Strona 467 z 3048 PierwszyPierwszy ... 367 417 457 465 466 467 468 469 477 517 567 967 1467 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,661 do 4,670 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Ewuniu, nie będę usuwać, bo mam ich za dużo. Kiedyś usunęłam dwa, ale teraz lekarz odradza, bo taka moja uroda. Tłuszczaki ma mój ojciec, miał tez mój brat. Taka genetyczna przypadłość. Ojciec ma na plecach, ja na udach Ale teraz spróbuję pozbyć się ich samodzielnie, albo chociaż zmniejszyć. Schudniecie tez w tym pomaga , bo to przecież tłuszcz.

Magda, Twoja praca nieustannie wystawia Cię na rożne próby. Fajna jesteś, że podchodzisz tak bardzo empatycznie do osadzonych, starasz się im pomóc, naprawdę mają szczęście, że mają koło siebie osobę, która widzi w nich także po prostu człowieka, często pogubionego i chcącego się zmienić. Mam nadzieję, że nie będą tego wykorzystywać.
    Jolinkaa and evige like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć Sabinko , zapraszam i do telefonu i do domu . Zróbcie sobie z J. wycieczkę i zajrzyjcie do mnie

To zaproszenie zresztą dla Was wszystkich. Mieszkam w środku Polski i jak tylko przemieszczacie się po Polsce, to do mnie jest prawie zawsze po drodze a nawet jak macie ochotę i wolny czas to tym bardziej zapraszam

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Jolinko mam nadzieję, że już się wypłakałaś, porozmawiałaś ze sobą na wiadome tematy a teraz nie ma to tamto, zabierasz się do roboty zamierzenia masz słuszne, tylko je zrealizować ha ha TYLKO - skąd ja to znam????

Krysiu masz rację, wiele jadłospisów, diet, rad, przepisów, zestawów jest bardzo bardzo podobnych do siebie tylko dlaczego nie udaje nam się ich stosować? dlaczego inni inne mogą a my nie?
    ja na razie jakoś tydzień trwam, nie stosuję się dokładnie do tych rozpisek, zaczynam trochę "wolną amerykankę" w dziedzinie wymyślania posiłków ale staram się bardzo liczyć kalorie, mam nadzieję wytrwać tym razem i ciągnę cię z całej siły, ciągnę i ciągnę - czujesz????

Gammo do każdej z nas coś skrobnęłaś a co u ciebie? że zapracowana jesteś bardzo to wiemy ale co poza tym?

dziękuje wszystkim za miłe słowa z powodu mojej nowej stopki

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko przypominam ci, ze byliśmy kiedyś wracając z Warszawy i jadąc do Uniejowa w twojej miejscowości ale wtedy nie wiedziałam, ze tam mieszkasz
    pamiętam zamek i uroczy ryneczek

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Mialam szczery zamiar opisac dzisiejsze wrazenia ze spotkania i odniesc sie do waszych postow...ale spac mi sie chce po tej saunie i basenie...wiec mam nadzieje, iz wybaczycie mi jak to odloze do jutra...
    Dobranocka...

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

A ja wkrotce jade do spa...

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Gammuś – a ja?!
    Witajcie, dzisiaj to ten dzień, kiedy jednak nie powinnam do Was wchodzić. Brak mi rozsądku
    Reginka twierdzi, że jest zastój, a ja wręcz przeciwnie. Cierpi moja potrzeba odnoszenia się do Waszych wpisów. Mam przez to poczucie, że kogoś pomijam i zaniedbuję.
    Agnieszko – też rozumiem, o czym piszesz. Jesteś czujna i uwrażliwiona na krzywdę innych, dlatego czasami zauważasz to więcej. To piękny dar . Dzięki za to Twoje serce i serdeczne zaproszenia.
    Kalahari – najpierw Cię bardzo powitam, a potem, jak w wolniejszym czasie się sprężę, to spróbuje sobie przypomnieć ... Piszesz teraz o trudnych sprawach. Właściwie tylko napomykasz. Jest w tym cały wachlarz ogromnych emocji. Nie bardzo wiem, co na ten moment napisać. Chyba bardziej potrzeba tu rozmowy, bezpośredniego kontaktu. A tego się nie da. Mam ochotę przynajmniej Cię przytulić i zrobię to chociaż wirtualnie (i nie wzbraniaj się!).
    Sabinko – już wielkie gratki! Mam wielką wiarę i przekonanie, że weszłaś na drogę moich cudnie odchudzonych koleżanek. Bardzo chcę Cię wspierać! I bardzo chcę dać Ci się pociągnąć na tym dietetycznym sznureczku!
    Maniusiu – kasztany zrobiłam wg przepisu, który znalazłam czyli po prostu je ugotowałam. Z ciekawości pewnie jeszcze raz kupię i upieke, żeby mieć porównanie. Ale nie łudzę sie za bardzo co do smaku. Nie mniej spróbuj też! U nas można je już dostać w supermarketach. Podejrzewam, ze na święta rzucą wszędzie.
    Ewciu – jestem przekonana, że to coś z dyni zrobiłaś pyszne. Ale kiedy ja do tego zajrzę? Jeżeli chodzi o wzdęcia, to niestety też mnie nie omijają. Ostatnio zauważyłam, ze chyba źle reaguję na razowe, ciemne pieczywo. Może coś jest na rzeczy? Fajnie, że będziesz w Pl, szkoda, że to nie czas na spotkania.
    Kasiu – to śpij sobie słodko
    Małgosiu Jolinko

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Dobry wieczór
    Jutro rano wyjeżdżam , odezwę się już z sanatorium. Trzymajcie się cieplutko. Buziaki.

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Dzień dobry, witam kawą na przebudzenie,nie zbyt dobrze spałam, obudziłam się w środku nocy i rozmyślałam jak to się zdyscyplinować, cały dzień wytrzymuję ok, a wieczorem ciągle mnie coś podkusi, chyba muszę sobie pysk zasznurować ! zła jestem na to wszystko !

Ale mimo wszystko, próbuję DOBREGO DNIA !!!

stylowi_pl_kuchnia_38658183.jpg

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

A gdzie mój pościk ??
    No nic, Ewcia , dzięki za kawkę Na nic więcej już nie mam czasu . Dobrego dnia

Uprawnienia umieszczania postów