Strona 2844 z 2961 PierwszyPierwszy ... 1844 2344 2744 2794 2834 2842 2843 2844 2845 2846 2854 2894 2944 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,431 do 28,440 z 29608
Like Tree68863Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Witajcie, trochę popadało, ale ogólnie była super pogoda. Ludzie ubierali się dwojako, albo w króciutkie koszulki (ja), albo w kurtki i swetry. Zawsze mnie ta różnorodność zastanawia .

Agnieszko, masz rację, że nie ma co zaczynać dietkować przed tak fajną imprezą . A masz już pomysł co i ile będziesz jadła potem?
    Na kręgosłupie wszystko było fajne. To ja byłam niefajna. No mam co przemyśleć. Też mam nadzieję, że zumba będzie super, nie wiem tylko, czy moje kolana będą to zdanie podzielać .
    A nostalgia? - trochę tak.

Maniusiu, na pierwszą zumbę wybiera się ze mną córa, więc na pewno będzie mi raźniej.

Tereniu, brawa dla pana nie tylko za to, że naprawił, ale też za to, że wykazał się taką wytrwałością. Myślę, że to wystarczający powód, żebyś trochę zaczęła lubić chudzielców
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

images (3).jpg

Witam w środę

Krysiu, o nie nie, ja cały czas dietuję nawet francowata waga lekko odpuściła...po imprezach rozważam przejście na konkretną dietę i mam ochotę na Pomroy, która jest najbardziej zdrowa z tych, które znam z autopsji, ale nie przywiązuję się do tej myśli
    Ty byłaś na kręgosłupie niefajna??? pobiłaś tam kogoś???

Teresko, wymiana krupniczku na ładowarkę mega fajna

Maniusiu, pewnie, że kupuj dietę. Ile czasu już nie jesz mięsa?
    początek odchudzania1.01.2016.......................................1. cel osiągnięty 30.11.2019

Witajcie!
    Agnieszko, śmieję się sama z siebie, bo na pewno, na sto procent byłam na Pomroy, a teraz za nic nie mogę sobie przypomnieć, co proponowała . Tak wiem, wiem, wystarczy, żebym zajrzała do wujka Google. Ale chwilę poczekam, bo może napiszesz, dlaczego akurat powrót do niej?
    O swojej niefajności na kręgosłupie napiszę może trochę później .

Tereniu, też dzisiaj trafiłam na trochę gburowatego lekarza, ale za to obok niego siedziała uśmiechnięta siostra, więc wszystko się zrównoważyło . Ważne, że dał skierowanie o które mi chodziło, no i że termin czekania znośny (tylko miesiąc).

Maniusiu, fajnie, że posłuchałaś naszej mądrej Tereni i chcesz wrócić do zapisków.

Sabinko, a dla coś specjalnie dla Ciebie
    super.jpg

Mam zalecenie, żeby jak najmniej stać i siedzieć, natomiast dużo chodzić, ewentualnie leżeć z nogami do góry. Tak więc nastawcie się na to .

Agnieszko, dziękuję Ci za to, że tu jesteś .
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

images (5).jpg

Dzień dobry Waga powoli odpuszcza, mam szansę na suwak w tym tygodniu, ale w piątek impreza, więc wiadomo, że mimo najszczerszych chęci może być różnie. Ale trudno jeden wieczór odrobię szybko

Krysiu ( Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-dziekuje-ruchomy-obrazek-0058.gif, choć uważam , że nie robię nic nadzwyczajnego. Zależy mi na naszym forum, które jest z nami łącznie z kafeterią już 8 lat, a dla Sabinki jeszcze dłużej
    Pomroy , to jest ta dieta przyspieszająca metabolizm, która dzieli tydzień na 3 części i w każdej je się co innego
    1 faza to proteiny, ziarna i owoce i warzywa
    2 faza, to proteiny i warzywa,
    3 faza to owoce, tłuszcz, proteiny, ziarna, warzywa, owoce
    Ważne są też ilości. Mam książkę na ten temat- fajnie jest napisana.

Gratuluję skierowania, bo sama wiesz, jak to u nas z tym jest

Ja idę dziś do swojej lekarki, bo mam jutro drugie szczepienie przeciw tężcowi, więc najpierw musi mnie zbadać.

Udanego czwartku dziewczynki
    początek odchudzania1.01.2016.......................................1. cel osiągnięty 30.11.2019

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Dzień dobry zły nastrój nie puścił ale walcze z nim
    Pomroy kiedyś stosowalam, ale krotko bo mam problem z samodyscypliną. mięsa "nie jem" koło pól roku w cudzysłowie bo czasem się skusze, ale co raz rzadziej i co raz mniej. Wybieram potrawy bezmięsne ale mimo że moja dieta jest wege czasem zamieniam którą potrawe na taka z dodatkiem szynki czy kurczaka , planuję całkiem wykluczyć potrawy mięsne i idzie to w dobrym kierunku.
    Krysiu jesteś bardzo fajna
    Ja ćwicze reguralnie bez opylania juz pól roku i tez ciągle mam problemy z niektórymi ćwiczeniami. Zumba może być fajna bo jednak jest stojąca a ty lubisz tańczyć. Ciekawa jestem relacji

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dla mnie taka normalna zumba dla 40 około latek okazała się morderczo szybka.Wyszłam po 10 czy 15 minutach.Ja chodzę na taką Zumbę Gold dla pań w złotym wieku jak to fajnie określają w naszym klubie.
    W przyszłym roku zamierzam kosztem jednego angielskiego chodzić na taniec w kręgu.
    Okazało się, że ja też lubię tańczyć tylko wiele lat miałam , no sama sobie wychodowałam kompleks na tym tle.
    Jakby ludzie, ktørzy przychodzą potańczyć przychodzili patrzeć na mnie.
    Mam nowy kłopot zdrowotny.Zaczęła mnie boleć torbiel w piersi.Muszę zapisać się na USG i zobaczyć czy to ona czy tfu co gorszego.
    Oj nie ma spokoju.
    Też Maniusiu i Kasieńko nie mam euforycznego nastroju.
    Wczoraj mocno mi popsuł humor ten gburowaty lekarz.No ginekolog jest zawsze dużym wtargnięciem w naszą intymność i jak jest szorstki i niedelikatny to we mnie zostawia taki osad goryczy, upokorzenia trudno mi to dokładnie opisać.
    No i jeszcze rozmowa z siostrą.Powiedziała co usłuszała przedwczoraj rano od swojego męża.Dziewczyny ja przez jego chorobę zapomniałam wszystko złe co mu miałam do zarzucenia, głównie, że moja siostra nie ma w nim wsparcia, przyjaźni szczęścia. Rano wyjeżdżali do lekarza i on popatrzył na nią krytycznie i powiedział " wiesz w tobie nie ma nic ładnego".Są małżeństwem 45 lat.Ona teraz na głowie staje wożąc po najlepszych jakich może znaleźć lekarzach, a jakim bezmyślnym, okrutnym czy podłym trzeba być, żeby komukolwiek wogóle coś takiego powiedzieć.
    I tak mnie to wczoraj na wieczór dogniotło.
    maniusia72 lubi to.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Tereniu nie znosze Twojego szwagra

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Teresko, przykro tak mówić o ludziach, ale Twój szwagier, to bardzo niedobry człowiek. Przykro mi ze względu na Ciebie, ale przede wszystkim na Twoją siostrę, która musiała poczuć się bardzo upokorzona. Mam tylko nadzieję, że dosadnie mu odpowiedziała.
    Kochana "złe" guzy nie bolą, dlatego są takie groźne. Głowa do góry

Witajcie!
    Agnieszko, liczę swoje bycie z wami naszymi wyjazdami i wychodzi mi, że teraz byłby to chyba piąty rok?
    Wydaje mi, że również miałam książkę Pomroy, ale pewnie oddałam. Nie wiem, czemu ją zarzuciłam. Być może z powodu tak dużej ilości protein, a może z powodu ograniczeń ilościowych.
    Zastanawiam się o co chodzi z tym drugim szczepieniem przeciwko tężcowi? Jak miałam wypadek autobusowy i uraz głowy, to na SOR zostałam od razu zaszczepiona, z informacją, że to na pięć lat. Nie było mowy o żadnym drugim zastrzyku .
    Też nie mam wątpliwości, że szybko zrzucisz jeden dzień szaleństw, więc po prostu baw się na całego .

Maniusiu, zachodzę w głowę i nie wiem, czym sobie zasłużyłam . Jesteś pewna, że nie pomyliłaś się? .
    Zumby jestem ciekawa i nastawiam się pozytywnie.
    Co do mięsa, to mam tak samo. W zasadzie nie jem i to od dawna, ale czasami się skuszę. I nie wiem, czy z tym walczyć, bo gdzieś czytałam, że to nowy trend dietetyczny. Czyli niechcący byłyśmy bardzo na czasie .
    Cieszę się, że uparcie walczysz ze złymi nastrojami.

Tereniu, no to trochę zaczęłam się martwić, bo u nas nie ma mowy o zumbie gold. Jak podglądałam ostatnio, to tam same młodzinki i tempo też nie wolne . No nic, najwyżej odpuszczę . Taniec w kręgu? Już sama nazwa mi się podoba. Nawet podejrzałam sobie, co to takiego. Fajne, ale u nas chyba nie ma. Cieszę się, że odkryłaś uroki tańca, bo to naprawdę fajna aktywność .
    Torbielą się nie martw, tylko sprawdź. Na pewno będzie ok. Co do ginekologa – wygląda na to, że lekarz mężczyzna Cię krępuje. A nie myślałaś, żeby przenieść się do kobiety?
    Siostra to trudniejszy temat i taki bardziej do przegadania .

Miłego dnia wszystkim obecnym i tym obiecującym nieobecnym też .
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Krysiu, ja mam mieć trzy szczepienia, które mają wystarczyć na 10 lat. Tak powiedziała mi lekarka.

Tak, w Pomroy, szczególnie w 2. fazie jest dużo mięsa. I tylko to mnie stopuje.
    Też tak mam. Mogę nie jeść mięsa miesiącami, ale czasem jem. Więc też wpisuję się w modny trend

Uprawnienia umieszczania postów