Strona 2937 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1937 2437 2837 2887 2927 2935 2936 2937 2938 2939 2947 2987 3037 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29,361 do 29,370 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

chyba o to Sabince chodzi ?

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Tak Agnieszko

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie!
    Kasiu, w pięknym miejscu byłyście. Ale oczywiście najważniejsze towarzystwo i to, że mogłaś się zresetować. Zaczynasz już działać?

Maniusiu, też podoba mi się to, co znalazłaś. Pytanie więc, czy sugerować się opiniami
    I jestem pod wrażeniem zmiany ruin w naprawdę niezłe zamczysko. Fajnie, że oboje lubicie zwiedzać zabytki.
    Właśnie, a co z piszczelą?

Agnieszko, ale tego wyszukałaś i wszystko super . Mnie jest ogólnie wszystko jednak, chociaż nie ukrywam, że nie chciałabym w centrum miasta i że ciągnie mnie raczej do przyrody.

Sabinko, oczywiście, że jesteśmy po to, żeby się wspierać. Dlatego fajne jest to, że każda z nas wybiera, to co jej najbardziej pomaga. Dla Ciebie jest to ujawnianie wagi, dla mnie odwrotnie. Jak dobrze, że ciągle uczymy się swojej odmienności i jak dobrze, że w niczym nam ona nie przeszkadza.
    To prawda, że dobrze jest widzieć w lustrze jak jest naprawdę , ale równie ważne jest jednak też, żeby do tego obrazu dodać trochę łagodności i życzliwości wobec siebie.
    A co do J. – a sio z takimi pomysłami Toż on prawie trochę nasz brodacz .
    Książkę już wywaliłam, bo w końcu nie zdzierżyłam.

Sonko, coraz bardziej do mnie dochodzi, że konsekwencja i regularność, to jedne z podstawowych filarów prawidłowego odżywiania. Paradoksalnie nie jest to takie łatwe do wprowadzenia na stałe, ale małymi kroczkami, z coraz większą świadomością całego tego procesu, jest nadzieja, że powolutku ruszy.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Dzień dobry

pobrane (4).jpg

Z tych propozycji, które wybrałyśmy z Maniusią, najbardziej z powodu możliwości łóżkowych podoba mi się baszta. Przyjrzyjcie się dokładnie. Szukajmy też dalej ( zwłaszcza Sabinko, Ciebie poprosimy, bo mam wrażenie, że możesz być najbardziej czasowa )
    Ja dziś na 7 więc lecę do łazienki...a a w dodatku mam dziś obserwację lekcji przez dyra.

Udanego dnia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry!

Jasne, ze dzialam dziewczynki! Ale na ten moment jestem ciut sfrustrowana, bo waga sie zaciela i nie chce zejsc na dol chocby o pol kilo!
    Nie- Sabinko- nie sa to trzy fasolki plus zieleninka. Licze jednak dziarsko to co wkladam do pyszczka i trzymam sie limitu...
    No nic! Potrzeba cierpliwosci...wiem.
    Ale u mnie to rzecz deficytowa...

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Kasiu trzymaj się , w końcu ruszy !!
    Mi tez najbardziej podoba się baszta ale jeszcze pewnie coś się wynajdzie, choć widać róznice, jak nie jest to miasto duże typu Wroclaw, to trochę gorzej o mieszkania.
    Wczoraj zrobiłam sobie wieczór piękności, najpierw byłam na Pilatesie, potem po kąpieli nalożyłam sobie maseczkę ze złotem ( podobno) i zrobilam masaż tą bańką, na udach tylko na próbę, lekko bolało ale nie był to jakiś bardzo duży ból, a z czasem to nawet przyjemny, przed masażem nasmarowałam nogi balsamem z kropelkami olejku cynamonowego, co tez działa antycelulitowo, Na pewno będę powtarzać.
    Na razie zmiany w urodzie nie dostrzegam

Wykupiłam sobie na allegro pakiet smart na darmowe przesyłki, Teraz więcej zamawiam z dostawą, co oszczędza czasu na chodzenie po sklepach, zakupiłam sobie kosmetyki i trochę rzeczy do rękodzieła i sweterek Z jednej strony to fajne a z drugiej pokusa na wydawanie
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 19-11-2019 o 09:36

Dzień dobry

Trochę poszperałam.
    Nie wiem jak wrzucić info a konkretnym hotelu więc w booking.co proszę wpisać nazwy hoteli i apartamentów w Oplu:
    -hotel Piast
    -Best western Hotel Opole centrum
    - Weneda Wellness Hotel
    -Apartamenty Złota nić
    -Apartamenty Na wyspie
    -Apartament de lux

W hotelach można by wziąć pokoje dwuosobowe ale ciasno byłoby na pogaduszki. Wiem coś o tym i chyba dziewczyny Kołobrzeżanki to potwierdzą. W apartamentach są tzw salony i w pełni wyposażone kuchnie więc wiemy że to jest wygodne.
    W apartamentach Na wyspie te które wczoraj zasugerowałam ( 2 apartamenty) jakby któraś zgodziła się spać na górze piętrowego łózka to każda miałaby oddzielne spanie
    Tyle znalazłam, może jeszcze potem poszukam ale teraz muszę wyjść. Zgadzam się, że Opole to nie Poznań czy Wrocław czy Gdynia i trudniej znaleźć.

Mieszka w
    Częstochowa

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

znalazłam apartament z 5 łóżkami, ja mogę spac na podłodze jakby co

ale jest nadzieja że są większe mieszkania
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 19-11-2019 o 12:30

Maniusiu ten apartament jest zajęty w naszym terminie

Mieszka w
    Częstochowa

ja widze wolny, nawet mnie dopuściło do wstępnej rezerwacji, tylko nie kleplam bo musi byc zgoda ogółu

Uprawnienia umieszczania postów