Strona 358 z 3048 PierwszyPierwszy ... 258 308 348 356 357 358 359 360 368 408 458 858 1358 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,571 do 3,580 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Krysiu, dla Ciebie, a ja zaraz szukam tych jabłek, bo mi umknęły, jem duzo, ale nie przesadzam więc nie sądzę, żeby mi szkodziły

001.jpg
    Agnieszka111 lubi to.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Ewciu, dziękuję. Znalazłam właśnie oba wpisy, więc na wszelki wypadek dokleję jeszcze raz ten mój: „Przy dużej ilości spożywanych jabłek mogą pojawić się wzdęcia i bóle brzucha. Mogą one wynikać z procesów fermentacyjnych zachodzących w organizmie”
    Agnieszka111 and evige like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Ewuniu i Agnieszko te buraki pokroić, zalać zimną (?) wodą wymieszaną z sola i cukrem? a tej skórki chleba to ile? super, ze wracasz do biegania, dobrze co to robiło prawda? a moje endomondo tylko raz uzyłam bo potem miałam problem z jego uruchomieniem a i prawdę mówiąc wielkiego lenia w dupsku i nogach ale dzisiaj zajrzałam i jest gotowe do działania to chyba i ja muszę coś zacząc działać ale ja nie biegam ( 86kg!!!) tylko szybko chodzę ale chyba dobre i to
    Krysiu to trzeba było dołączyć do siostry i też przyjechać do Mielna
    Gammo no tak jej wyznaczyli ten termin cesarki, nie wiem czy nie oponowała ale jak ja wspomniałam, że mała będzie miała "przypisany" rok to stwierdziła "no typowy polski pesymizm" ale u nich chyba jest podobnie jak u was jeżeli chodzi o pójście do szkoły...
    Zeniu już się cieszę na twoje wpisy
    Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-k-odqwnjkzotqsntexotqwotq-f-019_gh_orig.gif
    Jolinkaa, Agnieszka111 and evige like this.

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Sabinko, ja robię tak, buraki kroję w malakserze na cienki plastry, daję do słoja, do tego wrzucam czosnek, sól, cukier i to zalewam zimną wodą, ostatnio dałam nawet troszkę więcej wody, na wierzch wrzucam skórki z chleba razowego, tak obkrawam 2-3 kromki, przykrywam, zostawiam na 3 dni w cieple tzn w kuchni. Po trzech dniach zlewam na durszlak, żeby odcedzić buraki, a potem jeszcze przez drobne sitko i do butelek np po wodzie mineralnej. czasem po dwóch dniach na chlebie pojawia się troszkę pleśni, ale nie ruszam tego, potem przed odcedzeniem wyjmuję delikatnie, najpierw chleb, a potem odcedzam. Tak robię zawsze i nigdy się nie zawiodłam. Na początek możesz sobie zrobić z pół porcji, to Ci wyjdzie 1 butelka po wodzie mineralnej na próbę.
    A biegać nie musisz jak nie lubisz, chodzenie , marsz to bardzo dobra forma aktywności, każdy robi co lubi, zachęcam Cię bardzo, a teraz to dobra pora, bo nie ma upałów, rób tylko koniecznie przerwy 1-2 dniowe, żeby mięśnie odpoczywały i regenerowały się, zobaczysz, będziesz się czuła rewelacyjnie
    Ostatnio edytowane przez evige ; 13-09-2015 o 17:46
    Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzięki Ewo
    piękne masz te suwaczki, oba, moje gratulacje
    Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-k-odqwnjkzotqsntexotqwotq-f-24_lh_orig.gif

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

A te buraczki to rozumiem, ze surowe nie ugotowane-tak?
    A czemu Ewuniu w malakserze kroisz? To nie za duzo potem mycia jest?
    O czekajcie -zaraz znajde stronke o tym soku... zeby sie tyle was nie pytac...
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Co do telefonu kochanie to zadzwon kiedy chcesz, bo malz w srode nie wychodzi w tym tygodniu...a jak go o to zapytalam to zasmial sie szelmowsko i powiedzial: "a co- masz kogos w zanadrzu?"

Na Saharze bylam z wycieczka autobusowa podczas pobytu na wczasach w Tunezji- wiec obylo sie bez sensacji...no chyba ze zoladkowe tez sie licza!
    Chwile zgrozy przezylam natomiast na pustyni w Jordanii. Bylismy tam indywidualnie jeepem znajomego i pobladzilismy a zmrok juz zapadal ... gdy znajomy tak jechal bez konca po piaszczystych wydmach mialam wrazenie, ze juz nigdy nie znajdziemy drogi i ...serce mialam w gardle...

Obrzydliwie wysokie temperatury tez mialam juz przyjemnosc odczuc...
    Moja druga polowa uwielbia (w przeciwienstwie do mnie)...przezywac przygody i uparl sie gdy bylismy w USA - zeby wbrew zaleceniom wypozyczalni samochodow pojechac camperem do [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]...
    Nie powiem zeby to bylo zbyt fajne... Bo ja to szczerze mowiac jestem...domator! I najlepiej lubie byc w moim ogrodzie...
    Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

A propos przepisow na rozne potrawy z internatu-kolezanka zamiescila na fb fajny link...choc nie lubie gdy ktos przeklina...usmialam sie jak norka!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Ja zalewamy buraki letnią wodą, ale skoro Ewie wychodzi na zimnej,to znaczy że można i tak i taką

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Sorki za literówki ale piszę z tel i podstawia w mi słowa

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu, super tekst:-D