Strona 379 z 3048 PierwszyPierwszy ... 279 329 369 377 378 379 380 381 389 429 479 879 1379 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,781 do 3,790 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Witam we wtorek
    Zarobiona jestem dziewczynki po same uszy. Mamy w szkole kilku gagatków, którzy szaleją nam na lekcjach- uczniowie zawodówki i dwóch gimnazjum- wyzywają nauczycieli, uczniów, rozwalają kompletnie lekcje, przeklinają, robią coś w telefonach kom.spóźniają się,potem ze sobą gadają nie zwracając uwagi na nauczyciela, zwracają się do nas- ee, spadaj, weź się i co mi zrobisz itd. Staramy się wypracować jakieś metody, ale to bardzo trudne. Np. wczoraj przyszli do mnie 15 minut po dzwonku i wyjęli sobie picie i jedzenie i po prostu zrobili sobie piknik. W zeszłym roku udało mi się z nimi dogadać na tyle, że po prostu nie przeszkadzali- na polskim nie pracowali, ale przynajmniej nie przeszkadzali, w tym roku jest jakaś masakra. Na wszystkich lekcjach robią sobie co chcą.
    Mamy więc w szkole mnóstwo spotkań, gadamy co zrobić, bo nie daje się pracować .

Wczoraj dostaliśmy wiadomość, że mój teść miał kolejny- czwarty udar, jest w bardzo ciężkim stanie, bez kontaktu i ma sparaliżowana całą prawą stronę. Na razie nic więcej nie wiemy, dziś ma dzwonić męża siostra, to może coś więcej nam powie.
    Także ech, na razie mam stresujące dni. Mam nadzieję, że szybko miną .

Kasiu, fajna fotka...a Ty tak na co dzień śmigasz, czy mieliście jakieś bawarskie święto ???

Gammuś, przepraszam Cię, ale nie zrozumiałam- co twoje dziadkiem chrapie????

Sabinko, w sumie ten pub, to możesz odpuścić!to nic że po drodze
    Ewa

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

12003951_512340818915904_1862384842872845461_n.jpg

Dzień dobry nie mogę się dzisiaj wygrzebać , miłego dnia wszystkim !!!

Agnieszka, współczuję Ci bardzo, mam nadzieję, że coś się poprawi, Czwarty udar ! niewyobrażalne ! jestem z Tobą, z Wami
    Ostatnio edytowane przez evige ; 22-09-2015 o 05:56
    Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Agnieszko wspólczuję, mam mamę po udarze, też była w połowie sparalizowana, na szczęście częsciowo się cofnęlo, ma niesprawną rękę i powłóczy nogą.
    Kasiu super ci w tych ciuszkach
    Ja już w pracy, zimno tu u nas bardzo
    Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Ewa ...
    dzis zamiast kawy czeka tu na nas calya lawina usmieszkow od ciebie .... wiec sie nimi czestuje z ochota....

Agnieszko ...
    mialam wczoraj nocke i chcialam korzystajac z tapatalka napisac ze moje dziadki chrapia i mam w zwiazku z tym czas zeby pocwiczyc, ale cos mi koslawo narazie z tym tapatalkiem idzie ... musze jeszcze potrenowac ...

Maniusiu ...
    u nas tez chlodno... wlasnie wlaczylam ogrzewanie i juz jest ok ...

Kasiu...
    eee tam zaraz zameczysz ... poogladamy wszystko co nam tu zaprwzentujesz ...

Kalahari...
    na WW wazne jest nie tylko jaka metoda bedziesz liczyc punkty, bardzo wazne jest tez aby przestrzegac fit-regolek... sama juz sie przekonalam jak korzystnie na spalanie tluszczyku wplywa jedzenie zdrowych tluszcy, wapna i picie zalecanych ilosci wody...

Krysiu...
    nie mierze sobie cukru codziennie i to chyba wlasnie brak systematycznej kontroli uspil moja czujnosc...bede teraz pilnowac zeby co tydzien nie tylko sie wazyc , ale i sprawdzac cukier ... uzgodnilam narazie z moja lekarka, ze jesli w najblizszym czasie uda mi sie nieco schudnac, to wstrzymamy sie jeszcze z tabletkami ... to jest swego rodzaju szantaz, ale skoro inne argumenty do mnie nie docieraja, to moze taki szantaz cos zmieni ...

Sabinko...
    a jak ty radzisz sobie z tapatalkiem ? jak on sie sprawdza na tablecie ?

Natko, Jolinko , Zeniu.... co u was ?

Milego dnia wszystkim zycze

28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

A ja nadal cwicze wchodzenie na forum z komóreczki i wysylanie fotek... oto moje sniadanko. .smutasek z jogurtu kiwi awokado i szpinaku z lyzka mojej granoli...Gammo poznajesz miseczke?

Gesendet von meinem SM-G350 mit Tapatalk
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

I widzisz Kasiu, coraz lepiej Ci idzie. Trening czyni mistrza

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

No witajcie kumcie mile...teraz juz "po ludzku" czyli z leptopka!
    Fajna zabawa z tym tapatalkiem, ale faktycznie trzeba troche to jeszcze oswoic...
    Jako dodatkowy plus widze powiadamianie przez ta aplikacje o ruchu na forum czyli nowych wpsuach i bezposrednie wchodzenie przez to powiadomienie na watek...
    Przydaje sie na pewno gdy jestesmy poza domem -do tej pory meldowalam sie ta droga tylko na fb...teraz bede mogla pisac i tutaj.

Agniesiu- oj bido ty bido-i znowu macie kolejne zmartwienie w rodzinie... przytulam cie do serducha i zycze aby wszystko dobrze sie skonczylo...pamietam co mi opowiadalas w czasie naszego wieczornego spaceru po Leczycy- o rodzinie twego meza...

Co do tej bawarskiej sukienki to kupilam ja wlasciwie z mysla o kolejnym faschingu-czyli tutejszym karnawale-myslalam zeby dokupic sobie jakas peruczke z warkoczami i tak pojsc na nasz coroczny bal przebierancow. Jednak gdy zalozylam te sukienke, sama sie soba zachwycilam...a wierzcie mi, ze to nie czesto mi sie zdarza!
    Sukienka ta jest nieslychanie kobieca, podkresla dokladnie wszystkie plusy a tuszuje minusy mojej sylwetki!
    Kupilam w rozmiarze 42 i zapielam ja na wdechu...i wlozyc wlozylam bez trudu ale zdjac nie potrafilam. Ugrzezlam na biuscie wsrod tych kokardek i sznurowan i wygladalo, ze tak zostane na wieki...
    Wybuchlam smiechem i juz mialam wolac syna na pomoc ale mi wstyd bylo...bo to on mnie wczesniej fotografowal!
    Jakos sie na szczescie sama uwolnilam i obiecalam sobie solennie, ze do nastepnego razu musze schudnac!!!

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    a ja mam problemy z tym Tapatalkiem, mam nokie 620, może po prostu ta aplikacja nie współpracuje z nokią? mam też problemy z endomondo, pokazuje ostatni trening i dalej nic nie można zrobić, nie można uruchomić następnego treningu ( nie zawsze tak jest ale często), trochę ją przechytrzyłam odinstalowując i instalując na nowo ale przecież nie o to chodzi, jeszcze popróbuję ale ja raczej nie piszę na forum na smartfonie bo często ucina mi wypowiedzi, robię to z laptopa a na wyjeździe będę miała tablet ale tam z kolei np nie moge lajkować i pisać na kolorowo
    Gammo pewnie, ze mogę dzwonić z whatappa ale tam nie ma obrazu a tu chodzi głównie o to, żebyśmy się widziały z Mają
    a na tablecie tapatalka nie próbowałam instalować ale nie będę chodziła na spacery z tabletem, zdjęcia robię smartfonem
    a twoje butelki bardzo mi się podobają, nie dość, że są fajne to jeszcze masz przy nich zajęcie i nie myślisz tyle o jedzeniu a to tez plus
    Agnieszko co ciasta to dzięki, zajrzę do polo ( będę miała długi spacer) a co do mrożenia ciasta to ja mam malutką lodówkę i malutki zamrażalnik...
    a gagatków w szkole nie zazdroszczę, macie ciężki orzech do zgryzienia i jeszcze cięższą prace w związku z tym...
    współczuję wam z powodu choroby teścia, czwarty udar....ile to człowiek może znieść
    a co do pubu na końcu spaceru w Anglii to byłyśmy tam tylko 2 razy bo to około 5 mil a nie km ( a mila coś około 1,6 km)
    ale zdarza się, że jedziemy tam samochodem ( inna trasą oczywiście, nie spacerową) bo jeść dają naprawdę dobrze a u moich młodych je się poza domem często

Kasiu fajne te twoje fotki a już ty jako Kasia z Bawarii z tymi kwiatami "na głowie" to po prostu wymiatasz
    a śniadanko piękne, też używam tej miseczki, Gammo super trafiłaś z nimi
    Maniusiu tez wiem co to znaczy opiekować się rodzicem, przez 15 lat mieszkałam z ojcem, zmarł prawie 3 lata temu ( jak ten czas leci) a miał prawie 96 lat
    Kalahari super, że liczysz punkty a w zasadzie chyba na razie próbujesz ale jestem ciekawa czy korzystasz ze starej punktacji na którą namiary wrzuciła Gamma czy z nowej którą poleca Kasia, ja kiedyś korzystałam z tej diety, nieskomplikowana ale jak zwykle nie wytrwałam długo ale kto wie...może jak wrócę z Anglii??? moja córka też korzystała jak nie mogła schudnąć po ciąży i była zadowolona, nie chodziła na spotkania ale wykupiła dostęp online i sprawdzała i liczyła punkty w ten sposób ale u nich jak w Niemczech jest mnóstwo produktów już z podaną liczba punktów na opakowaniu...
    mówisz, że w Rzymie inaczej bez turystów, niby wszystko się zgadza ale jednak to nie to samo...
    szkoda, że zrezygnowałaś z kijków skoro je uwielbiasz, może pomogłyby słuchawki w uszy o dobra muzyka skoro nudziło ci się a tp, że byłas jedyna z kijkami bez nart to ci chyba nie przeszkadzało??
    Jolinko bardzo kolorowo będzie teraz w twoim domku i bardzo różnorodnie, z tego co opisujesz to dosyć śmiałe te tapety i wyraziste, ja jestem raczej tradycjonalistka a poza tym nie mam takiej wyobraźni jak co będzie wyglądało na ścianie...
    Krysiu mam nadzieję, że sezon ciastowy już się skończył u ciebie w pracy i możesz pomyśleć o jakimś zdrowszym jedzonku, pewnie, że ciasta są dobre, wiem coś o tym
    ja dzisiaj idę z koleżankami do pubu na piwo i pewnie coś jeszcze do tego, będzie nas 5 albo więcej, chodziłyśmy razem na angielski na UTW, angielskiego już nie ma ale czasem się spotykamy towarzysko

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Jezu- niech mnie ktos pogoni od tego leptopa! Ugrzezlam tu od rana, patrzac raz w komorke raz tutaj...
    Sabinko- szkoda...ale moze jeszcze cos da sie z ta twoja nokia zrobic...ja niestety nie potrafie pomoc-sama jestem ciemna jak tabaka w rogu...
    Moj syn jak mi pomagal w instalacji to glowa kiwal z niezadowolenia bo oni tam chca miec do wszystkiego dostep... a czort wie co robia z tymi danymi... No ale sie uparlam wiec ja mam zainstalowana...mam nadzieje, ze klopotow z tego nie bedzie...
    Ewunia jednak posluguje sie nia od dawna i chyba zadnych problemow z prywatnoscia danych czy zawirusowan- chyba z jej powodow nie miala- prawda Ewus?

Pozdrawiam was cieplutko dziewwczynki i ide troche podzialac na dzialeczcze, bo mi czas przecieka miedzy palcami...
    Dobrego dnia dla wszystkich!
    P. S Martwie sie troche Jolinka, ze sie nie odzywa...wczoraj miala termin we Wroclawiu z synkiem...mam nadzieje, ze wszystko ok...

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Przyjechalam rowerkiem na ogród a tu się rozpadalo. .. trza będzie wracać ...nie ma ze boli. ..

Gesendet von meinem SM-G350 mit Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów