Strona 2953 z 3011 PierwszyPierwszy ... 1953 2453 2853 2903 2943 2951 2952 2953 2954 2955 2963 3003 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29,521 do 29,530 z 30106
Like Tree69219Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzień dobry
    Maniusiu fajne te twoje wyroby na aukcję dla piesków, artystyczna dusza z ciebie a i pieniążki dla piesków na pewno się przydadzą.
    Super, ze twój psiak którego podejrzewałaś o autyzm się uspokoił, na pewno spotkanie z psią behawiorystką pomogło ale i wy czyli domownicy na pewno też włożyliście w to sporo pracy. Ciekawa jestem jak psinka dogaduje się z twoja mamą czy właściwie może należałoby zapytać odwrotnie?
    Krysiu ja też z wróżb andrzejkowych wyrosłam, bawiłam się w to we wczesnej młodości tylko a czy ty teraz też coś takiego praktykujesz? Imprezka jakaś z wróżbami była? Chyba raczej nie bo chorowitka jesteś ostatnio trochę

Agnieszko mówisz półtoralitrowy słój wypchany dyszkami??? To mi się podoba Nie dość że chudniesz i trzymasz formę to i wyjazd rodzince zafundujesz tak jakby Skoro już jeden słój jest zapchany to chyba drugi trzeba uruchomić bo do kwietnia jeszcze sporo czasu a składanie tych pieniążków idzie ci całkiem całkiem
    Kto jak kto ale ty na pewno wyjdziesz w wo pomalutku i właściwie.

Maniusiu no ten twój młyn nie zachęca, dobrze, że musisz tam być tylko godzinkę raz w tygodniu.
    Czy już zostałaś milionerką czy dopiero może zostaniesz w przyszłym tygodniu? Grasz regularnie?
    Podoba mi się ten kalendarz adwentowy

Kasiu jak to pokój bez wifi i telewizora? W dzisiejszych czasach???? Ale to pewnie dla waszego czyli kuracjuszy dobra. Fajnie tak czasem mieć wolne od tych wszystkich atrakcji. Ale smartfon z Internetem jest to i tak kontakt wirtualny będzie na pewno. No bo jak to tak? 6 tygodni bez mediów społecznościowych, bez fb i co gorsze whatsappa? To nie do pomyślenia. A jak odpoczniesz trochę od wiadomości społeczno politycznych to ci tylko dobrze zrobi.
    A popatrzenie do swojego środka piękna sprawa, patrz tam ile wlezie i znajdź albo odnajdź tylko to co dobre dla ciebie. Zresetuj się tam i odstresuj, po to tam w końcu jedziesz. A żeby tak się zupełnie nie zresetować to będziesz miała przecież przerwę świąteczną.
    Czy będziesz miała pokój dla siebie czy raczej z kimś?

Ja dzisiaj wybrałam się odrobić gimnastykę bo dwa razy nie byłam z powodu choroby ale nie udało mi się na nią dotrzeć. W centrum handlowym gdzie odbywa się ta gimnastyka spotkałam koleżankę z mojej byłej pracy i poszłyśmy na kawę i coś do kawy i tak nam zeszło na pogaduszkach prawie 2 godziny. Ale fajnie było i nie żałuję, że gimnastyka mi przepadła.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie!
    Byłam wczoraj u lekarza (nie swojego). Przepisał cztery leki. Przy trzech zalecił po dwa opakowania i wstawił pieczątkę, że nie wolno zamieniać. Poszłam, wykupiłam, chociaż bardzo zaskoczyła mnie naprawdę wysoka cena. W domu sprawdziłam o co chodzi. Tylko lek, który był zapisany jako jeden i bez pieczątki, wymagał recepty. Pozostałe trzy, zaaplikowane podwójnie można kupić bez recepty! Przy swojej lekarce nigdy nie miałam takich zastrzeżeń, stąd moja ufność. Zaczynam podejrzewać, że ten lekarz ma jakieś układy z firmą farmaceutyczną. Poprawcie mnie, jeżeli to niemożliwe i jeżeli głupio myslę.

Agnieszko, już jestem ciekawa, jaką lokalizację wybierzecie na Wielkanoc. Wszystkie atrakcyjne . No może mniej by mnie ciągnęło na Mazury. Ale Gdańsk czy Łeba, jak najbardziej. Widzę, że rzeczywiście nie będziesz miała problemu z uzbieraniem gotówki. Podejrzewam nawet, że jak tak dalej pójdzie, to starczy na jeszcze jakieś dodatkowe szaleństwa .
    Przy wychodzeniu z wo mój problem polega na tym, że chociaż wiem, co ewentualnie jeść, to zawsze mam problem z tym, ile.
    A jeżeli chodzi o zmiany w programach dla dzieci – szkoda, że tak duzo nauczycieli nie rozumie tego, co jest dla Ciebie takie oczywiste .

Kasiu, już cieszę razem Z Tobą z tego wyjazdu. Bardzo na niego czekałaś, więc mam nadzieję, że spełni Twoje oczekiwania. Same pokoje wyglądają zachęcająco, więc już jest dobrze. Czekamy na wpisy, więc dziel się swoimi wrażeniami, kiedy tylko będziesz mogła. A jeżeli chodzi o artykuł i interesujące dla Ciebie treści, to myślę, że teraz będziesz miała wiele okazji, żeby je przegadać ze specjalistą.

Sabinko oczywiście, że nie było żadnych wróżb andrzejkowych. Tak sobie o nich po prostu i z sympatią przypomniałam przy okazji imienin Andrzejów. Teraz już chyba trudno by mi było w to wejść. Zwłaszcza, że ich przesłanie jest dosyć szczególne, kierowane przede wszystkim do młodych dziewcząt i chłopców.
    Spotkanie z koleżanką to wiadomo, fajna sprawa . No trochę szkoda, że nie zaciągnęłaś jej na tą gimnastykę .

Tereniu, a Ty gdzieś się nam zgubiłaś w czasoprzestrzeni?

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Od sierpnia zbieram na ten wyjazd dyszki do półtoralitrowego słoika za każdy dzień z dobrą, zdrową dietą i ruchem, i słój jest wypełniony i upchany po brzegi,
    Agnieszko, bardzo mi się spodobała taka pozytywna motywacja , o wiele bardziej niż negatywna jak np. 5 zl albo dyszka za każde brzydkie słowo........no bo tak sobie myślę, gdyby tych pieniędzy było potem za mało to trzeba by przysiąść i puścić wiązankę aby zapełnić słój
    , a tak? calutki słój to ileż dobra dla siebie wcześniej, dzień po dniu.
    Agnieszka111 lubi to.

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

pobrane (6).jpg

Środowe dzień dobry

Co do mojego słoika z dyszkami, to jest on dla mnie również dużą motywacją, bo może starczy mi jeszcze na jakąś kiecuchnę ? Taki jest plan.

Dziś od samego rana się wkurzyłam, bo córka wysłała mi link do Gazety Prawnej, w której jest artykuł o popularnym leku na cukrzycę i policystyczne jajniki, który jest poważnie zanieczyszczony silną substancją rakotwórczą. Wielu Polaków ten lek zażywa, w tym moja córka. Jedzie w tej chwili do redakcji, może dowie się czegoś więcej od kolegi, który pisał ten tekst.
    Człowiek na coś się leczy, a przynosi to taki skutek.

Krysiu, ale na Mazurach i pobliskiej Warmii jest cudownie i na pewno by Ci się spodobało- Olsztyn, Giżycko, Iława, to piękne, zielone tereny

Idę szykować się do mojej środy

Udanego dnia
    początek odchudzania1.01.2016.......................................1. cel osiągnięty 30.11.2019

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Dzień dobry
    Ja bym wybrała Mazury
    Poczytałam o tych lekach i jestem przerażona , mama bierze SIOFOR 500 który jest na tej liście, a bierze go od 10 lat. Jak można tak truć ludzi !!!!
    Zresztą w radiu tez trąbią już o tym od rana, ana stronie NFZ cisza.
    Agnieszko jesteś konsekwentna to i na kieckę nazbierasz
    Krysiu myślę że Twoje podejrzenie jest słuszne co do pana doktora, na pewno ma jakies profity z tych recept.
    Kasiu jak to bez WI FI !!!! Tak się da ???
    A na poważnie taki detoks tez jest fajny, mam tylko nadzieję że się do nas odezwiesz na apce.
    Ja polityke staram się omijac choc nie zawsze sie da, po co sobie humor psuć , w necie czytam różne artykuły ploteczki a ostatnio o ziołach. No i zawsze o odchudzaniu
    Ta gimnastyka słowiańska nie podoba mi się, więc chyba odpuszczę, a w moim klubie dziś jest impreza mikołajowa - mega cross, może się wybiorę choćby popatrzeć
    Sabinko, fajne takie spotkanie z kolezanką, szkoda że zajęcia przepadły no ale przeciez będzie jeszcze okazja. Gram rzadko, w tym roku dopiero 2 raz, czasami wywysłam sms do RMF, no trzeba jakoś szczęściu dac szanse, ale na razie niestety nadal musze pracowac

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Moja córka od 2,5 roku bierze Metforminę, a córka mojej koleżanki ten sam lek od roku

Krysiu, oczywiście, że lekarka działa na korzyść firmy farmaceutycznej
    początek odchudzania1.01.2016.......................................1. cel osiągnięty 30.11.2019

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Krysiu faktycznie dziwna sprawa z tymi lekami. Czy te bez recepty też były wypisane na recepcie tak jakby ta recepta była niezbędna do ich kupienia ?Można rzeczywiście podejrzewać , że lekarz ma jakieś układy z producentem leków. A ceny leków rzeczywiście przyprawiają czasem o zawrót głowy i coraz częściej widzi się w aptece ludzi, którzy usłyszawszy cenę rezygnują z ich kupna. Mam nadzieję że chociaż ci te leki pomogły.
    A co do pytania czy nie mogłam koleżanki zabrać na gimnastykę to niestety nawet jej nie zaproponowałam bo ona ubrana w wyjściowo w eleganckiej bucikach, płaszczyku i w spódniczce pod nim a ja w sportowych ciuchach i z tenisówkami w torbie.

Sonko wyobraziłam sobie takiego delikwenta rzucającego wiązankę i to nie jedną żeby zapełnić twój i rozbawiło mnie to.

Agnieszko rzeczywiscie skandal z tymi lekami zawierającymi ten paskudny składnik, tym bardziej przerażający, gdy zna się kogoś kto bierze leki z tym składnikiem a w twoim przypadku to córka i inne znajome osoby, także Maniusi mama. Huczy o tym caly internet i media. Mam nadzieję, że sprawa się jakoś wyjaśni i okaże się, że w tych partiach sprzedawanych w Polsce może nie było tego składniku.

Agnieszko no nie ma opcji, żebyś nie kupiła sobie jakiejś fajnej kiecki przecież w końcu to ty zapelnilas z pełnym poswieceniem ten słoik prawda?

Maniusiu impreza mikołajowa tylko do patrzenia? Mam nadzieję, że zdecydujesz się także na ćwiczenia.
    No chyba, że to coś bardzo trudnego ale ty - zaprawiona w bojach na pewno sobie poradzisz.Skoro gimnastyka słowiańska ci się nie podoba to pewnie, że trzeba sobie odpuścić. Ruch musi sprawiać nam przyjemnosc i jakąś frajdę to wtedy ma się chęć na działanie.

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Co do mojego słoika z dyszkami, to jest on dla mnie również dużą motywacją, bo może starczy mi jeszcze na jakąś kiecuchnę ? Taki jest plan.
    Cudny i do skopiowania od ręki .
    Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Sonko wyobraziłam sobie takiego delikwenta rzucającego wiązankę i to nie jedną żeby zapełnić twój
    Byłoby mi nieco głupio ale jakbym znalazła chętnego do zapełniania słoja to pewnie bym się poświęciła
    .
    Agnieszka111 lubi to.

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie!
    Agnieszko, czyli polujesz jeszcze na sukienkę? Super!
    Mam nadzieję, że sprawa z lekiem szybko się wyjaśni. Oby!
    Jeżeli chodzi o Mazury, to poznałam je bardzo dobrze. Spędziłam tam przynajmniej dwa-trzy obozy żeglarskie. Codziennie w innym miejscu, a tych urokliwych jest tam ogrom. Poznałam też wszystkie miejscowości o których wspominasz. Pewnie więc, że mi się podobało, ale jednak morze zawsze jest na pierwszym miejscu .

Maniusiu, mam nadzieję, że poszłaś na tą imprezę mikołajkową? I to nie tylko popatrzeć A co to jest ten mega cross?
    Trochę szkoda, że gimnastyka słowiańska nie przypadła Ci do gustu, ale z drugiej strony i tak masz co robić, więc może to i lepiej?

Sabinko, niestety masz rację co nie wykupywanych, zwłaszcza przez emerytów, leków .
    Podejrzewam też, że ten lekarz bez skrupułów żeruje głównie na emerytach.
    Te moje leki były wypisane wszystkie na jednej recepcie. Jako niezbędne i nie do wymiany podkreślone zostały tylko te, które można kupić bez recepty.

Uprawnienia umieszczania postów