Strona 2845 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1845 2345 2745 2795 2835 2843 2844 2845 2846 2847 2855 2895 2945 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,441 do 28,450 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Fajnie że takie modne jesteśmy
    A zumbę ćwicz tak jak Ci sie podoba, ludzie wbrew pozorom nie patrzą i nie oceniaja jak ktoś inny ćwiczy, przynajmniej u mnie

Tomek00 jest nieaktywny Nowy na forum

Witam
    Mam 45 lat, w ciągu 4 miesięcy schudłem 32 kilogramy, bez wysiłku, bez sztucznych środków, jedząc 5 posiłków
    zapraszam na swoją stronę po więcej szczegółów
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Jestem po zumbie i było fajnie. Nie wymiękłam i dotrwałam do końca . Oczywiście byłam znacząco starsza od ćwiczących, ale przyjęłam, że to nie ma znaczenia. I chyba rzeczywiście nie miało. Zresztą wspierała mnie córcia, więc tym bardziej było raźno. Może trochę pochodzę .

Maniusiu, to teraz też chodzisz na zumbę?

Pogodnego wieczoru wszystkim

Mieszka w
    Częstochowa

Krysu nie chodze na zumbe ale na innych zajęciach też są głównie młodzi i szczupli, no ale może si wyborę

Mieszka w
    Częstochowa

Nie ma jeszcze kawy ? No to zapraszam59706626_437275717049953_7329075362249056618_n.jpg

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Ja dzisiaj zrobiłam taką siurpryzę w swojej dawnej pracy.Z klubu seniora gdzie chodzę na angielski była organizowana wycieczka po mojej fabryce.Moi przyjaciele zaproponowali żebym z nimi poszła, a ja ich zaprosiłam po zwiedzaniu do siebie na działkę.Przygotowałam sernik, chłodnik i piwko.
    Najmilsze dla mnie było, że ludzie całowali mnie serdecz, poznawali, oprowadzający i prelegenci podkreślali moje działanie.No byłam znowu kimś i godnym szacunku zawodowego jak i miłą osobą którą( jak zauważyła koleżanka i ci na pokojach i ci w strojach roboczych serdecznie witali).Bardzo mi się ciepło na sercu zrobiło bo wyściskałam się i wycałowałam z wieloma ludźmi.No i siwe włosy były chwalone.
    Tak jakoś ciepło mi po tym na sercu.Człowiek potrzebuje relacji zwrotnej od innych ludzi.
    Muszę sama częściej okazywać innym aprobatę, podziw i serdeczność

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Maniusiu, jakie pyszne truskawki . Aż smutno, że nikt dzisiaj się nie poczęstował i nie dołączył do Twojej kawki .

Tereniu, wcale mnie nie zaskoczyło to, że tak serdecznie Cię witali. Myślę, że absolutnie na to zasłużyłaś. Jesteś serdeczna, uważna na innych, wrażliwa i taka prawdziwa. Nie oszukujesz, nie udajesz, jesteś autentyczna i szczera. Przy tym wszystkim autorefleksyjna. Masz w sobie ogrom pokory i można na Tobie polegać. Mówiłaś kiedyś o tym, jaką byłaś szefową. Też bym taką chciała mieć. Cieszę się, ze miałaś okazję poczuć to wszystko i tak miło przejrzeć się w oczach innych ludzi .

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

images (3).jpg

Dzień dobry

Wczorajszy dzień maiłam zabiegany i bardzo miły, bo i rocznica ślubu, i spotkanie z koleżankami. Oczywiście była okazja do pojedzenia i popicia. Ale ponieważ własnie wyjeżdżamy, to ja bardziej pojadłam niż popiłam , ale właśnie za sekundę wyjeżdżamy po Kubę przywieźć go z manelami do domu, bo od jutra idzie do pracy. A ponieważ mamy na to wszystko 4 godziny łącznie z przejazdem, to nawet nie mogłabym z Marti wypić kawki . Gdybym miała być dłużej, to na bank bym to zaproponowała . Może uda się gdy będziemy go znów zawozić.
    Na razie mamy fajne mieszkanie przy polu mokotowskim, trzypokojowe, do którego Kuba szuka dwóch jeszcze osób, bo poprzednia dwójka się wymiksowała ze studiów. Nie wiem , czy nie łatwiej będzie Kubie znaleźć samemu gdzieś pokój, niż lokatorów, ale to mieszkanie jest fajne i blisko obu uczelni więc nie traci nadziei. Rozesłał wici do kolegów i koleżanek i czeka.Jak macie jakichś znajomych studentów szukających pokoju z fajnym kolegą, to Kuba zaprasza

Teresko, to cudownie, że miałaś takie piękne odczucia po spotkaniu z koleżankami gratuluję tym bardziej, że byłaś szefową, a to nie jest oczywiste, że wszyscy będą nas wtedy miło powspomina. Naprawdę jest to super

Miłego dnia dla wszystkich

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Ja na wyjeździe czyli na moich jak to nazywam wczasach odchudzających jakoś mniej piszę. Nie to że nie mam czasu ale jakoś tak wychodzi. Sporo się dzieje dookoła bo inne otoczenie, rodzinka, wnuczki więc czas jakoś szybciej i inaczej płynie. Nie wiem czy tym razem wrócę choćby trochę lżejsza bo i tutaj apetyt dopisuje mi aż nadto Muszę zacząć po powrocie jakąś dietę bo inaczej niedługo dogonię wagowo siostrę. Nigdy nie mogłam zrozumieć dlaczego ona nie zacznie walczyć, dlaczego nie zacznie inaczej albo mniei jeść...Jej jest wszystko jedno ale nie mogę pozwolić żeby i mnie zaczęło być wszystko jedno. Powiem głośno ale wstyd mi bo się strasznie zapuscilam i nie wstydzę się tego słowa. Moja waga w dniu wyjazdu to 87,5 !!! To zdecydowanie najwyższa waga w moim życiu. Źle mi z tym, bardzo źle, i fizycznie i psychicznie. Coraz trudniej w codziennych czynnościach, brzuch przeszkadza, męczę się szybko, pocę, szczególnie teraz to widzę przy dzieciach.
    Sorry że tak tylko o sobie ale takie myśli mi chodzą po głowie.
    Postaram się pisać więcej.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Muszę powiedzieć, że i ja na działce i w ferworze kłopotów zdrowotnych jakoś zapomniałam o nonitorowaniu wagi.No i jeszcze zapraszani goście no i upał i apetyt wieczorny na piwo.No głowa mała.
    Czuję to co i wy, przeszkadzający brzuch, podbiegłam do autobusu i dyszałam ze trzy przystanki no i ciasnotę w spodniach z materiału.No ale tak jakoś czas leci i inne rzeczy niż waga wychodzą mi w priorytetach.
    Za to kociaste biegające co chwila z woliery do domku i z domku do woliery posmuklały.I to mnie cieszy.
    Ale za siebie też się trzeba zabrać.

Uprawnienia umieszczania postów