Strona 2947 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1947 2447 2847 2897 2937 2945 2946 2947 2948 2949 2957 2997 3047 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29,461 do 29,470 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Mój Kuba w tamtym tygodniu był na koncercie Kultu- nasza szkoła Mamy dzieciaki podobnie jak my, zakochane w muzyce lat osiemdziesiątych

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

O tak, bo to była MUZYKA i zespoły ponadczasowe, a nie co to teraz pojawi się i znika, mało kto gra dłużej. No chyba że się pojawi takie cudo jak Podsiadło
    Marta jeszcze lubi Lady Pank, ale jak w piosence Video - tylko nie z ostatnich płyt ( jak ten kawałek ostatnio mnie męczył, ciągle go miałam w głowie ).
    A ja kiedyś byłam w fanklubie Lady Pank, listy pisałam i nawet mi odpisali raz kiedy to było.....

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie, a właściwie to już dzień dobry

Kasiu, weekend był i się zbył, a teraz jest nowy tydzień, więc do roboty!

Sabinko, Kłamczuszku-Obiecuszku pozwolisz, że zacytuję to, co Kasi? – „weekend był …”
    Ale skoro chorujesz, to oczywiście najpierw się sobą zaopiekuj. Ale potem sama rozumiesz – „nie ma to tamto” (jak to zwykle mówisz )
    Tak swoją drogą też miałaś tych przejść życiowych trochę i więcej .

Maniusiu, bardzo współczuję . Niestety nie muszę sobie wyobrażać, jak trudno może Ci być czasem. Tulę i ściskam!
    Lalkę lubiłam ja i Lalkę bardzo polubiła córka (w odróżnieniu od Ani).
    Fajne motto, podoba mi się

Kaniu, przyznaję, że tak jak większość zadziwiłam się, że nie znasz Ani. Ale w zasadzie każdy czas jest dobry na to, żeby to i owo poznawać. Więc dlaczego nie miałabyś spróbować poczytać teraz? Bardzo wręcz byłabym ciekawa odbioru tych książek z punktu widzenia dorosłej osoby. Za dużo raczej bym nie oczekiwała, bo to jednak bardzo młodzieżowe i naiwne, ale może a nuż spodobałaby Ci się?
    Co do indiańsko-przygodowych książek, to przyznaję, że też się zaczytywałam.
    A sny tak swoją drogą to jakieś ciekawe masz .

Sabinko, co do kurczaka, to młodzi stwierdzili, że dobry, ale moja teoria jest nieco inna – po prostu nie chcieli robić matce przykrości . O żadnym mleczku kokosowym czy śmietance nie słyszałam, ale ponieważ kurczaka dzielnie dokańczam, więc jakoś dam radę bez tych pewnie dobrych dodatków.

Lubię filmy dokumentalne i lubię Kult, więc jeżeli będzie okazja, to też pewnie z przyjemnością obejrzę.

Mieszka w
    Częstochowa

Mieszka w
    Częstochowa

Dzien dobry, jak miło że jest więcej entuzjastów Kultu
    Krysiu jak młodzi stwierdzili że doby to dobry
    Dzien dobry dziewczynki miłego dnia

Mieszka w
    Częstochowa

Zioła uprawne i dzikie w codziennym życiu.
    Skupimy się na zgłębianiu wiedzy o roślinach leczniczych, które są na wyciągnięcie ręki.
    Własnoręcznie stworzymy naturalne ziołowe produkty do codziennego użytku.
    Przygotujemy ziołowe napary, odwary i maceraty, do degustacji na miejscu.
    Zrobimy krem ziołowy z woskiem pszczelim na jesienne i zimowe szarugi, który odżywia skórę i ją chroni oraz radzi sobie z wieloma problemami skórnymi. Każdy uczestnik i uczestniczka weżmie ze sobą słoiczek kremu.
    Przyjrzymy się zastosowaniu korzeni mniszka lekarskiego oraz pokrzywy.
    Zrobimy wonne ziołowe kadzidło do odświeżania powietrza w domu.
    Ciało nakarmimy ekologicznym pożywieniem: kanapkami z chleba gryczanego z pesto z chwastów (wersja wege) oraz ciasteczkami maślanymi z dodatkiem ziół

Zapraszamy do pięknego świata ziół.

Prowadzące:
    ............., rolniczka współpracująca z Matką Ziemią, zielarka fitoterapeutka opowie, nauczy, przygotuje wszystko o ziołach.
    ............. - trenerka holistyczna, pasjonatka ziół, którym zawdzięcza kontakt z naturą i swoje obecne życie - zadba o atmosferę warsztatu.

Co się będzie działo?
    Będziemy doświadczać, wąchać, dotykać, tworzyć, uczyć się w przyjaznej atmosferze bliskości.
    Pragniemy w te chłodniejsze jesienne dni otulić ciepłem ziołowych mocy.

Na takie warsztaty chcę się zapisać
    Tylko bije się z myślami bo koszt 65 zł a czy coś z nich wyniosę?
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 26-11-2019 o 10:22

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Maniusiu z tego co przeczytałam to wyniesiesz słoiczek kremu, kadzidełko pięknie pachnące oraz posmakujesz kanapki z pastą z chwastów czyli z pustymi rękoma nie wyjdziesz A tak na serio bardzo mi się podobają takie warsztaty i nie wiem czy sama bym w nich nie wzięła udziału gdybym miała okazję. Ostatnio zaczytuje się w książkach Agnieszki Maciąg o zdrowym życiu i jedzeniu a mam ich kilka i tam też jest sporo o ziołach i ich wykorzystaniu bardzo różnorodnym. Tak że korzystaj i nie patrz na pieniążki .
    Krysiu teraz do ciebie. Czy ty w ogóle przeczytałaś przepis który wrzuciłam na curry z kurczaka? Tam jako pierwszy czy jeden z pierwszych składników była śmietana lub mleczko kokosowe i po dodaniu tychże składników do podsmażonego kurczaka otrzymałabyś fajny sos curry z kurczakiem A tak to po prostu podejrzewam podsmażylas tylko tego kurczaka obsypanego curry, pieprzem i papryką ?Kochana przepisy trzeba czytać i to dokładnie.
    Ja napisałam wyraźnie, że chociaż tam było mnóstwo różnych przypraw to wystarczy curry ale sądziłam, że coś mokrego do tego dodasz, żeby powstał sos. Czytanie ze zrozumieniem się kłania

Mieszka w
    Częstochowa

No ja tyle kawy nagotowałam a tu tylko Sabinka przyszła?
    Dziękuję Sabinko że nie pogardziłaś

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Kawa w twoim towarzystwie Maniusiu - zawsze

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Ja dopiero wróciłam z pracy
    dzięki Maniusiu za kawkę

Uprawnienia umieszczania postów