Strona 328 z 3048 PierwszyPierwszy ... 228 278 318 326 327 328 329 330 338 378 428 828 1328 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,271 do 3,280 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinko,
    ja tez lece do ciebie z dobrze zmrozonym toastowym drinkiem-100 lat!!!

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Reginka Aniołek hihihi

Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-k-odqwnjkzotqsntexotqwotq-f-02_9p_orig.gif

Ewcia, Reginko, czekam na piękne, szwajcarskie widoki , bawcie się dziewczyny i cieszcie spotkaniem, a my tu będziemy wam strasznie zazdrościć
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 30-08-2015 o 19:34

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Sabinko Kochana - wiem, że późno ale w żaden sposób nie mniej serdecznie . Życzę Ci, żeby spełniały się wszystkie Twoje ważne i mniej ważne życzenia. I żeby zawsze znalazł się powód do pełnego uśmiechu na Twojej buzi. Wszystkiego dobrego i najlepszego!

images.jpg
    Natka55 lubi to.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Reginko, Ewciu – dzisiaj, poza imieninami Sabinki, przebiłyście wszystko! Ale fajnie!
    Gammuś, czy ja kiedyś nie pisałam, że już Was kocham

Jolinko – też bardzo chciałam Ci podziękować za to zajefane spotkanie! . Dobrze było się tak po prostu spotkać. Trzy i pól godziny gadania, czyli gaduły z nas niezłe . Więcej pewnie dopisze jeszcze jutro, ale dzisiaj jest taki nadmiar wrażeń, że musimy zadbać o dziewczyny :

Kalahari – dobrze Cię znowu poczytać! Na razie tylko tyle, reszta jutro

Małgosiu – cieszy mnie ten bilet do córci! Dopiero co o tym pisałyśmy i tak, należy Ci się to spotkanie!

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

stylowi_pl_hobby_37090629.jpg

Dzień dobry
    Witam w nowym tygodniu i szarej rzeczywistości
    Mój Anioł odsypia podróż i wczorajszy wieczór, a ja niestety szykuję się do pracy... ot życie... pozdrawiam...

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć Zawziętaski...Ewuś, dzięki za kawę...ja też lecę do pracy- dziś mam radę i musimy przepisać plan. Uściskaj naszego Aniołka ode mnie

Dobrego dnia kochane
    krysiapysia lubi to.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

z tym odsypianiem to wcale nie tak jak myslala Ewa ... wylazlszy na balkon o swicie nawet ja mocno przestraszylam , bo juz buszowalam ,kiedy ona szykowala sie do pracy i myslala ze ja spie ...
    Teraz juz wiecie dlaczego moj awaryjny plan na urlop owiany byl taka tajemnica... Ewe chcialam nieco wesprzec i wprowadzic w jej tak trudna codziennosc nieco zamieszania i obdarzyc ja nieco moja, chyba przyznacie nietuzinkowa energia ... mysle ze podobnie jak ja bedzie mile wspominala razem spedzony czas... mam troche wyrzutow, bo w koncu wkrecilam sie jej w trybiki dnia codziennego, ale wierze ze odrobina zamieszania w towarzystwie takiego swirka jak ja , dobrze jej zrobi bo same wiecie jak wiele stresu towarzyszlo jej ostatnimi czasy ...
    Koncze to klikanie , bo Szywajcaria wola... polaze troche po okolicy a i obiadek jakis musze Ewie wyczarowac kiedy wpadnie na przerwe to napewo chetnie cos polknie ...

Milego dnia kochane i nie gniewajcie sie ze tym razem nie odnioslam sie do waszych wpisow , ale czas mnie nawet tu w niebywale goni ...

P.S. przepraszam za literowki , ale Ewa ma inna klawiaturke i nie bardzo moge nad nia zapanowac...
    Ostatnio edytowane przez gamma56 ; 31-08-2015 o 07:16
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam w poniedzialeczek!
    Dzis sie nie spiesze, ale niestety ta sielanka nie potrwa za dlugo bo gdy zaczne zajecia w szkole to znowu bede musiala rano wczesnie wychodzic...a serdecznie tego nie cierpie!
    Szkoda, ze nie ma szkoly np na 9-ta!
    Przyzwyczailam sie przez lata pracy do tzw "Gleitzeit"-czyli ,ze musisz byc miedzy ta a ta godzina a nie np punktualnie o 8:00...
    Nie lubie gdy mam nad soba bat...czasowy...wole gdy jest ...luzik...a wy?
    To prawda, ze czasami czlowiek sie spoznia wlasnie dlatego, ze ma "za duzo czasu", ale generalnuie ja funkcjonuje lepiej gdy nie musze patrzyc caly czas na zegarek...
    Jolinkaa lubi to.

Awatar kalahari
    Mieszka w
    italia

ciao,
    a ja z rana tylko herbatka najlepiej sie nasaczam-zapraszam.
    wychodze za godzinke,wesprzec troche swiat...i sama siebie zeby sie dalej jakos wszystko krecilo
    a..waga poszla w dol, chyba dlatego, ze wczoraj wsunelam taki wspanialy waniliowy budynio- krem w pudelku prosto z marketu?

Awatar kalahari
    Mieszka w
    italia

kasiu..
    ja mam Gleitzeit!!!super to brzmi-tak jak trzeba.

Uprawnienia umieszczania postów