Strona 420 z 3048 PierwszyPierwszy ... 320 370 410 418 419 420 421 422 430 470 520 920 1420 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,191 do 4,200 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

No masz! Nie dosc, ze nikt wieczorem herbatki ze mna pic nie chcial...to jeszcze i rano kawy nikt nie zrobil!
    A ja taka mocno opuchnieta i obolala....

Ale Agniesia nasza I Dyzurna dzisiaj Swietuje i pewno dlatego nie wpadla ...
    Agnieszko- wszystkiego naj-naj-najlepszego z okazji twego swieta!
    Podwojna kawusia dla ciebie! Nawet ze sniadaniem!

I jeszcze cos dla dla was wszystkich....
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Natka55 and kalahari like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Agnieszko , najlepszego z okazji twojego święta
    Natka55 and Agnieszka111 like this.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Dziś wpadam jak po ogień -jeszcze w łóżku leżę z laptopem,ale zaraz trzeba się będzie zbierać.Mąż ma wolne,to można cięższe zakupy zrobić.A że ma 3 dni wolnego,to jeszcze oczko opróżnimy i zabezpieczymy na zimę.Dzisiaj przywiozą nam też ziemniaki na zimę-trzeba będzie znieść i przebrać.Pogoda paskudna-słońca nie widać,5 stopni jest,ale wieje,więc odczuwalnie sporo mniej.

Wczoraj nie zajrzałam wieczorkiem,ale miałam od rana do 14.30 wnuczka,no to trochę babcię "wykończył"
    Aż się mąż śmiał,ja wrócił wieczorem z pracy,bo poszłam do łóżka przed nim,bo o 20.20,a o 21-szej już smacznie spałam i przespałam 9.5 godz.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Mam jeszcze do Was pytanie

Tak się zastanawiam nad celem do którego dążę.......
    Myślę czy nie zmienić go na suwaczku.Daleko jest do tego 69.9 i nawet nie wiem czy ta na prawdę chcę tyle ważyć.
    Kiedy 9 lat temu doszłam do 68 kg,to dużo osób mówiło mi,że źle wyglądam na buzi...taka smutna i coś w tym było.Obawiam się,że teraz byłoby jeszcze gorzej,przybyło lat,przybyło zmarszczek,skóra bardziej wiotka.Byłabym zadowolona ważąc 75 kg,choć wiem,że to za dużo,ale BMI to nie wszystko.Teraz mam otyłość I stopnia,przy 75 g. byłaby nadwaga.

Co o tym myślicie???
    Ostatnio edytowane przez Jolinkaa ; 14-10-2015 o 08:02
    Natka55 and Agnieszka111 like this.

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

ciao, ciao
    buongiorno,
    dziekuje za sniadanie, bardzo ladnie wyglada..
    ale ja juz swoje zjadlam.
    moja dzisiejsza racja to;
    czarny chleb "wiezienny"ogorek, pomidor,ser zolty,herbata gorzka i kruche ciasteczko.
    japonskie kawowe fantazje tez fajne i fantastyczne.
    u nas dzisiaj pada,ale sniegu to chyba nie bedzie.
    snieg w ostatniach latach widzialam u mnie w ogrodzie 2-3 razy, dzieci natychmiast zaczely lepic balwana..
    moze w tym roku troche posnezy?
    wczoraj wybralam sie do rzymu na wyklad na uniwersytecie pt. humanistyczna mediacja konfliktow...brzmi groznie,temat dla mnie ciekawy,bo jestem tez i mediatorem , wiec poszlam z ciekawosci.
    aula pelna studentow , bo obecnosc dawala punkty do czegos tam.
    nawet zapytano sie mnie na powaznie, czy ja tez studentka, bo we Wloszech mozna studiowac do upadlego, nikt tu nikogo nie wyrzuci dopoki student placi coroczne czesne-jest studentem, nawet jesli zdaje 1 egzamin na 5 lat i ma 100 lat.
    wracajac do wykladu,to po 40 minutach mniej wiecej zorientowalam sie, za mowiacy autorytet nudzi i przynudza i niczego nowego sie raczej nie doweim
    a wiec, najpierw przestalam pisac,
    nastepnie zamknelam zeszyt.
    schowalam zeszyt do torby,
    zalozylam szal,
    odwazylam sie wstac,
    wyszlam,
    uffff.....odczulam duza ulge.
    nadmienie tylko, ze zainteresowanie prawdziwych studentow tez bylo umiarkowane ze wskazaniem na male.
    poszlam sobie do sklepow, ktore sa na dworcu z ktorego wracalam do domu i zakupilam bluzke, fluid,perfumy CC. Sensual i lakier do paznokci koloru......bloto -tak naprawde sie nazywa.
    przy okazji kupilam tez rumunska gazete dla moich podopiecznych,ktora cala przeczytalam w pociagu z nudow.
    tak,tak
    znajac wloski i troszke rumunski da sie duzo zrozumiec, szczegolnie jesli jest to tekst(pisany) ,ktory sie widzi to mozna go skojarzyc lepiej niz szybka wypowiedz(mowiona).
    jednym slowem wyklad to niewypal ale ogolnie dzien uwazam za udany i konstruktywny
    dodam, ze skorzystalam z sesji wyjazdowej i poszlam na lunch do sympatycznej rest. self-service .
    ja uwielbiam jadac w restauracjach...
    a propos jadania-to waga stoi.

jolinko-----odpowiadam na twoje pytanie:
    zobacz moj suwaczek.

agnieszko-pozdrawiam z okazji twojego swieta.
    maniusiu..ciao
    Ostatnio edytowane przez kalahari ; 14-10-2015 o 08:48
    Jolinkaa, Natka55 and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Dziękuję dziewczynki za wszystkie piękne życzenia. Wróciłam z jednej akademii, a z a chwilę wychodzę na następną
    Natka55 lubi to.

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Natka55

Już wiem jak wstawiam emotikony to ucina wsio.
    To jeszcze raz:
    Serdeczne życzenia dla naszych topikowych " belferek " Agusi, Sabinki i Zosi ".

Wysłane z mojego SM-G7105 przy użyciu Tapatalka
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Agnieszko ...

Sabinko...
    hop. hop.... jak tam ? kuchnia jeszcze stoi ? a ma sufit ? mysle ze tak...a moze tak ze swoim J sie witasz po dwutygodniowej przerwie ?
    ty wprawdzie w stanie spoczynku ale tobie tez zyczenia sia naleza ...

Kasiu...
    oooo ty nasza obolala bidulko ... mysle ze juz dzis jest przynajmniej ociupinke lepiej niz wczoraj ... a jutro bedzie jeszcze lepiej ...

Krysiu...
    a co z toba ? kolanko zapewne dalej boli ... zycze aby szybko powrocilo do sprawnosci ...na twoje pytanie odnosnie wstrzykiwan nie mam opinii ... nie zetknelam sie z tym ...

Natko ...
    brawo za aktywnosc...

Kalahari...
    suwaczek sliczniuni ... dalej stosujesz WW ? jesli tak i waga stoi to moze warto "uszczknac" sobie ze 2 punkciki ? przynajmniej na kilka dni ... zobacz moze to pomoze wadze ruszyc ... ale wiesz napewno, ze takie przestoje sa czyms normalnym ...

Nie napisze chyba nic nowego jesli zakomunikuje ze zalatana jestem po koniuszki piorek... praca w mojej fabryczce, praca u mojej babci, praca u mego dziadka, Maniuska i Max, chatynka i jeszcze chyba z "nudow" postanowilam wymienic auto bo nie moge sie do obecnego za czorata prezyzwaczaic... teraz bujam sie z tym co sprzedaje i wsrod tych ktore biore pod uwage jako kolejny nabytek , wiec co jak co ale na nude nie narzekam ...
    Dietka... szalu nie ma ale najwazniejsze cukier rusza pomalutku w dol , tego mi bardzo potrzeba... ograniczylam wegle , jem zgodnie z zasadami WW ale punkcikow nie licze ... troche sie ruszam, bo naczytalam sie ze dla zbicia cukru ruch to podstawa...

Milego dnia wszystkim zawzietaskom zycze
    Ostatnio edytowane przez gamma56 ; 14-10-2015 o 10:57
    Jolinkaa, Natka55 and Agnieszka111 like this.
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Natka55

Agnieszko gratuluję nagrody to naprawdę ważne, że ktoś docenia Twoją pracę i zaangażowanie.

Wysłane z mojego SM-G7105 przy użyciu Tapatalka
    Agnieszka111 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów