Strona 415 z 3048 PierwszyPierwszy ... 315 365 405 413 414 415 416 417 425 465 515 915 1415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,141 do 4,150 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

3612.jpg

Ja kupiłam sobie w solarze ten zestaw. Żakiecik jest z wywijanymi rękawami i to wywinięcie jest jest bordowe, identyczne jak sukienka. Mam do tego szare rajstopy, ale cienkie i śliwkowe szpilki. Zamiaruję tak wystąpić w środę na dzień nauczyciela.

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko będziesz super wyglądać.
    Muszę pogratulować Ci tej pięknej wagi.Gdybym ja miała taką to byłabym szczęśliwa.
    Od jutra wracam na siłownię,bo tam mam konkretny wysiłek,który dla mnie jest podstawą.Przed tv wraca rower stacjonarny,bo zimno się zrobiło i raczej nie będę już jeździć w terenie.
    Sabinko udanego powrotu do domku.Zadzwonię do Ciebie jak się zaaklimatyzujesz po powrocie,bo mam sprawę do przegadania.
    Madziu walczę dalej,nie ma innej opcji,ale widzę ,że Ty się lepiej starasz.Na temat uchodźców się nie wypowiadam,bo to tsunami islamizmu,ktore zalewa Europę mnie przeraża.Wojna religijna z przepowiedni Nostradamusa wydaje się być nieunikniona.

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

maniusiu, podoba mi sie obraz twojej corki,przejmujacy,
    rozumiem (nad)wrazliwa dusze artystki,
    bo ja mam podobna dusze w domu ,ktora tez maluje samira.jpgczasami tez za bardzo przejmujaco.. ....
    i oprocz malowania pociaga ja coraz bardziej....religia.
    Ostatnio edytowane przez kalahari ; 11-10-2015 o 13:01

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Natko, mało Cię tu... na jakiej jesteś diecie? wróciłaś do ww ?
    Natka55 lubi to.

Awatar Natka55

Maniusiu, Madziu macie utalentowane córki. Piękne obrazy ,niesamowite połączenia kolorystyczne.

Wysłane z mojego SM-G7105 przy użyciu Tapatalka
    maniusia72 lubi to.

Awatar Natka55

Agnieszko mam fajną aplikację my fitness pal i liczę kalorie, bo po urlopie M mam takie zapasy w lodówce, że nie pozostaje mi nic innego jak wyjadać to co mam. Bez dodatkowego ruchu wyszło mi 1200 kalorii. Dorzucę jakąś aktywność i zobaczę jak będzie szło.Czytałam jakiś czas temu, że przy niedoczynnosci tarczycy do chudnięcia trzeba trzymać się 1200 kalorii.Do utrzymania wagi 1400 kalorii.

Wysłane z mojego SM-G7105 przy użyciu Tapatalka
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witajcie Zawzietaski!
    Krysienko- o kwasie nie wiem nic z autopsji, jedynie ze slyszenia, ze podobnie jak wiele innych metod jest obecnie "modne" wsrod niektorych lekarzy. W Niemczech kasy chorych nie refunduje kosztow tych zastrzykow bo nie ma niepodwazalnych dowodow na ich skutecznosc. Ludzie daja sobie jednak wstrzykiwac ten kwas bo jak wiadomo "tonacy brzytwy sie chwyta"...i skoro iksowi pomoglo to moze i mi pomoze...
    Moje stawy - bez wielkich zmian- lekotka zooperowana nie dokucza juz tak jak kiedys- czasami po duzym wysilku lekko czuje to moje prawe kolano- wieksze problemy robi mi jednak nadal lewa stopa...
    Teraz np po 40 minutowym walkingu (w te i z powrotem na ogrod) czuje jak mi pulsuje i mrowi...
    Poniewaz jednak sa to dolegliwosci do wytrzymania -postanowilam je oswoic i podobnie jak przy problemie jelitowym powiedziec sobie, ze nic sie nie da z tym zrobic bo "ten typ tak ma"...
    A pecherz? No coz- tutaj mam mniejsza zgode na zaakceptowanie obecnego stanu...po prostu jest to tak duzy dyskomfort zycia, ze po prostu nie moge tego tak zostawic... Mysle wiec o zmianie lekarza...czy tez o zasiegniecie rady jednak u jakiegos specjalisty urologa...bo ginekologowie nie bardzo potrafia mi pomoc...

Dziewczyny-Maniusiu, Madziu powtorze za Natka- macie bardzo utalentowane corki!
    Mam nadzieje ze twoja corcia Maniusiu- szybko upora sie ze swym problemem...trzymam kciuki oby tak bylo!

Agniesiu- komplecik fajny- zrob sobie fotke w srode i wrzuc moze na fb- co ? Chetnie popatrzymy na ciebie w tym stroju.
    Ja kupilam sobie ladny sweterek w pieknym biskupim kolorze- uwielbiam teraz jesienia takie kolory...
    Natka55 and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu, jak w środę nie zapomnę, to rano przed wyjściem zrobię zdjęcie
    kasiaogrodniczka and Natka55 like this.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Wpadlam w koncu i ja do naszego magielka ... u mnie pogoda dzis wrez bajkowa, wiec wiekszosc dnia spawdzilam w ogrodzie u corki , bo jesienne slonko trzeba skrzetnie wykorzystac... potem wciagnely mnie znow moje butelki i "zawiesilam" sie zupelnie i swiat dla mnie nie istnial ... dopiero jak zaczelo sie ciemno robic dotarlo do mnie ze czas juz na ziemie wracac...

Natko...
    a moze jednak skusilabys sie na WW ? wszak na WW tez mozesz wyjadac zapasy z lodowki ...

Jolinko ...
    cukier niby mam nieco nizszy, ale prawdziwy obraz sytuacji daje dopiero wynik badania HbA1c okresli on czy sytuacja jest opanowana. Badanie to robione jest co trzy miesiace, wiec bedziemy to wiedziec w grudniu. to badanie daje obraz sredniego poziomu cukru w ciagu 90 dni i jest bardziej miarodajne niz te pomiary ktore sobie sama w domu robie...

Sabinko...
    mysle ze juz w domciu jestes ...

Kasiu...
    hop, hop.... a co to dzis cie tu nie widac ? a na Fb cie widzialam...

Kalahari i Maniusiu ...
    zdolne i bardzo wrazliwe macie corki .... tak poruszajace obrazy moga tworzy tylko osoby o wielkiej wrazliwosci i empati

Agnieszko ...
    podobnie jak u ubieglym roku dopasauje sie do terminu jaki ustalicie, bo mam ten komfort ze tak moge ....

Milego wieczoru i spokojnej nocy wszystkim zycze ...
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Oooo Kasiu ....
    wpadlas kiedy swego posta plodzilam ...
    kasiaogrodniczka and Natka55 like this.
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Uprawnienia umieszczania postów