Strona 3008 z 3048 PierwszyPierwszy ... 2008 2508 2908 2958 2998 3006 3007 3008 3009 3010 3018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 30,071 do 30,080 z 30477
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Witajcie!
    Tereniu, że dużo nauki to wiem, ale o jakich zmartwieniach piszesz?

Agnieszko, fantastyczny i ciepły facet z tego Twojego męża .
    Dzięki za ten cytat z listu. Bardzo go lubię. Trudno o mądrzejsze słowa.
    Ocet jabłkowy też kiedyś kupowałam w Rossmanie i myślę, że znowu od tego zacznę.
    Co z Zenkiem, zdecydowałaś się? I nie denerwuj się. Wiem, co czujesz, ale szkoda zdrowia .

Maniusiu, najważniejsze, że zabawa była przednia .

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    Nie pytaj za co cię kocham
    Bo kocha się za nic
    Mnie się przypomniało jeszcze jedno okreslenie: nie kocha się za coś, kocha się pomimo wszystko
    Tak było ze mną i Kazikiem.

Krysiu pytałaś się jakie były zmartwienia, no chory Janek, niepokój o wynik konsultacji okulistycznej siostry, szwagier też był u onkologa bo w badaniach kontrolnych zauważono zwiększenie jednej zmiany w płucu. Ma zalecenie zrobienia tomografii.
    O szwagrze nie pisałam , ale o siostrze i Janku pisałam.
    Boję się o Janka, bo mam ciągle w pamięci tę zimę w 2014 gdy Ala miała 10 lat i zaczęło się od nietypowego przeziębienia, gorączkowania i po kilku tygodniach diagnoza choroby nowotworowej.
    Ech w sumie to ja chyba w ten angielski tak trochę uciekam, żeby zagłuszyć myślenie o tym czego się boję.
    W sumie dobrze się stało, że mi zajmuje tyle czasu w tą smutną , ponurą zimo-jesień.
    Kupiłam sobie dzisiaj dwie bluzki. No bo za wcześnie przyjechałam na angielski i tam obok jest taki butik z ciekawymi dość rzeczami.
    Jutro wybieram się na kijki.
    Ale boli mnie jedna stopa. Znowu zmieniła nam sie instruktorka zumby , ale na bardzo fajną i trochę za bardzo poszalałam w rock and rollu.
    Wypatrzyłam sobie dzisiaj film na kanale Metro "Duma i uprzedzenie".Ja kocham powieści Jane Austin.Ale jest 1 w nocy i dopiero się szykuję do spania.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Dzień dobry

images (4).jpg

W tym tygodniu zgubiłam 900 gram i do ostatecznego dla mnie celu zostało mi tyle samo do zgubienia. Tym samym przez 4 lata odchudzania zgubiłam ponad 17 kg. Celu nie będę już przesuwała, bo satysfakcjonuje mnie 65 , a te dwa bonusowe kilogramy, to taki margines, który bez stresu zawsze będę miała w zapasie na imprezy i wyjazdy. Spodobało mi się zdrowe jedzenie i chyba przy nim zostanę , choć chlebuś i ciasta zawsze będą moim ukochanym pożywieniem i nie mam zamiaru się go wyrzekać

Teresko, współczuję zmartwienia o najbliższych. Doskonale rozumiem stan, w jakim obecnie jesteś. Ja inaczej reaguję. Ty uciekasz w naukę, ja muszę swój strach i ból wypłakać, wykrzyczeć, bo dopiero wtedy mogę jako tako funkcjonować.

Na Zenka jednak się nie wybiorę

Dobrej soboty wam życzę

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Dzień dobry
    Jednak szkoda że się na Zenka nie wybierasz bo jestem ciekawa opinii, a ja nie mam zamiaru oglądać
    Koleżanka była na 365 dni i mówi że dawno takiej chały nie widziała, a mąż powiedział że już ma wszystkie krzywdy jakie jej zrobił w życiu wynagrodzone, bo on się nacierpiał więcej
    Nie rozumiem ani fenomenu książki ani tego filmu
    ale coraz wiecej rzeczy nie rozumiem...
    Tereniu rozumiem Twoje obawy ale to się nie musi powtórzyć, trzeba wierzyć że będzie dobrze
    Dumę i Uprzedzenie lubię z z Colinem Firthem, ze względu na Colina
    Krysiu zabawa była naprawdę fajna mimo paru niefajnych rzeczy

Dziś wstałam z poczuciem że chce zrobić dzień warzywny i póki co tego się trzymam i nawet nie mam ciągot do niczego, chyba organizm tego potrzebuje.
    Na przyjecu było cos co mi bardzo smakowało to była sałatka z bakłażana, w zasadzie sam baklażan z czosnkiem cebulką w niewielkich ilościach i przyprawami, szukałam przepisów i wydaje mi się że znalazłam podobny. Może się uda odtworzyć, choć jednak lekko watpię
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 15-02-2020 o 08:29

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Maniusiu, o Zenku na insta fajną recenzję napisała Karolina Korwin Piotrowska, wyglada na to że to może być niezły film bo ja jej wierzę.
    Takich książek jak 365 czy Grej nie czytam i nie oglądam filmów, wiec mam z głowy

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry Agnieszko i Maniusiu
    Dołączam się i ja sie i ja do silnej grupy pod wezwaniem
    Zenka też nie lubię, żeby nie powiedzieć nie znoszę. Ta jego paskudna maniera śpiewania, paskudna dla mnie ale swoje rzesze fanów ma Do kina na pewno nie pójdę choćby wołami mnie ciągnięto.
    Maniusiu lubię jeść bardzo wiele rzeczy i produktów ale bakłażan to jeden z nielicznych z nie mojej bajki, nie lubię jego smaku i tyle...
    365 dni czytałam z czystej ciekawości co pani Blanka Lipińska tam napisała i nawet przebrnęłam przez pierwszą część ale była jak dla mnie mocno nierealna i dziwiłam się jak głupia bohaterka poddawała się miłości do tego kto ją uwięził. I była taka nierealna ta książka....
    Agnieszko no ja nie zgubiłam niestety nawet 90 g a teraz po skonczeniu Dabrowskiej przybralam i bardzo się boję co będzie dalej..Może jakies dobre rady od kogoś? Może jakaś rozmowa szczera ??

Ja niestety po wo rzuciłam się na jedzenie i marzenie o keto wzięło w łeb, nie wiem kiedy i jak się opamiętam ale usilnie spróbuję to zrobić, żeby nie stracić tego co zdobyla m to znaczy tych 8 zgubionych kilogramów.Proszę o jakąś pomoc jak się da ")
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Sabinko, dziś od 14 jestem w domu i się nie ruszam. Zadzwoń jak będziesz miała czas i ochotę, pogadamy

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Chetnie Agnieszko o ile ty tez jestes chętna
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Ja bardzo

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w