Strona 2980 z 3048 PierwszyPierwszy ... 1980 2480 2880 2930 2970 2978 2979 2980 2981 2982 2990 3030 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29,791 do 29,800 z 30472
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzień dobry.
    Teraz jak nie mam whatsappa bardzo odczuwam, że tutaj taki mały ruch, że niektóre z nas tu nie piszą bo czytać myślę że czytają. Rozumiem że wcześniej niektóre z was miały żal że tu jest taki mały ruch i mało wpisów.
    Agnieszko fajny plan na ferie. Picoult czytałam chyba wszystko co zostało przetłumaczone na polski a poznałam ją dzięki mojemu córce. Dzisiaj wybieram się do biblioteki i czeka tam na mnie polecana przez siebie Charlotte Link.
    Maniusiu fajne teksty. Sojkę też lubię ale dawno go nie słuchałam.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Ja tez nie słuchałam dawno Soyki i to był taki miły powrót do przeszłości
    Teraz wydal nową płytę, jednak te stare przeboje były lepsze
    Teksty sa nadal fajne ale muzyka juz troszkę inna,
    No racja Sabinko są czytający nie ma piszących
    sabinka57 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Sabinko, to prawda, że dopiero wtedy odczuwa się mały ruch na naszym wątku. Nie martw się, ja nie zostawię Cię tu samej bez kontaktu

Myślę, że tą powieścią Link, nie będziesz zawiedziona. Choć grubaśna, jest tak fascynująca, że nie mogłam się oderwać i szybko przeczytałam.

Ja kiedyś Sojki słuchałam dużo, miałam jego wszystkie płyty, ale później zaniechałam, właściwie sama nie wiem czemu
    maniusia72 and sabinka57 like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

No, czas do pracy. Zrobiłam obiad, kolację, zakupy, posprzątałam, to teraz mogę popracować w szkole Lubię później zaczynać pracę
    maniusia72 and sabinka57 like this.

Mieszka w
    Częstochowa

No ja jeszcze muszę na Link poczekać w kolejce.
    No i mam zamiar tu być na bieżąco
    Tez lubię robic jak nakwięcej rano, ale pracowac tez wole rano . no i mam konflikt wewnetrzny
    sabinka57 lubi to.

Mieszka w
    Częstochowa

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22search%5C%22%2C%5C% 22mechanism%5C%22%3A%5C%22search_results%5C%22%2C% 5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%7D&action_history=[%7B%22surface%22%3A%22search%22%2C%22mechanism%22% 3A%22search_results%22%2C%22extra_data%22%3A[]%7D]
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Mieszka w
    Częstochowa

miało juz nie być Soyki ale jeszcze piosenka z mojego koncertu ( z najnowszej płyty) taka dla mnie na czasie
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Ale tu cichutko i mało tłoczno
    Mój telefon dalej w naprawie. Może będzie jutro, może w poniedziałek a jak nie dadzą rady naprawić to zwrócą kasę za wymianę gniazda ładowania bo ta wymiana guzik dała. Gdybym widziała, że tak będzie to bym wcześniej rozglądała się za nowym a tak poczekam jeszcze. Lubiłam ten mój telefonik i szkoda byłoby gdybym musiała z niego zrezygnować. Mam tam mnóstwo zdjęć od początku posiadania go. Większość profilaktycznie ściągnęłam na laptop ale tak naprawdę nie wiem czy wszystkie. Jak nie będzie można go już ładować to doooopa - już nie będę miała do nich dostępu a bardzo lubiłam do nich zaglądać. To była swego rodzaju kronika. Wszystko można było sprawdzić, co gdzie, kiedy i z kim
    Poza tym nowy smartfon kosztuje niemało żeby nie powiedzieć dużo na moją emerycką kieszeń
    Może możecie polecić jakiś model dobry, ze sporą pamięcią i aparatem i do tego nie za miliony monet???
    Najchętniej Samsung bo jestem przyzwyczajona do tej marki.
    Agnieszka111 lubi to.

Mieszka w
    Częstochowa

Sabinko, ło matko niech Ci go naprawią, ja bym poleciła takiego ASUSA jak ma Marta, nie za drogi i super ma opcje, ale to Marty opinia, ja się nie znam
    Agnieszka111 lubi to.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie!
    Sabinko, już się dołączam. Faktycznie ciekawe, że nie masz żadnych sensacji na wo, ale widać i tak może być. One raczej nie mają nic wspólnego z tym, czy się w nie wierzy, czy nie . Będę musiała doczytać w tej książce Dąbrowskiej, może coś znajdę.
    Kiepsko z tym telefonem. Mam nadzieję, że go naprawią, chociażby po to, żebyś odzyskała wszystkiew zdjęcia. Nowego nie polecę, bo się nie znam.
    A stół jest drewniany .

Agnieszko, wygląda na to, że czeka was miły czas feryjnyjny, bez względu na to, co będziesz robić . Pamiętam, że chciałaś wrócić do Wrocławia, więc wierzę, że Ci się to uda.

Maniusiu, wprawdzie pisałam o Soyce i dlaczego jakoś przestał mnie interesować, ale muzyka to muzyka, a że tekst też mi się spodobał, więc tym bardziej chętnie posłucham. Na razie jednak nie otwiera mi się.

A co do książek - Jodi Picoult zapisuję i pożyczę, bo nie znam.
    Sabinko, w Biedronce nie znalazłam tej książki, którą kupiłaś ale za to inną, chyba podobną. Pokażę, jak już będziesz miała telefon. I natknęłam się Agnieszko na Charlotte Link.
    Agnieszka111 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów