Strona 468 z 3048 PierwszyPierwszy ... 368 418 458 466 467 468 469 470 478 518 568 968 1468 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,671 do 4,680 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzien dobry

Ewa dzieki za kawe...
    te wieczorne napady sa takze moim udzialem... gdyby wystarczylo dietowac do obiadu czy podwieczorku bylabym juz dawno u celu...ale niestety podobnie jak ty w ciagu dnia jakos sobie radze, ale potem to juz z regoly jest masakra... i tez zamartwiam sie nieraz jak dotrzec do siebie i nie nadrabiac wszystkiego po poludniu i wieczorem ...ty kombinujesz ze sznurkiem ... ja myslalam juz o kagancu , albo wyrwaniu zebow pociesz sie ze masz i tak mniej czasu na te jedzeniowe ekscesy bo przeciez pracujesz praktycznie do pozna , wiec czasu teoretycznie masz mniej ...

Agnieszko...
    gratki za spadeczek ... u mnie tez niby drgnelo ale stopki nie zmieniam tak na wszelki wypadek, bo znam siebie i wiem ze za kilka dni moge to nadrobic z nawiazka, wiec niech tak zostanie ...wyznaczylam sobie cel , ale glosno o tym nie mowie coby nie rozsmieszyc stworcy, a czy go zrealizuje to juz chyba najstarsi gorale nie sa w stanie tego przewidziec

Krysiu ...
    no widdziesz , a Sabinka mowi ze tylko o sobie zapomnialam, a tu takie niedopatrzenie... Krysie przeoczylam... prosze wybacz to naprawde tylko SKS ... staralam sie nikogo nie pominac, ale jak widac mi nie wyszlo ...
    zastoj byl Krysiaczku wtedy kiedy Sabinka pytalo co tak pusto ale ogolnie mamy chyba niezly okres, bo jestesmy w koncu niezbyt liczna grupa a i tak nasza wspolna pisanina nie wypada najgorzej w rankingu tematow na forum...

U nas w sklepach juz swieta rozkrecaja sie na dobre, w domu jeszcze nie , ale dzis rano scielac lozko pomyslalam, ze mam taka fajna zimowa narzute na lozko ze swiatecznymi motywami... moze ja wyciagnac ? bardzo ja lubia i serce mi krwawilo kiedy w lutym czy marcu odkladalam ja do szafy... chyba wiec juz wyciagne i tym sposobem bede nia mogla dluzej cieszyc moje oczeta ...
    I tym juz swiatecznym akcentem koncze swoja poranna kawe , pozdrawiam wszystkie zawzietaski bardzo serdecznie i zycze wspanialego czwartku ....

28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witajcie Zawzietaski mile! Kawusi dzis u nas pod dostatkiem, ale ja nie wiem czy powinnam ja pic bo obudzilam sie znowu z cisnieniowym bolem glowy... No i cisnienie mam 140/90. Nie jest to duzo, ale ...

Taaaaa...zmien tryb zycia na zdrowszy!

ide zatem zrobic sobie sniadanko i potem tu do was wroce...

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Jestem znowu!
    Sniadanko zjedzone przy wtorze filmiku o pielegnacji powojnikow...jak kogos interesuje polecam:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A co bylo na sniadanko?
    Buleczka z zoltym serem i odrobina masla i powidel z czarnej porzeczki- ok 7pk
    serek bialy vitello, granola, banan, figa-ok 6pkt
    na obiad i kolacje- mam dzis w planie fasolke, bob (przywiezione z Polski) i gulasz z kasza...

Wczorajsze spotkanie WW dzgnelo mnie w bok lekko, ale niestety nie spowodowalo jakiejs silnej mocy i woli dzialania.
    Tak sobie mysle, iz po czesci wynika to z mego ogolnego stanu ducha o nazwie..."i po co to wszystko, kiedy w jednej chwili moze to wszystko pierdyknac..."

Nie mniej jednak zamierzam dalej pilnowac ilosci zjadanych produktow i dbac o urozmaicony jadlospis. Chcialabym bardzo do konca listopada zejsc jeszcze do wagi 75 kilo a na dzien dzisiejszy mam 76,9kg. Chocby po to zeby mnie spodnie nie cisnely w pasie.

Wczorajszym tematem spotkania WW bylo- "Vom nichts kommt nichts"-czyli ze musi byc jakis wysilek zeby byly rezultaty...
    Obojetnie w jakiej dziedzinie...
    Czy dietetycznej, czy sportowej czy innej. Zastoj nie przynosi postepu. Niby banalne ale warto o tym pamietac.

Sabinko- przy tej okazji gratuluje ci serdecznie kochana. Tak trzymaj!Oby moc byla z toba!

Madziu- piszesz tak jakbys biegla i w biegu rzucala slowami...powiedz kochana kiedy ty masz czas na odpoczynek?

Ewuniu- zapiekana cudowna, ale ja ostatnio tak sie rozleniwilam kulinarnie, ze najchetniej nic bym nie robila...
    Wczoraj jednak tez mialam dynie na obiad-uprazylam sobie, taka pokrojona i posypana ziolami i przyprawami z odrobina oliwy-
    w piekarniku- pyszna byla!

Agniesiu- mam nadzieje, ze ten twoj dzisiejszy intensywny dzionek bedzie jednak mily dla duszy i wieczorem go podsumujesz jako udany dzien. Co do wrazliwosci lub nadwrazliwosci to ja jednak wole to-niz przesade w druga strone...a wlasnie taki brak empatii i zrozumienia dla uczuc innych mialam okazje mocno odczac w ubiegly weekend.

Reginko, Ewuniu- czekam na pogaduszki telefoniczne moje kochane... Mialam obiecane i co?

Maniusiu- macie wy sie z tymi dziewczynami, oj macie... No ale tak juz jest, ze dorastanie dzieci nie konczy naszych rodzicielskich stresow...Bo jak to mowia...male dzieci maly klopot...
    Zycze obu waszym corkom szybkiego ustabilizowania sytuacji i powrotu do zdrowia.

Naciu- pisalam juz na fb ale raz jeszcze powtorze- wspanialego wypoczynku i zregenerowania sil!

Jolinko-hop! hop!

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    za oknem ponuro aż się nie chce wychodzić a muszę iść do miasta a potem na basen, w zeszłym tygodniu nie byłam z powodu kaszlu i już mi się chce pomachać w wodzie rękoma i nogami, podoba mi się ten aerobik w wodzie, nie podoba mi się tylko, że nasz instruktorka każe nam się utrzymywać w pionie na wodzie a ja nie mogę, rozpaczliwie macham rękoma i nogami zamiast wykonywać ćwiczenia, ostatnio wzięłam sobie tzw "makaron" i wtedy ćwiczenia mi wychodziły
    a w przyszłym tygodniu rusza moja gimnastyka - taka z elementami tańca

Gammo święta w listopadzie w sklepach od razu po Dniu Zmarłych nie bardzo mi się podobają ale świąteczna kapa na łózko już bardziej skoro ma cieszyć twoje oczęta
    jak byłam ostatnio w Anglii to w pewnym wielkim sklepie typu chyba nasz "dom i ogród" cały dział był poświęcony świętom a był to przełom września i października ha ha...i nawet ludzie coś kupowali

Ewuniu mam nadzieję, że ten twój zły nastrój poranny ustępuje w miarę upływu czasu

Natko udanego pobytu w sanatorium a twój I. się nie boi, że poznasz jakiegoś miłego pana w tym sanatorium? cześć ludzi jeździ tam tylko po to ( podobno )
    szkoda, ze nie uda nam się spotkać ale w dalszym ciągu nie rozumiem tego autobusu do Słupska? I tam przesiadka?

Krysiu ciągle cię ciągnę, najmocniej jak mogę

Kasiu dobre z tą kołdrą, jak J. u mnie śpi to też mu kradnę muszę mu podpowiedzieć co zrobić

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Położyłam sobie wczoraj farbę na włosy bo miałam już okropne odrosty i chyba jest za ciemna, wrzucę fotki na fb to może ocenicie?
    Jolinkaa, gamma56, Natka55 and 1 others like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Sabinko ładnie wyglądasz
    Natka55, krysiapysia and sabinka57 like this.

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Maniusiu- macie wy sie z tymi dziewczynami, oj macie... No ale tak juz jest, ze dorastanie dzieci nie konczy naszych rodzicielskich stresow...Bo jak to mowia...male dzieci maly klopot...
    Zycze obu waszym corkom szybkiego ustabilizowania sytuacji i powrotu do zdrowia.
    Kasiu dziękuję
    ano mamy kłopot, moja już lekko lepiej wygląda ale schudła 4kg, waży teraz 48 kg i wygląda jak szkieletor, ale już podtuczam, bo jeść normalnie zaczęła
    a Ada nie będzie miała badanie zaleconego po nieprzespanej nocy, bo pan doktor odmówił, że niby on pracuje na dorosłych i dzieci nie będzie opisywał
    więc dali skierowanie do przychodni
    no ale nasz szpital jest słynny , nawet w uwadze kilka razy był z uwagi na lekarską klike

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez gamma56 Zobacz posta
    e wieczorne napady sa takze moim udzialem..
    i moim
    tak myślę, że gdybym do domu z pracy nie wracała, to juz bym była chuda, w pracy idzie idealnie, a potem... głupawka

Mieszka w
    Częstochowa

wracam do pracy
    pozdrawiam wszystkie zawziętaski
    gamma56, Natka55 and evige like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Maniusiu- to nic tylko nie wychodzic z pracy! I chudnac!
    Sabinko! Ja tam od dawna system dwoch kolder wyznaje, bo ja to sie lubie cala koldra otulic!
    fajnie masz z taa gimnastyka i tancami...u nas nie ma nigdzie akurat w poblizu a gdzies dalej wieczorem mi sie jechac nie chce.
    Chodze w poniedzialki na basen i saune (mam w tym 20 minut gimnastyki w wodzie na kregoslup i nogi) ...ale to troche nudne bo bez muzyki, a czwartki jest w poblizu joga i staram sie do niej mobilizowac... z naciskiem na...staram sie!
    Jolinkaa, gamma56, Natka55 and 4 others like this.

Uprawnienia umieszczania postów