Strona 2825 z 2843 PierwszyPierwszy ... 1825 2325 2725 2775 2815 2823 2824 2825 2826 2827 2835 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,241 do 28,250 z 28429
Like Tree68485Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Ja też dopiero dziś przeczytałam artykuł, i tak
    1. Może nie nienawidziłam, ale niezbyt lubiłam swoje ciało
    2. Za długo trzymałam urazę
    3. Byłam za mało asertywna
    4. za bardzo przejmowałam się opiniami innych
    5. Pozwoliłam przyjaźni się rozpaść ( ale to już naprawiam)

sporo tego, ale już nie żałuję, bo wiele zrobiłam żeby to zmienić
    1.01.2016

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Aga nie brałam, tylko piłam mietę

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Ja mam z miętą tak, że po niej właśnie boli mnie brzuch, wolę wypić rumianek, albo dziurawiec.
    1.01.2016

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie!
    Agnieszko, też już słyszałam o planach rządu dotyczących tej dwuletniej furtki. Koleżanka z pracy bardzo na nią liczy, dlatego temat jest często poruszany. Naprawdę myślisz, że też byś skorzystała? Bardzo ale to bardzo się cieszę, że sprawa nieporozumienia z dziewczynami wyjaśniła się. To tylko potwierdza, jak bardzo ważne jest otwieranie się na trudne tematy i rozmawianie o nich. Czyli na wakacje możesz już wybierać się z pełną optymizmu głową .

Maniusiu, mam nadzieję, że czujesz się już lepiej? Żadnego chorowania proszę, bo sobota przecież tuż tuż . Ja ziółka lubię w ogóle, więc najchętniej poradziłabym te wszystkie przez was wymienione. A jeżeli chodzi o wolne, to oczywiście, że powinnaś zadbać o siebie. Natomiast co do poglądów wiatrakowej koleżanki, to przyznam, że od razu miałabym ochotę uciekać od niej i to jak najdalej .

Sabinko, mam nadzieję, że gościom bardzo zasmakowały wszystkie pyszności, które dzisiaj przygotowałaś

Tak wracając jeszcze do tej listy dla pięćdziesięciolatków, to pomyślałam, że może to nie my powinnyśmy ją czytać. W większości mleko już się rozlało i w zasadzie pojawia się głównie świadomość tego, czego nie da się już zmienić czy zrobić inaczej. A to może być trochę gorzkie. O ile sensowniejsze byłoby, gdyby trafiła ona przede wszystkim do tych, przed którymi świat stoi jeszcze otworem. Zapobiegać, zamiast żałować.
    Agnieszka111 lubi to.

Mieszka w
    Częstochowa

witajcie w piątek
    59706626_437275717049953_7329075362249056618_n.jpg
    zaraz lecę do pracy, jestem dziś tylko z Anią
    mocy przybywaj !!!!

Z kolejnych mądrości - schudnąć jest bardzo prosto wystarczy mniej jeść , to taka kolejna złota myśl
    I co my tu robimy
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Dzień dobry
    Dziękuję Maniusiu za smakowitą kawę Trzymam kciuki za udany, trudny dzień Taaa, wystarczy mniej jeść...kluczowe jest tu słowo- wystarczy

Krysiu, tak skorzystałabym. W szkołach lepiej już nie będzie. Jeśli podniosą nam pensum do 24 godzin, to my w szkołach specjalnych po prostu wyzioniemy ducha . Tam, gdzie trzeba dzieci nosić ( niektóre ważące więcej niż my), przewijać, przekładać, tam gdzie oprócz innej jest ciężka, fizyczna praca, zwyczajnie nie damy rady pracować w ten sposób.
    Jeśli chodzi o listę pięćdziesięciolatków, to masz rację. Powinny przeczytać ją nasze dzieci.
    Tak, kamień spadł mi z serca. Dziewczyny same zaczęły mówić o sytuacji na radzie i były zdumione, że w ogóle mogłam pomyśleć, że mają mo coś za złe...i to jest super

wiecie, że w przyszłym tygodniu zapowiadają tropikalne do 37, 38 stopni upały? Moim zdaniem, to zdecydowana przesada

Udanego piątku
    1.01.2016

Mieszka w
    Częstochowa

Agnieszko super że wyjaśniła się sytuacja z rada, to faktycznie kamień z serca...
    A co do dzieci... one wiedzą wszystko lepiej i nie sądzę żeby się przejmowały tą listą
    Zabieram się do roboty, bo jest co robic
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

images (1).jpg

Dzień dobry

Zaraz wybywam na shopping- moi chłopcy potrzebują spodni, spodenek i T-shirtów, a ja potrzebuję kupić prezent dla mojego męża siostry, do których lecimy do Norwegii w przyszły tygodniu. Ma to być coś niezobowiązującego, najlepiej wesołego i wymyśliłam, że kupię im fajne koszulki i zrobimy na nich zdjęcie ich ukochanych psów. Myślę, że będą się cieszyć, bo te psy, to ich wielka miłość, a siostra męża jest weterynarką.
    Sobie tym razem nic...no, chyba, że coś się przypadkiem trafi

Jutro, jak już wszystkie dotrzemy na miejsce, co nie jest takie oczywiste jakby się mogło wydawać i jak Marti nas nie pogubi na tych dworcach, arsenałach i innych kabatach, to będzie fajnie

A dziś miłej soboty wszystkim
    maniusia72 lubi to.
    1.01.2016

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Jutro, jak już wszystkie dotrzemy na miejsce, co nie jest takie oczywiste jakby się mogło wydawać i jak Marti nas nie pogubi na tych dworcach, arsenałach i innych kabatach, to będzie fajnie
    miłego spotkania dzieffczęta i się trzymajcie,wsie się trzymajcie
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.

Mieszka w
    Częstochowa

Fajny pomysł z tymi koszulkami Taki prezent od serca
    U mnie też dziś szopinng , pojechałam z córką, ale po prawdzie to nic w tych sklepach nie ma, kupiłam sukienkę bluzkę i sweterek a chciałam sandały i sukienkę dla Marty , śliczną zieloną w kolorze takim jak dla Marti. A Marta chciała bluzeczkę ale nic jej się nie podobało.
    A zeszło 4 godziny !!!
    No a jutro miłe spotkanie
    Agnieszka111 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów