Strona 3021 z 3048 PierwszyPierwszy ... 2021 2521 2921 2971 3011 3019 3020 3021 3022 3023 3031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 30,201 do 30,210 z 30477
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

No właśnie ciekawe jak to bedzie, dzwoniła do mnie znajoma zapytac czy nie wiem czy orzecznicy ZUS pracuja bo ma jutro komisję, no nie wiem....
    Chyba od jutra przechodze na home office
    Na żołądek jest dobry sok wycisnięty z bialej kapusty

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Maniusiu, jeżeli tylko możesz, to też siedź teraz w domku!

Agnieszko, ale o to właśnie chodzi w ustawieniach. Powrót do trudnych sytuacji daje możliwość uwolnienia się od nich. Jeżeli ustawienie jest dobrze przeprowadzone, to na koniec pojawia się uczucie spokoju i pogodzenia.
    Maniusiu, rzeczywiście jednak ta metoda może być zakazana w niektórych krajach z uwagi na to, że trudno uchwycić na czym polega jej działanie, a tym bardziej opisać to naukowo. A poza tym może być niebyt bezpieczna dla ludzi niezrównoważonych psychicznie. Taka jest moja wiedza sprzed kilku lat, ale możliwe, że w ciągu ostatniego czasu coś się zmieniło, dlatego z ciekawością poszłabym na ten wykład.

Kaniu, siemię lniane to dobry pomysł. Mam nadzieję, że pomoże.

Ciekawa jestem, czy macie świadomość, jak bardzo jesteśmy obserwowani. M. oglądał przed chwilą, zaznaczam że tylko oglądał, kamerki samochodowe na laptopie. I w ciągu 10 min dostał ze sklepu sms (na swój telefon!) z propozycjami zakupu!

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Krysiu masz rację, koleżanki mąż rozmawiał ze szwagrem przez telefon że tak już się dobrze zna na solarach że mógłby je zakładać i dostał sms z propozycją pracy, to jest przerażające

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

(oczy) było coś i zniknęło, a ciekawe było.
    Pozdrawiam wieczornie

Wkleiłam filmik, zanim dooglądałam go do końca i doszłam do wniosku, że to nie był dobry pomysł
    Chyba lepiej, jak się skupię na tym, co stanowi poniekąd sedno naszego pisania.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kaniu, sorry. Było ciekawe, ale też mogłoby być dla niektórych z nas dołujące. A wcale tego nie chcę.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Też tak pomyślałam, ale na smartfonie nie potrafię skasować swego posta z rodzaju tych co to się wyskakuje jak ten filip z konopii. Sorki

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Witajcie miłe mojemu sercu ludziska.
    Straszne są dla mnie te dni kwaratannowe. Tak jakoś nie pasują mi do nich moje dotychczasowe aktywności (naumiewanie się do egzaminu z angielskiego oraz sprzatanie domu czy działki ).Bezsnsownym trwonieniem energii mi się wydają.
    Dzisiaj poszłam na daleki marsz,No bo to jezdżenie komunikacją miejska takie za bezpieczne nie jest i wymyśliłam sobie pieszkom do stacji kolei aglomeracyjnej i nią 3 min na działkę. No ale lazłam 50 min i to pod górkę.
    Noooooo , ale dzisiaj ładna pogoda była.
    Na działke jeździć musze bo tam mam bezdomniaki do nakarmienia. Nie wiem ile ich jest, znam dwa, ale może jest więcej i może teraz będa jakieś kotne kociczki i co pozbawić je wczesną wiosną jedzenia.A jak inni karmiciele też przestana karmić.I co taka biedna kocia matka ma umrzeć z głodu.
    Nie nie mogę się poddawać pesymizmowi, z tym angielskim to prawdę powiedziawszy na chusteczkę mi on, sprzątanie zawsze można zrobić, a im brudniej tym efekt bardziej satysfakcjonujący, ale do kotów na działki z karmą muszę się przedostawać.
    No ja nie lubię działania bez jakiegoś celu, no i jeszcze żeby pod ten cel jakieś pozytywne przesłanie podłożyć .
    Niby ten angielski to miał mnie przed demencją i Altzchaimerem ustrzec , ale jak pomyślałam o koronawirusie to on ci mnie bliższy niż ta hipotetyczna demencja.
    Takoż ja dzisiaj cały dzień smetne myśli snułam.No i jak tu się cieszyć na te pierwsze dni wiosny? No jak?
    Sonka57 and Agnieszka111 like this.

Tereniu, skoro kijki odpadają, to pewnie takie codzienne długie spacery do kociastych będą jakąś formą zastępczą. Bo to i ruch i konkretny cel.
    Ale z całą pewnością zdecydowanie lepiej byłoby, żebys została jednak w domu. Tyle, że obawiam się, że nawet świadomość zagrożeń Cię nie powstrzyma.
    W ogóle podejrzewam, że taka ładna pogoda będzie ciagnąć ludzi na dwór, a już na pewno na działki.
    Mnie jutro przypada jechać na dyzur. Trzymajcie się!
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar marti38
    marti38 jest nieaktywny Znany na forum

Dobry wieczór :-)
    Krysiu, napisałam Ci smsem życzenia urodzinowe jakiś czas temu, małe chyba masz inny numer albo nie dotarły, skoro się nie odzywasz. Więc jeszcze tutaj, chociaż już bardzo w takim razie spóźnione : wszystkiego najlepszego!

Uważajcie na siebie dziewczyny bardzo, bo to deanstwo, o którym się teraz tyle mówi jest bardzo niebezpieczne, a do opinii publicznej przedostaje się tylko ułamek tego, co się dzieje naprawdę.
    Za rok o tej porze może nie będzie wielkiego bilansu ofiar koronawirusa, za to statystyki umieralności np na nowotwory poszybują w górę :-( Służba zdrowia dogorywa i mam wrażenie, jakby wszyscy tylko czekali na okazję, żeby z ulgą pozamykac przychodnie i pozbyć się pacjentów. Bardzo, bardzo współczuję ludziom ciężko chorym, dla których nie ma ratunku, jeszcze bardziej ograniczono dostęp do badań. Brakuje wszystkiego!
    Jedyne, co można zrobić, to dbać o bliskich i o siebie.
    I cieszyć się każda chwilą w zdrowiu, dlatego codziennie patrzę na tą śliczną maleńką dziewczynkę o bardzo oryginalnym drugim imieniu (dostała je po......... Królewnie Śnieżce ) i cieszę się chwilą. Rudy kotek znalazł po raz kolejny nowy, ttm razem dobry dom. Opłakany solidnie (kot, nie dom), bo chociaż moje wszystkie zwierzęta są przytulaśne, to takiego jeszcze nie miałam - najmilszy kot świata, w dodatku można z nim było pogadać.
    Także stan na dzisiaj: 3 koty i 2 psy, no i miejsce na nowe tymczasy.
    Pozdrawiam serdecznie :-) i jeszcze raz: dajcie o siebie.
    TinnGO and Agnieszka111 like this.

Uprawnienia umieszczania postów