Strona 2847 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1847 2347 2747 2797 2837 2845 2846 2847 2848 2849 2857 2897 2947 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,461 do 28,470 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Oczywiście edytor tekstu wprowadził swoje poprawki.
    Nie będę tych mniejszych poprawiała,ale nazwisko muszę.
    Marcin Meller a nie Miller.
    Sorki.
    Agnieszka111 lubi to.

kavalex jest nieaktywny Nowy na forum

Dzien dobry, chciałam się przywitać.
    Jestem nowa na tym forum, znalazłam je, bo szukam osob walczących z niechcianymi kilogramami, jak ja.

Cięzko u mnie z motywacją, z drugiej strony bardzo zle się się czuje coraz grubsza.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

images (4).jpg

Dzień dobry w poniedziałek

Witaj Grażynko, miło Cię widzieć, czuj się jak u siebie w domu i pisz. Nie tylko jak zatęsknisz, tylko codziennie gdy będziesz miała czas Poczytałam Cię trochę i cieszę się, że jesteś psiarą, jak kilka z nas i w dodatku mamy teraz psy o podobnych cechach rasowych.

Na razie mam czas tylko na tyle, później napiszę więcej

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Mam jednak chwilę, bo kurier napisał, że za chwilę przyjedzie, więc jestem uziemiona.

Wczoraj byłam na cudownym, wręcz magicznym koncercie. I choć przez upał, nawet w kolegiacie było niesamowicie gorąco ( dodatkowo było mnóstwo ludzi i stałam z dziewczynami całe półtorej godziny), to nie darowałabym sobie, gdybym na ten koncert nie poszła.
    Jeśli będziecie miały okazję, to szczerze polecam . Chór nazywa się Sakhioba.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tak, zaczęłam konkretną dietę, ale żeby nie zapeszyć, opowiem o niej za jakiś czas bo jak znam siebie, to dziś o niej powiem, a jutro już będzie po Więc na razie

Grażynko, znam osobiście Mellera, ale niestety tylko z wieczorów autorskich i książek. Wystarczy to jednak żeby zachwycić się nim jako człowiekiem i Gruzją, która z jego opowiadań i książek oraz opowieści koleżanka, która już tam była, jest moim marzeniem. To bardzo drogi wyjazd, ale wart każdej wydanej złotówki.

Kasiu, ludzie nie tylko w złości i gniewie mówią przykre słowa. Często robią to bezmyślnie i te trzy wypadki w jakiś sposób są dla mnie usprawiedliwieniem, ale często też z premedytacją, i to dla mnie jest nie do przyjęcia.
    Bardzo mi przykro, że zostałaś narażona na takie przykrości

Sabinko, myślę, że możemy być takimi kobietami, które zrobiły na nas wrażenie...ja przynajmniej będę próbowała

Lecę teraz do sklepów, bo moi pracowicie chłopcy późno wracają z pracy, i wracają bardzo głodni

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Agnieszko trzymam kciuki za dietę, jakakolwiek by była na pewno uda ci się na niej wytrwać bo jak nie tobie to komu???
    Witaj Rasti w naszych progach. Zapraszamy serdecznie tym bardziej że niektóre z naszej gromadki znasz już od dawna
    Witaj Kavalex
    Agnieszko koncert na pewno był wspaniały a i miejsce dla takiego koncertu bardzo odpowiednie.
    Kasiu nie zakopuj się do dziurki proszę bo coraz trudniej się z tych dziurek wykopywać i coraz dłużej to trwa. Złe slowa bolą, tym bardziej jak i bez nich człowiek jest w ciągłym stresie i ma obniżony nastrój. Przytulam cię mocno i nie zamykaj się w sobie proszę.
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Właśnie zaczęłam obcinać wierzbę japońską i sąsiednią krzewuszkę bo nie widzę co się u Eli sąsiadki dzieje.A ja ciekawska może nie jestem ale dobrze wiedzieć czy już wróciła z pracy i czy u niej ktoś jest czy mozna się wybrać na ploty.No i po złości rozpadało się.No moczyć się o krzewy nie będę więc muszę się zadowolić popołudniowymi osiągnięciami z zakresu tablet i allegro.
    No bo jak znalazłam paragon z Ikei to Krysi słowa o moich złych zakupach dotarły do tego mojego gadziego mózgu i postanowiłam je zwrócić.No ponieważ wczoraj zmierzyłam półki i pudełka na buty to na allegro w dużo niższej cenie plastikowe przezroczyste odpowiedniej wielkości tak żeby dwa nad sobą na wysokość w półkę weszły zakupiłam.
    W dodatku potrzebną mi do piwnicy szafę tekstylną i torebki zrywki na kocie odchody tanio znalazłam( 3.25 za 100 szt).No i dostawa do paczkomatów 2 bo u dwóch sprzedających to zakupiłam jest po około 9 zł( taniej niż kurier, a to lekkie rzeczy).

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Nie dokończy)am bo dostałam telefon ale bałam się, ze post polecii to go wysłałam.No to wszystko , tą aktywność wykonywałam na tablecie , który wczoraj przyniosłam na działkę.Musiałam się z tabletu zalogować na allegro z laptopa mnie pamięta, to samo do poczty.Pozapominałam haseł, musiałam udowadniać , że nie jestem robotem, że ja to ja, różne kombinacje alpejskie przy tych zakupach odczyniać.Ale pokonałam przeszkody i czuję się taka " bardziej mądra".Tableta prawie nie używam niby jest jak telefon , ale niekoniecznie.
    Jestem wzywana na piwo.Idę .Deszcz ustaje.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Rasti witaj! Bardzo się cieszę, że napisałaś i mam nadzieję, że nie będzie to tylko jednorazowa wizyta, ale wejście z przytupem . Też jestem stała w uczuciach, wiec rozumiem potrzebę uporania się ze smutkiem po zaniknięciu ulubionego wątku, ale potem po prostu wchodź tu do nas. Powoli przywykniesz i mam nadzieję, że z czasem poczujesz się dobrze. Wiadomo, że nic od razu, ale jestem pewna, że zwłaszcza Terenia i Kasia postarają się, żeby okres przejściowy nie był dla Ciebie za trudny. Z tymi starymi drzewami niekoniecznie tak jest i tego będę się trzymała . A poznanie nas potraktuj jako nową przygodę. Bardzo bliskie jest mi to, co napisałaś o konfliktach w grupie. Też uważam, że szkoda na to czasu. Psy bardzo lubię, więc zawsze czytam o nich chętnie i dużo. A Marcina Mellera niestety przegapiłam i bardzo żałuję . Trzymaj się – Grażynko .

Kasieńko, miałaś dzisiaj uzasadnionego stresa, ale najważniejsze, że już jest po i na pewno wszystko będzie dobrze. Przykro natomiast czytać o niemiłej rozmowie, ale mam nadzieję, że teraz już jest lepiej. Na wszelki wypadek tulę i przesyłam buziaczki .

Agnieszko, szkoda, że do zdjęcia z koncertu nie dało się dołączyć kawałka nagrania. Zdziwiłam się, kiedy napisałaś, że wyjazd do Gruzji jest drogi. To jednak niedobre schematy myślowe –jakże inaczej kojarzą się ciągle wyjazdy na wschód.
    A o dietę w takim razie na razie nie pytam, tylko spokojnie poczekam na to, co napiszesz .

Tereniu, bardzo dobrze, że zwróciłaś nieudane zakupy, a kupiłaś co trzeba (czyli na apce byłam już nieaktualna ). Najważniejsze, że dzięki temu poprawiłaś sobie humor, już nie wspominając o oszczędnościach .

Kavalek, witam .

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko, oczywiście, że jestem gapa Już włączyłam i odtworzyłam sobie nagranie

Uprawnienia umieszczania postów