Strona 2881 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1881 2381 2781 2831 2871 2879 2880 2881 2882 2883 2891 2931 2981 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,801 do 28,810 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Kawa od Sabinki
    Kasiu artykuł fajny, wszak ja najbardziej lubie po turecku kawkę ale zastanawiamy się z Martą nad takim właśnie zaparzaczem francuskim
    Witaj Sonko, podczytuj nas a może i skrobniesz coś czasem
    pozostałym podczytywaczy tez zachęcam
    Tereniu czekam na Twoje opowieści o tańcu w kręgu, u nas też coś takiego jest, ale nie dam rady 100 srok za ogon ciągnąc choćbym chciała, bo i to kusi i to nęci...
    Krysiu niestety wciągnęłam serniczek, domowy przez mamusię pieczony...
    Sabinko trzymam kciuki
    Agnieszko czekam na przerobienie papierkologii, biurokracja niestety ma się dobrze wszędzie...
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 12-09-2019 o 08:49

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

To się nazywazacząć dzień od kawy
    Wśród nas chyba tylko Krysia jest herbaciarką,ale to pewnie dlatego ,że jest sową i jak nie musi to o poranku nie wstaje
    Ja rano najbardziej lubię czarną,smolistą,gorzką z dripera ,w ciszy i spokoju zanim dzień się na dobre zacznie.Po takiej kawie rower sam mnie wiezie
    Sabinko
    bardzo by mi cię brakowało,ale jak mus posiedzieć w kątku to mus.Diety twojej jestem ciekawa,ale jak najlepiej działa w ukryciu to niech tam na razie pozostanie
    Teresko
    pierwsze zajęcia sportowe bywają traumatyczne.Nie raz pisałam,żę jak zaczynam wiosną sezon rowerowy to biegacze 70+ mnie wyprzedzają
    Ale to też dobra mobilizacja i z tygodnia na tydzień będzie lepiej
    Dużo jeżdzę rowerem,owszem działa zbawiennie na krązenie,ciśnienie,cukier i mnóstwo innych rzeczy,ale ogólnej sprawności jakoś specjalnie nie poprawia.Gimnastyka,joga itp dopiero prawdę ci powie jak to jest z chyleniem karku i uginaniem kolan.
    Krysiu
    my z M na grzybach też się nie znamy,dlatego nasze wyprawy zawsze są w grupie dobrze obeznanej i nasze koszyki przechodzą przez wprawne oko znawcow
    Jeśli dobrze się czulaś na wo to trochę szkoda przerwania,ale w odpowiedniejszym czasie
    przyjdzie dobra chwila na powrotNa pewno coś tam udało ci się zgubić,życzę,zeby nie wróciłoI zdrowotnie pewnie też dobrze podziałało
    Ciekawe artykuly powklejałyście.
    Ja też trafiłam na wiele takich,które potwierdzają,ze wszelkie bardzo niskokaloryczne diety zjadają nam mnóstwo mięśni.Przy choćby małym jojo po w to miejsce wskakuje tłuszcz,ktorego jeszcze trudniej się pozbyć niż tego starego.I to w najbardziej szkodzące miejsce na brzuchu.
    Za to bardzo mi się podoba,że coraz większy jest nacisk na ruch.Mój klub jogi i pilatesu przeżwa prawdziwe oblężęnie,a i u was duch ruchu bardziej ożył
    Nad morzem,mimo,że po sezonie jest o wiele więcej sportowców-amatorów i widuję ich regularnie.Wszystkie kategorie wiekowe i wagowe
    Na tej fali zapisałam się na pilates.Już kiedyś próbowałam,ale nie wciągnął mnie.
    Zapisałam się od razu na blok 6 zajęć,może taka dawka mnie przekona,jak nie nie będę chodzić dalej,ale bez żalu ,że nie spróbowałam.
    Dzisiaj pierwsze zajęcia po południu i może uda mi się zrobić jeden dzień sokowy.Zaczęłam od marchewki z gruszką i figąBo krótkich,jedno- dwudniowych postów jestem fanką.
    Ale bez spinki,jeśli będzie tylko do wieczora to też dobrze
    Poszukiwania diety....Czasem łatwiej znaleźć jak się nie szuka
    Może w czasie poszukiwań zajrzyjcie do książki "BZdiety",naprawdę niezła pozycja.
    Zaraz do pracy,życzę wam znalezienia czego szukacie i tego "kliknięcia",kiedy niepotrzebne jedzenie traci atrakcyjność a ciało jakoś tak rwie się do ruchu,Agnieszce idzie dobrze,więc dla niej życzenia "Chwilo trwaj"

Do czytających - czasem od czytania do pisania więc czytajcie,czytajcie a może i pisanie się wydarzy
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Wszelkie detoksy i diety oczyszczające są teraz bardzo w modzie.
    Tak sobie jednak myślę,że my ich tak bardzo wcale nie potrzebujemy.Od lat odżywiamy się dobrze,kupujemy dobre produkty,nie pijemy słodkich napojow,fastfoody i kiepskie gotowce zdarzają nam się bardzo rzadko.
    Jesteśmy świadome znaczenia dobrego jedzenia i stosujemy je na co dzień.Na pewno bardzo zawyżamy średnią w jedzeniu warzyw i owoców
    Z tego co obserwuję u siebie i o czym wy piszecie to problemem najczęściej jest ilość nie jakość.
    Może tak udaloby nam się wspólnie wypracować jakiś sposób,niekoniecznie bardzo restrykcyjny,na obłaskawienie apetytu.Żeby tak mniej myśleć o tym czego nie wolno.
    Miałam kilka takich dni przed jogą kiedy jadłam dopiero po 18.00.
    Miałam swoje własne pozwolenie na zjedzenie czegoś bardzo dobrego,na co przyjdzie mi ochota.Wracam do domu przez miasto,gdzie świetne knajpki przeplatają się z cukierniami i piekarniami.I zauważyłam ,że jak mogę kupić czy zjeść w nich co tylko zechcę ,to ich atrakcyjność bardzo spada.I za każdym razem przygotowuję sama w domu coś calkiem zdrowego i rozsądnego.Może nie jest to 500 kcal,ale 1000-1200 zdrowego pysznego jedzenia.
    Dla mnie to już jest spory sukces.
    Żeby tak jeszcze dało się to przenieść na cały tydzień,a najlepiej wszystkie tygodnie
    Oczywiście nie mam na myśli jedzenia raz dziennie po 18.00 tylko podejście do jedzenia ogólnie.
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 12-09-2019 o 10:00
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Mieszka w
    Częstochowa

Gruszko musiałam wygooglac co to driper do kawy
    znam to ale nie wiedziałam że tak się nazywa
    fakt kawa z niego jest dobra

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

zapraszam chętne dziewczyny
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dzień dobry
    Rano tylko kawę wrzuciłam a teraz postaram się coś skrobnąć.
    Dzisiaj zaczęłam dzień wyjątkowo wcześnie do już parę minut po ósmej popędziłam do Biedronki po buty. Fajne botki, zamszowe, skórzane, podobno z antypoślizgową podeszwą, kolor rudy lub jak ktoś woli camel i o dziwo pasujące na moje szerokie stopy z halluksami. Cena atrakcyjna bo 79 zł Wzięłam ostatnią parę w moim rozmiarze.
    Gruschko no moja dieta to nie wiem czy najlepiej działa w ukryciu ale nie chcę na razie pisać co i jak bo boję się trochę, że to będzie kolejny falstart i wytrwam kilka dni a potem dooopa blada. Więc na razie cicho sza.
    Masz rację, że takie formy ruchu jak pilates i joga świetnie pokazują naszą formę, gibkość, giętkości i inne takie ale w naszym przypadku to raczej pokazuję, że tego co powinno być nie ma. Dlatego trza się ruszać. Ja sobie powiedziałam, że jak nie pochodzę choćby z godzinki gdzieś na dworze to musowo jakieś dywanowce zaliczę. Mam matę to mogę udawać że jestem prawdziwa joginka lub gimnastyczka. Tylko stroju do jogi nie mam. Kasia sobie kupiła ale nie wiem czy ma go zamiar używać do praktykowania jogi czy po prostu ładnie w nim wygląda i niekoniecznie do jogi go wykorzysta.
    Co do chodzenia to dzisiaj była już w Biedronce, za pół godziny spotykam się z koleżanką właśnie w celu pochodzenia i zaliczenia takiej siłowni pod gołym niebem ( jak nie będzie padać) a potem jeszcze marsz do przychodni po receptę. Tak z pół godziny w jedną stronę
    A wieczorkiem przychodzi moja piwna koleżanka ale ja piwka pić nie będę

Tereniu no sala z lustrami podczas ćwiczeń jest bezwzględna, nie tyle ta sala ile te lustra. Też jak jestem na swojej gimnastyce to widzę, że jestem chyba najgrubsza !!! Byłam bo na razie gimnastyki nie ma ale jakby była to na pewno byłabym najgrubsza bo od czerwca gdy były ostatnie zajęcia przytyłam i to mocno
    Krysiu skoro tak się złożyło, że nie mogłaś dalej stosować diety Dąbrowskiej to trudno. Może za miesiąc zaczniesz znowu i tym razem uda się być na niej dłużej. Ale i tak na pewno coś tam osiągnęłaś. Ile dni udało ci się tak odżywiać?
    Dlaczego nie możesz nawet marzyć o gimnastyce na zdrowy kręgosłup?

Mieszka w
    Częstochowa

Sabinko, ja jestem najgrubsza i się nie przejmuję, za jakiś czas będę jak inne. Nie rozumiem mojej koleżanki co miała ze mną chodzić a nie chodzi bo jest najgrubsza i zacznie jak schudnie... No filozofia dziwna....
    nie mam stroju do jogi ćwiczę w czym bądź i osoby co ze mną chodzą przychodzą w czym bądź

Pyszne leczo miałam dzisiaj...

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Dzięki FurAga za zaproszenie

Uprawnienia umieszczania postów