Strona 2952 z 3011 PierwszyPierwszy ... 1952 2452 2852 2902 2942 2950 2951 2952 2953 2954 2962 3002 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29,511 do 29,520 z 30106
Like Tree69219Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][0]=68.ARAxInaIlPOIwNaZ3jAaK77lWiskKbS0iPCcQrF1XEFHa4 vIsgyYWofRirbqbIR_C0dRWDZiA5064VlH40y0gaYoDma5XIdl NU9aB-pS3FKMSsQQUYq2ulh_js-vciQuQ5Ni7cLiVrXxp9QudjVuIAdOrhSNG9zf9wRe_x64L2jR7 vOMbX7SIVpx6K_KDHURYpD6iDTM8oRwxdgxrqLY7Q2tNm-9VKytZN9RJM8oYPo6M84SrFJtPvm1CjVB_OF5-42FMSqiELaWH60_D99tyXhUS_Imx9ze_2S1LQaGQSE-KWTY_Ndlc_1soW3DhgM-WiB9rDsyeLmsAumjoT6vOeidd972u9vnU048ZfCxIjbW9N6PaA oRMeoFfSZO9ePi_OBDlPG79yMaFzwRbj0pg_oRfhz-gtwDOtHlNbbWNJU6ahrViw1oD68CC52vKtTnmZuAKNj4Pm90un Kc681XSd6jC77CLCO1lIohiKldTkEld63BlmvQPJzgKTxu_kl8 xfePVyuH5QhrY1_Feg

jeśli któraś chce dołączyć

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie
    Maniusiu, to chyba musicie zmienić pielęgniarkę. Ale najważniejsze, że sunia się uspokoiła. Bo to znaczy, że zmiana stała jest możliwa.
    Zaskoczyłaś mnie wróżbami andrzejkowymi. Wspomniałam o nich z pewnym sentymentem, ale w sensie zaprzeszłym, a okazuje się, że dalej można się tym bawić. Fajna sprawa . Karteczka, którą wylosowałaś bardzo mądra. Rzecz jednak nie w tym, żeby wylosować coś mądrego, ale żeby to stosować. Ty to robisz i to jest piękne .
    Za żarcik nie przepraszaj - jak najbardziej zamierzam dalej was katować swoją książką . A potem będzie Twoja .
    A kolory oczywiście, że dobieraj pod siebie. To Ty masz się w nich dobrze czuć.
    Wrotycz mówisz? Kiedyś chyba o nim czytałam, a jak nie czytałam, to na pewno mówiła mi o nim siostra. Zaraz z ciekawością sprawdzę.

Agnieszko, a już miałam nadzieję, że miałaś fajne szkolenie . Ciekawa jestem, jak układacie program dla trudnych dzieciaczków. Pamiętam, że kiedyś robiłam spotkania z nauczycielami na których wypracowywaliśmy według pewnego schematu inny sposób widzenia i następnie podejścia do ucznia, co potem pomagało w opracowywaniu planu pracy z nim.

Maniusiu, nie wiem, co to tam na końcu wkleiłaś, bo mi się nie otworzyło.

Znalazłam taki artykuł. Sama nie wiem, może kogoś zaciekawi.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Krysiu, fajny artykuł, ale mimo szczerych chęci, a może po prostu tego nie umiem zrobić, nie dopasowałam do siebie żadnej rany. Sama klasyfikacja wydała mi się trochę jednak zbyt uboga
    początek odchudzania1.01.2016.......................................1. cel osiągnięty 30.11.2019

Mieszka w
    Częstochowa

może teraz

a mi to prawie wszystko pasuje z tego artykułu, ale tak po trochu z każdego
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 02-12-2019 o 21:05

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Artykuł tak trochę z przymrużeniem oka, ale każda chwilka refleksji jest dobra .

Tym razem bez problemu otworzyłam stronkę. Szkoda, że nie dali jakiegoś filmiku pokazowego z tych ćwiczeń.

A to zdjęcie, które akurat zobaczyłam. Gdańsk zawsze mnie zachwyca, ale z takiej perspektywy szczególnie.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

pobrane (5).jpg wtorkowe dzień dobry

Ja też Krysiu lubię Gdańsk i gdy mamy z mężem chwilkę czasu i chęć na morze, to zawsze wybieramy to miasto. W tym roku zastanawiam się, czy właśnie nie w Trójmiasto uderzymy na Wielkanoc, choć po głowie chodzi mi również Łeba ( do której nigdy w życiu nie pojadę w sezonie, ale poza nim, chętnie) oraz Mazury
    Od sierpnia zbieram na ten wyjazd dyszki do półtoralitrowego słoika za każdy dzień z dobrą, zdrową dietą i ruchem, i słój jest wypełniony i upchany po brzegi, więc myślę, że do kwietnia uzbieram dla całej naszej rodziny trzy tysiące na trzydniowy wyjazd na wypasie - nie wiem ile jest w środku, bo postanowiłam nie liczyć

Skróciłam o tydzień wo, wychodzę dziś już trzeci dzień i na razie robię to dobrze, bo waga dalej spada. Dołożyłam rano oliwę i oliwki do sałatki i banan z mango do kolacji. Och jakie wydaje mi się to pyszne

Krysiu, jak ułożymy program, to na apce wszystko Ci opowiem To trudny temat w mojej szkole, ponieważ jest to właściwie program dla nauczycieli a nie uczniów, bo to my musimy się zmienić żeby dzieci odniosły sukces. A zwrócić nauczycielowi uwagę, że powinien się zmienić, to często jest to obraza majestatu i wróg na cale życie

Maniusiu, ja też lubię beże i kawę z mlekiem. W sypialni mam te kolory połączone z szarością i bielą i bardzo podoba mi się ten efekt. Jest przytulnie i ciepło.

Udanego wtorku wszystkim życzę
    początek odchudzania1.01.2016.......................................1. cel osiągnięty 30.11.2019

Mieszka w
    Częstochowa

Dzień dobry
    Juz wróciłam z młyna i jestem bardzo zmarznięta, cięzka będzie zima tam , brr
    na szczęście to tylko godzina raz w tygodniu
    Fajny taki świąteczny wyjazd , mi po głowie też chodzi ale póki co to strefa marzeń
    ale zaraz kupon jackpota sprawdzę to może już milionerką jestem

Nie tylko nauczyciele maja problem ze zrozumieniem że nie zawsze druga osoba ma się zmienić

Miłego dnia

Mieszka w
    Częstochowa

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry!

Wpadam tylko na chwile, by podzielic sie krotko paroma informacjami. Jestem jeszcze dzis w domu a jutro wyjezdzam do kliniki w Bad Kissingen. Ostatnie dni mialam tak intensywne, ze nie bylo sil i czasu by tutaj pisac. Niestety i nastepne beda prawdopodobnie takie same.
    Nie mam w sanatorium wifi w pokoju, wiec nie bedzie tez porannego czy wieczornego serfowania i buszowania po sieci. Telewizory sa tylko na pietrze dla wspolnego uzytku. Z jednej strony cieszy mnie den medialny detox a z drugiej nieco niepokoi.
    Zauwazylam bowiem ze mam problem z ograniczeniem zainteresowania wiadomosciami spoleczno-politycznymi, ktore przaz to, ze staja sie taka sieczka, budza we mnie zniechecenie i rozdraznienie. Wszystko wydaje mi sie byc takie brudne i smutne.
    Z tego powodu ciesze sie, ze troche od swiata i jego spraw odpoczne. Malz wgral mi na lepka kilka seriali a poza tym mam zamiar "popatrzyc ciut do wlasnego srodka". W komorce mam internet mobilny, wiec bedziemy w kontakcie. Tak wygladaja ponoc pokoje...

A tak klinika z zewnatrz...

Krysiu artykul, ktory wrzucilas, wydal mi sie ciekawy i chetnie siegnelabym do ksiazki, by rozwinac temat.
    Odnajduje w sobie kilka z ran dziecinstwa. Wiem na pewno, ze bylam odrzucona i porzucona. Pozniej starano mi sie to naprawic i rany sa zaleczone, ale lubia sie od czasu do czasu otwierac...

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

A mnie w necie wcale nie interesują wiadomości społeczno- polityczne. Zupełnie nie czytam takich rzeczy. Siedzę w fejsie i instagramie, gram w karty, czytam poradniki- ostatnio ogrodowe i urodowe, no i słucham muzyki...tej na okrągło.
    Czytam też dużo o zdrowiu.
    Kasiu, a nie masz internetu w telefonie? Nie byłabyś pozbawiona tego, co lubisz.

Uprawnienia umieszczania postów