Strona 2928 z 2955 PierwszyPierwszy ... 1928 2428 2828 2878 2918 2926 2927 2928 2929 2930 2938 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29,271 do 29,280 z 29548
Like Tree68825Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Cześć Maniusiu dzięki za kawkę
    Ja robię sobie dziś domowe spa, więc poświętuję w domu To nagroda za skończony drugi tydzień diety. Jutro zaczynam trzeci
    początek odchudzania1.01.2016.......................................1. cel osiągnięty 30.11.2019

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

No moje kochane muszę się pochwalić wczorajszym dniem i moimi kuchennymi osiągnięciami,
    Rosół smakował tak, ze chłopaki po 3 porcje spożyli i dla dorosłych trzeba było dogotować makaronu.
    Na szczęście zawiozłam cała paczkę więc było z czego dogotować.
    Agata wróciła wcześniej ze swojego kursu florystycznego i zarobiła ciasto na naleśniki, siostrzeniec piekł, ja zbierałam laury za smak rosołu(opłacało się zapamiętać jak go robił mistrz kuchni Kazik) oraz farszu (zmieliłam 3 rodzaje mięsa, marchewkę i podgotowaną garść kapusty kiszonej i dodałam podpieczoną cebulkę).
    Było tak fajnie, bez celebry, rodzinnie, każdy się w to rodzinne bytowanie włączał ze swoim wkładem i tak się czułam "niesamotnie", no jakbym poza czteronożnymi i sieściastymi stworkami miała ludzkie dzieci.
    Zwłaszcza , że po wieczornej kawce i cieście siostrzeniec zażył leki odczulające i pojechał pomóc mi z telewizorem i funkcjami komputerowymi na nim. no bo zmieniłam ruter internetowy i nie miałam połączenia z internetem, a zmówiliśmy się, że mogę z nimi wejść do Netfliksa(no oni maja abonament na 4 urządzenia).
    No i siostrzeniec przyjechał mi to wszystko popodłączać, zaktualizować, połączył mi ruter kablem, a nie przez wi-fi z TV i mam bez straty prędkości internetu , pokazał jak to wszystko działa i jak wchodzić i się poruszać. Ja funkcji smart wcale nie używałam i nagle odkryłam, ze You Tube od razu na TV to wspaniała rzecz. No i wczoraj oglądałam sobie dwa odcinki serialu Atypowy(bardzo fajny) z Netfliksa.
    No tak przepędziła Starą indiankę na dalekie pastwiska za horyzont.

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Ja robię sobie dziś domowe spa, więc poświętuję w domu
    Powiedz troszke szczegółów bo w wielu dziedzinach jestem kompatibilna z tobą Agnieszko i może coś zgapię.
    No i jeszcze cośzawstydzona się czuję, słusznością twojego zarzutu wględem nie starania sie o forum.
    No bo prawdę powiedziawszy nie dość, że sama nie pisze to jeszcze deprawuję dotychczas solidną Sabinkę.
    No i jak tu zachęcić inne dziewczyny do wejścia do nas jak my same to olewamy i na grzbiecie Maniusi i Agnieszki jedziemy zagłębiając się we własne codzienne zagonienie.
    Jak mówił mistrz Joda nie ma" tray", jest tylko "do" . To jest zrobię to. Ze zdjeciami i filmikami na apce.Wszystko inne tutaj.
    Jutro jadę do Warszawy na spotkanie z Celownikiem.Mamy dwie okazje smutną(4 rocznica smierci naszej Haneczki, Hairmawo) i wesołą (wieczór panieński Aisaczka).Tak to w życiu smutek i łzy przeplatają sie z radością i kierunkiem do przodu, do słońca.

A dzisiaj moje domowe SPA mniej więcej polega na czymś takim
    Bay
    Ostatnio edytowane przez TinnGO ; 11-11-2019 o 11:45
    Antygonia lubi to.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie!
    Agnieszko widzę, że naprawdę dobrze Ci idzie na wo. Zaczęłaś trzeci tydzień, u mnie idzie czwarty, czyli już z górki, bo chcę zakończyć na pięciu. Zimno też jest mi w dalszym ciągu. Nie zawsze tak samo, ale wieczorami muszę się porządnie opatulać.
    Fajnie, że masz już prezenty świąteczne. Niestety jestem jeszcze z tym daleko w lesie. Ale dobrze, że przypomniałaś, bo faktycznie najwyższy czas zacząć się rozglądać.

Maniusiu, spodobał mi się Twój tajemniczy plan dojazdu do klubu. Opcja z dwoma autobusami, jeżeli tylko masz szybkie przesiadki, będzie na pewno udana. Ale dalej interesuje mnie ta druga. Na czym polega ten nielegalny dojazd osiedlową dróżką?
    Dzięki, że napisałaś o tym spalaniu tłuszczu na wo. Tego będę się trzymać.
    Córcia wróciła już z Bieszczad? A kuzynkę masz niesamowitę.

Tereniu, a ja bardzo się cieszę, że tak skutecznie odganiasz Starą cygankę i szybko zaczynasz znowu cieszyć się swoją codzinnością (protestuję – jakie brzydkie koty?). To piękna, prawdziwa afirmacja życia.
    Dobrze czytać, jak pogrzałaś się w ciepełku swoich najbliższych. Nawet jeżeli to nie na co dzień, to ważne, że jest i na dodatek tak cudnie rodzinne. Co do rosołu, to chociaż ostatnio mało mięsna jestem, to takiego specjału też chętnie bym spróbowała i jeszcze o dokładkę wołała.
    Wspomniałaś o Kasi i Gruszce. Kasia na szczęście, mimo czasowej potrzeby oddalenia, jest z nami. Jeżeli chodzi o Gruszkę, to nie wiem. Przyznaję, że niestety nie przestawiłam się na to jej nagłe i niespodziwanie długie zniknięcie. Nie ukrywam, że w jakiś sposób jest mi z tym przykro.

Sonko, wprawdzie nie rozumiem upodobania dla listopada, ale fajnie, że bywa i tak. Nie pamiętam, czy już kiedyś pytałam – ten spadek wagi na Dukanie trzymasz cały czas?

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Krysiu mam na mysli uliczki malo uczęszczane i nie asfaltowe, tu ruch jest prawie żaden i powolutku jadąc myślę że nic by się nie stało.
    Dziewczyny gratuluje trwania na WO. Jestescie wielkie !!!
    Tereniu jestes skarbem dla siostrzeńca, dobrze że to docenia I gratuluje pysznego rosołu i fajnie tak wspólnie gotować
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 11-11-2019 o 15:56

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Popoludniowe dzien dobry!
    Obiecalam ze sie dzis odezwe i jestem.

Robilam wczoraj, w zwiazku z wyjazdem do sanatorium, porzadek w mych medycznych papierach z poprzednich kilku/kilkunastych lat i dotarlo do mnie przy tej czynnosci, to jak bardzo moja sytuacja ulegla od tego czasu zmianie.
    Boziu-ilez ja sie nacierpialam i nachodzilam po lekarzach uro-ginekologicznych! Ile przyszlam z utrata poprzedniej pracy, zrobieniem nowych kwalifikacji, znalezieniem tej pracy, ktora wykonuje obecnie...
    Mam rzecz jasna w dalszym ciagu jakies problemy zdrowotne, ale nijak sie to ma do tego co przezywalam po operacji usuniecia macicy.

Zrozumialam zatem, ze mam powod by dziekowac za to co jest teraz. Ba! Nie jeden powod! A mnostwo!

I patrzac racjonalnie nijak nie potrafie wytlumaczyc, czemu ja tego nie doceniam.
    Staram sie doceniac, ale dzieje sie to tylko gdzies tak na powierzchni. Nie w glebi z serca.
    I czemu to co mam nie wystarcza by cieszyc sie z zycia? Tak naprawde cieszyc...

Forum jest potrzebne. Po to by dzielic sie opiniami, artykulami, recenzjami...
    Apka jest fajna, ale apka nie jest w stanie zastapic forum...

A listopad?Ach ten listopad!

Mieszka w
    Częstochowa

Kasiu tak się cieszę że jestes
    kocham twoje obrazki

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu i własnie dlatego lubię listopad, robię wszystko z tej listy i mam na to czas

Teresko, pytałaś o moje spa- robię wszystko: peelingi, maseczki ( po kilka na wszystko, a na włosach trzymam kilka godzin), pedicure, depilację, kąpiel w ziołach nakładam balsamy, kremy . Moich chłopaków nie było, zajęło mi to wiele godzin, w międzyczasie obejrzałam ukochaną Trędowatą po raz nie wiem który i czuję się jak młody Bóg i przygotowana na nowy tydzień- trudny, bo z długą radą i jeszcze dłuższym szkoleniem, ale może czegoś nowego, fajnego się dowiem?
    początek odchudzania1.01.2016.......................................1. cel osiągnięty 30.11.2019

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

krysiupysiu ( będzie długo ),
    z tym listopadem to jest tak, że lubię wszystkie miesiące, każdy za coś innego więc i listopad załapuje się jakoś na to lubienie. Ostatnio mi z tym bardziej po drodze bo jako emerytka nie muszę deszczowym, szarym świtem np. przemykać do pracy.
    spadek wagi na Dukanie trzymasz cały czas?
    Jeśli chodzi o wagę to nie bardzo wiem co napisać......Dukana zakończyłam z wagą 86,0 kg ( to waga wynegocjowana wtedy z Tiin bo wahałam się co wpisać, 86,0 czy 86,5 ), trzecią fazę zakończyłam z wagą o ok. 2,3 kg większą ale naddatek ten zwaliłam przedłużając nieco 3.fazę ( wcześniej przedłużoną i tak z powodu 8,6 kg czyt. 86. dni - tyle schudłam bezpośrednio przed Dukanem ).
    Moje zadowolenie z siebie przerwała mi Antona twierdząc, że powinnam pokusić się o wagę z 73...74. Nie uwierzyłam Jej ale spróbowałam
    . Moja 4,faza wyglądała nadal jak 3.cia i tak w baaaardzo długim czasie schudłam dodatkowe ponad 13 kilo, które przez lata utrzymywałam.
    Dziś prawie je odjadłam i jestem na etapie walki o powrót do tamtej wagi.
    suma -sumarum....wagę z Dukana trzymam ale chcę wagi z czasu PO Dukanie . Jeśli nie 73-74+ to chociaż każdej zaczynającej się 7 mką, nawet 79.9 .

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Mieszka w
    Częstochowa

Dzień dobry w mroźny listopadowy dzień
    2140574767.jpg

Kasiu przeczytałam Twoją listę i nawet zaczynam dostrzegac plusy listopada, ale dziś tak na młynie wymarzłam że od razu zapomniałam o tych plusach więc jeszcze raz je przeczytalam

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Dzień dobry

Jaki mroźny??? u mnie jest + 6, a w domu bez włączonego ogrzewania 20! Nie pamiętam takiego listopada Takiego ciepła Wam życzę dziś jak najwięcej

Uprawnienia umieszczania postów