ale mam zamiar, na kręgu jedna dziewczyna bardzo namawia , mówi że na poczatku cięzko jej to sżło, ale z czasem coraz lepiej, kazdy krąg zaczyna się od tego że każda mówi za co jest dzisiaj wdzięczna i moga to byc takie małe wdzięczności np za ładną podgode, za piękne widoki, za śpiew ptaków
    Agnieszka111 lubi to.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    No wczoraj się rozpisałam trochę tutaj na forum a dzisiaj będzie trudniej bo pożyczyłam wczoraj koleżance nauczycielce swój laptop bo jej poszedł do naprawy a w telefonie dużo gorzej się pisze. No ale dla chcącego nic trudnego
    Na razie dużo nie napiszę bo zaraz zbieram się i jadę do koleżanki za miasto. Ma domek i ogródek to sobie w cieniu posiedzimy. Wczoraj była u mnie a dzisiaj mamy spotkanie u niej
    Nad jezioro nie będziemy szły bo to kawał drogi i nie ma po drodze żadnego cienia. Cieszę się, że kiedyś spotkalysmy się po wielu latach i odnowiłyśmy kontakty. Nawet fajnie nam się razem gada chociaż nie we wszystkim się zgadzamy ale przecież nie musimy być jednomyślne we wszystkim My tutaj też mamy czasem różne poglądy na różne sprawy i o to chodzi, żeby zrozumieć drugiego, nawet jak myśli inaczej niż my.
    Podoba mi się to znajdowanie pozytywów w życiu i bycie wdzięcznym choćby za małe sprawy czy drobiazgi. Muszę się nad tym zastanowić a przede wszystkim przeczytać do końca artykuł wrzucony przez Maniusie.
    Agnieszka111 lubi to.

Mieszka w
    Częstochowa

czwartek_001.jpg

miłego czwartku
    miałam dzisiaj pyszne śniadanie

Omlet z twarożkiem i cukinią z pieczywem
    Jaja kurze 60 g (1 szt.), Cukinia 120 g (½ szt.), Ser twarogowy chudy 60 g (2 plastry), Pomidor 130 g (1 średnia szt.), Jogurt naturalny 45 g (0,3 opak. po 150 g), Pieczywo pełnoziarniste 105 g (3 kromki), Olej 2 g (niecała łyżeczka) ,

Ser rozgnieć widelcem i wymieszaj z połową jogurtu oraz pokrojonym w kostkę pomidorem. Przypraw pieprzem i bazylią
    Jajka roztrzep w miseczce i dodaj drugą połowę jogurtu
    Cukinię pokrój w cienkie plasterki, dodaj do jajek i przypraw pieprzem
    Masę z jajka i cukinii wylej na patelnię posmarowaną delikatnie olejem. Smaż pod przykryciem do ścięcia jajek
    Na gotowy omlet wyłóż twarożek i zegnij na pół
    Podawaj z pieczywem

zjadłam bez pieczywa, a cukinię starłam na tarce, niestety nie wyszedł omlet, bo się pokruszyło, tak samo było z tym omletem z marchewki, za to jest pyszne !
    zjadłam bez pieczywa bo za duża porcja
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Hej w znowu upalny dzień

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    zjadłam bez pieczywa, a cukinię starłam na tarce, niestety nie wyszedł omlet, bo się pokruszyło, tak samo było z tym omletem z marchewki, za to jest pyszne !
    zjadłam bez pieczywa bo za duża porcja
    ...noo ja tej pysznej fasolki po prowansalsku też zdzierżyć na raz nie mogłam

Czy chudniesz Czy pozostałe posiłki są również tak obfite

Miłego już! czwartku dzieffczęta
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry rannym ptaszkom i nie tylko!

A naszego ptaszka naczelnego cos dzisiaj nie ma... czyzby juz w szkole?

https://forum.jestemfit.pl/tylko-zalogowanych-uzytkownikow/16428-zycie-diecie-dieta-cale-zycie-druga-odslona.html

Mieszka w
    Częstochowa

Kaniu w sobotę będzie ważenie, po obwodach wydaje mi sie że jest mniej, ale waga stoi.
    Wszystkie posiłki sa takie duże, wczoraj miałam zupe krem z kalafiora tez nie do przejedzenia, większością dziele się z mama.
    Jak na razie nie mialam ani jednego posiłku niesmacznego
    Agnieszka111 lubi to.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Ale Maniusiu skoro nie zjadasz wszystkiego to nie wyjadasz przypisanej ci ilości kalorii i obyś jedząc mniej niż powinnaś na tej diecie nie miała potem jojo.
    Ale ja w zasadzie nie powinnam się odzywać bo mnie samej nic nie wychodzi

Uprawnienia umieszczania postów